IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Metode de marire a sanilor, Tinctura de marar, contour, uleiuri
Anaconda
post Mar 2 2007, 08:13 PM
Post #1





Musafir






mai fetelor voi ce ziceti de medicamentele pentru cresterea sanilor?
o prietena buna i-a tinctura de marar de vre-o 2 luni si mi-a spus ca i-a crescut putin sanii.
am mai cautat si pe internet sa i-au pareri si altele zic de contour,altele de tinctura voi ce ziceti?
mi-a pus tipa de la plafar si o sticla de ulei anethi pentru cresterea in volum..inca nu am inceput-o...
voi ati incercat ceva din astea?pareri? (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Mar 2 2007, 08:22 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



eu una nu m as baga la asa ceva,pentru ca tinctura de marar provoaca dezechilibre hormonale. (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)
as incerca mai degraba sport,exercitii pt pectorali,ca sa fie fermi si frumosi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anaconda
post Mar 2 2007, 08:49 PM
Post #3





Musafir






dar ulei prin care faci masaj?cum ar fi anethi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Mar 2 2007, 11:22 PM
Post #4





Musafir






mai repede as incerca sport sau masaj daca ajuta cu ceva cu toate ca nu cred ca sa fie vreo crestere semnificativa (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) nici eu nu sunt f dotata si nici nu ma stresez prea tare mai bine un push up ceva, la tinctura de marar clar nu m-as baga.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 2 2007, 11:45 PM
Post #5


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu nu inteleg, sa imi fie iertata ignoranta, care e rostul sinilor mai mari. Daca nu a vrut Bunul Dumnezeu sa dea mai multa "dotare", pentru ce? Ca e la moda?! Ca asa ar vrea barbatii?! Ete na! Si noi am dori sa fim apreciate dupa ce avem si in cap si in inima, nu dupa marimea si fermitatea bustului sau a posteriorului... si ce, ei dau doi bani pe asta? Nu! Atunci noi de ce sa facem asemenea eforturi? Cine ne iubeste ne iubeste cum sintem si pentru ceea ce sintem. Daca vor sa ne schimbam, atunci ceva nu e ok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Mar 3 2007, 12:00 AM
Post #6





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif) bine zis diana
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Mar 3 2007, 09:04 AM
Post #7


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



diana poate fi vorba si de un cmplex.
cunosc o fata care nu iese din casa fara veste sau geci pt ca nu are sani.vara nu merge la plaja,pt ca nu are sani.
este o obsesie si pe ea cred ca ar ajuta o mult daca ar putea face ceva in sensul asta.deocamdata insa are 17 ani,dar pe viitor se gandeste la o operatie estetica.
deci nu este intotdeauna facuta pentru barbati chestia asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ioannaraluka
post Mar 3 2007, 11:59 AM
Post #8


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,334
Joined: 13-December 05
From: D Street
Member No.: 96



Pai poate ca e obsesie pentru ca are 17 ani si atunci totul capata amploare f mare.
Am luat tinctura de marar si am facut celulita. Tot efectul era de tensiune in sani (se "simt" mai plini), iar dupa intreruperea tratamentului revin la forma initiala.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 3 2007, 12:14 PM
Post #9





Musafir






Tincturile de marar, lemn dulce etc contin fitoestrogeni. Eu am luat si o sa mai iau pentru ca am un exces de testosteron si mie imi fac bine. Efectul este asemenator cu cel al anticonceptionalelor , in sensul ca sanii devin mai sensibili si putin mai umflati, ca inainte de ciclu. Nici vorba insa de cresterea lor. Aveti totusi grija, tincturile astea pot duce si la ingrasare si la celulita iar daca aveti deja un exces de estrogen ar putea face buba si mai mare.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe_maria
post Mar 3 2007, 04:16 PM
Post #10


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,856
Joined: 15-March 06
From: craiova
Member No.: 269



Eu sunt de acord cu Di (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif) . Singurele cazuri in care "sunt de acord" cu marirea sanilor daca pot spune asa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) este cand acestia nu exista aproape deloc pt ca totusi sunt un semn de femininate, sexualitate si lipsa lor poate complexa..
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 10:54 AM