IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V  « < 13 14 15 16 >  
Reply to this topicStart new topic
> Noi sintem altfel !
CorinaM
post Feb 13 2008, 11:52 AM
Post #141





Musafir






Buna lume !
Corina este numele meu, am 26 ani, inca nu m-am casatorit desi era sa fac si pasul asta acum 4 ani.... sunt mai multe de spus despre mine, ca fiecare avem o poveste:), ....dar nu as vrea sa va plictisesc...
Este prima oara cand ma inscriu pe un forum... deci nu stiu prea multe...stiu doar ca am si eu, ca multe persoane din pacate o lupta de dus cu kg...nu sunt ff plinuta dar nici cum mi-as dori:(..si....desi sunt maseur de meserie, si ajut alte persoane... nu am vointa sa scap de pacatoasa de celulita...
Sper sa ma primiti printre voi, mi-ar prinde bine niste sfaturi, si cine stie, poate pot ajuta si eu cu ceva...
Pupici si o zi placuta va doresc !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Feb 13 2008, 11:58 AM
Post #142


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



Bine ai venit ! Dar nu te vad prea bine daca nu tii cont si de ce anume ti se raspunde la topicurile pe care le deschizi.

Corina... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) credeam ca ai inteles sfatul meu de la celalalt topic, identic cu asta, pe care l-ai deschis. Citeste inainte regulamentul forumului, regulile in mare sunt simple dar este bine sa le respecti pentru ca asa functioneaza pe aici. Iti vor spune si fetle mai cu experienta decat mine, fix acelasi lucru. Eu momentan cam "frec duda psihanalitic" pe acasa si-mi permite timpul sa fiu generoasa cu sfaturile . Dar vad ca nu vrei sa citesti ce-ti scriu Bizu.

Rectific : mea culpa. Topicul asta nu-i identic cu celalalt (IMG:style_emoticons/default/inocentul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CorinaM
post Feb 13 2008, 12:02 PM
Post #143





Musafir






QUOTE(Laryss_A @ Feb 13 2008, 11:58 AM) *
Bine ai venit ! Dar nu te vad prea bine daca nu tii cont si de ce anume ti se raspunde la topicurile pe care le deschizi.

Corina... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) credeam ca ai inteles sfatul meu de la celalalt topic, identic cu asta, pe care l-ai deschis. Citeste inainte regulamentul forumului, regulile in mare sunt simple dar este bine sa le respecti pentru ca asa functioneaza pe aici. Iti vor spune si fetle mai cu experienta decat mine, fix acelasi lucru. Eu momentan cam "frec duda psihanalitic" pe acasa si-mi permite timpul sa fiu generoasa cu sfaturile . Dar vad ca nu vrei sa citesti ce-ti scriu Bizu.

Rectific : mea culpa. Topicul asta nu-i identic cu celalalt (IMG:style_emoticons/default/inocentul.gif)

Gata gata, acum citesc regulamentul...sincer, sarisem peste...Ms pt sfaturi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Feb 13 2008, 12:05 PM
Post #144


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) pentru nimic. Ideea este sa postezi cu grija, in locul in care problema ta se potriveste cel mai bine si cu un titlu cat mai sugestiv, referitor la problema ta. Si mai ales, sa frunzaresti inainte forumul fiindca s-ar putea sa gasesti deja dezbatut fix subiectul pe care tu doresti sa-l deschizi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Feb 13 2008, 12:36 PM
Post #145





Musafir






CorinaM, bine-ai venit la noi! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Topicul asta il inchid si te rog sa postezi, asa cum te-a sfatuit si Laryss_A, la subiect, la posturile existente. As muta primul tau post, dar nici nu stiu unde, ai postat la Montignac, dar nu reiese ca te-ai hotarat sa te-apuci de MM. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Noi te-asteptam cu drag la toate subforumurile!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 13 2008, 04:09 PM
Post #146


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Corina (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif)
Sper sa te vad des pe aici!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dolores
post Feb 27 2008, 08:09 PM
Post #147


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 10
Joined: 23-February 08
Member No.: 3,352



Bine v-am gasit (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) !



This post has been edited by Dolores: Feb 27 2008, 08:29 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 27 2008, 08:57 PM
Post #148


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bine ai venit (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Nov 13 2008, 12:04 AM
Post #149


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



QUOTE(Maàt @ Nov 12 2008, 10:28 PM) *
Daca faci un efort si citesti, te lamuresti imediat. Sincer, nu cred ca te astepti sa fii luata pe minuta sau sa iti citim cu voce tare.
Citeste mataluta de la inceput subiectul asta (vezi acolo unde apare ciftr unu, adica 1. Pune mina pe mouse, apasa click stinga pe unu` ala si vezi ce scrie

Raspusurile se dau pe PUBLIC; scrie tot acolo unde AR FI TREBUIT sa citesti. La pm ai dreptul dupa ce avansezi in "grad::
.... De fapt ce mi-oi bate gura pentru puturosi? Parca nu am altceva mai bun de facut...

De fapt pentru ca tot a venit vorba de puturosi si viorele, minim postari pentru a primi raspuns: 100!

Diana, nu spun ca n-ai dreptate de mutle ori in ceea ce priveste noii veniti dar poti sa certi si pe un ton mai amabil, nu vrei totusi sa-i gonesti pe toti. Nu toata lumea e obisnuita cu computerul si in plus tu esti aici mediatoare, nu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 13 2008, 12:07 AM
Post #150


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sorry, in topicul cu Vesta exista toate informatiile necesare si toate rapsunsurile la ce ar putea intreba un nou venit. Sint admin, nu sluga nimanui.
Vrei sa fii mod o doar luna (zi de zi, minim 18 ore online)?Eu fac asta de aproape 3 ani. Dupa ce treci prin asa focuri, o sa ma intelegi perfect.
Ba chiar ai sa crezi ca sint chiar prea blinda.
Pe 7 decembrie se fac 3 ani din care nu stiu daca AM LIPSIT cu totul (aka nu am intrat sa stau dulau de paza pe forum) maxim 40 de zile../ 1036 de zile minim 18 ore cu pc-ul deschid pe forum! 18.648 ore !
Am si eu o limita a rabdarii!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Pages V  « < 13 14 15 16 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5th June 2024 - 09:01 AM