IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

22 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Topic de prezentare a montignacelor noi . Bine-ai venit in Clubul Montignac!
Diana.
post Sep 10 2007, 02:04 AM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Montignacele cu ceva vechime se cunosc deja. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Aici se pot prezenta cele care vor sa ne impartaseasca soarta (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Irinam
post Sep 12 2007, 05:39 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 4
Joined: 12-September 07
Member No.: 2,209



Va multumesc ca mati primit in grupul vostru.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andutz
post Sep 12 2007, 10:10 PM
Post #3


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 113
Joined: 12-June 07
From: dallas
Member No.: 1,785



hehe, da' vad ca montignacele mai vechi se eschiveaza (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) ...noi astea mai (semi) noi, nu va cunoastem prea bine. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
eu fac un master in consiliere (psihoterapie) in State, am 26 de ani, 20 de kile mai mult decat ar trebui (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) si sunt casatorita cu Mr Perfect (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) de 4 ani si inca sunt topita dupa el... hehe (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
de cand am venit in state (1 an) am ajuns de la 68 pana la 79-80...si pana nu m-am apucat de monti numai in sus urca cantaru'...dar acum, chiar daca super-incet (ca mai fac abateri) merg in jos...asa ca... (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)

This post has been edited by andutz: Sep 12 2007, 10:12 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elysee
post Sep 15 2007, 09:13 PM
Post #4


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 14-September 07
From: romania
Member No.: 2,228



Buna la toti! Sunt Elysee,am 25ani,am fost casatorita 4 ani,iar acum is in curs de divort,nu am copii si is tare,tare dezamagita de mine la cum am ajuns din cauza ,,fostei familii,,.Sunt grasa,sau ma consider grasa la:25ani, 1.60m si 70kg.Imi doresc din tot sufletul sa slabesc aproximativ 15kg,ca sa pot arata ca odinioara cand aveam 55kg si aratam ca o mica printesica,(asa imi ziceau cei dragi).Am auzit aici de aceasta dieta si cred ca este formidabil ceea ce faceti,felul cum vorbiti uni cu alti imi dau sperante ca pot avea incredere din nou in mine si ca voi reusi tot ceea ce imi voi propune.Ma bucur enorm ca v-am gasit si sper ca ma veti primi alaturi de voi in aceasta familie minunata.Va multumesc si VA ROG MULT,sa ma ajutati cu orice sfat.Pupici la toti. (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 15 2007, 09:19 PM
Post #5


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Elysee, bine ai venit la noi. Citeste neaparat ce au scris fetele de-a lungul timpului la dieta montignac (exista sectiune separata la diete) si nu ezita sa le intrebi tot ce doresti sa stii. (IMG:style_emoticons/default/floricele.gif) Capul sus, totul va fi bine! De tine si de cit de hotarita esti depinde tot! (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
irinica
post Sep 15 2007, 09:56 PM
Post #6


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 416
Joined: 12-July 07
From: iasi, romania
Member No.: 1,930



Elysee, bine ai venit!!! Trebuie neaparat sa citesti o carte de-a lui Montignac ! Eu am citit MA HRANESC DECI SLABESC de vreo 4 ori pana sa inteleg ce vrea omu' ala de la minedar..tu esti fata desteapta si ai sa intelegi de la prima lecrura.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elysee
post Sep 15 2007, 11:18 PM
Post #7


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 14-September 07
From: romania
Member No.: 2,228



Merci mult la toti,as dori sa pot citi intai o cate despre MM,insa nu stiu de unde o pot cumpara,imi puteti da cateva idei?Se gaseste si la biblioteca?Orasul meu e c-am micut si nu stiu daca am sanse s-o gasesc la biblioteca sau in librarii.Pana o sa am vreo idee de la voi,o sa incep sa citesc tot ce gasesc despre Montignac pe site,mai ales din Gastronomie,poate gasesc ceva interesant si incerc..Merci mult pt sfaturi si o sa fac tot posibilul sa nu va dezamagesc.Va pupik si somnik usor!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elysee
post Sep 15 2007, 11:34 PM
Post #8


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 14-September 07
From: romania
Member No.: 2,228



QUOTE(irinica @ Sep 15 2007, 08:56 PM) *
Elysee, bine ai venit!!! Trebuie neaparat sa citesti o carte de-a lui Montignac ! Eu am citit MA HRANESC DECI SLABESC de vreo 4 ori pana sa inteleg ce vrea omu' ala de la minedar..tu esti fata desteapta si ai sa intelegi de la prima lecrura.



Merci mult irinica,as dori si eu cartea pe care ai citit-o tu insa nu stiu de unde o pot cumpara sau imprumuta.
Apropo de poza...sa stii ca esti tare draguta.Te pupik,pa,pa

QUOTE(roxanica10 @ Sep 15 2007, 10:20 PM) *
Ti-o pot trimite eu prin mail, dar trebuie sa-mi dai adresa. Am o idee, intrucat nu merge PM-ul, scrii adresa aici, si in 5 min o stergi.


Merci mult, insa nu-ti pot trimite adresa de email undeva la tine? Daca o trimit aici nu stiu sa o sterg dupa 5 min asa cum zici tu,nu prea le am cu calc,is noua in asta.Merci.Pupik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elysee
post Sep 16 2007, 12:18 AM
Post #9


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 14
Joined: 14-September 07
From: romania
Member No.: 2,228



Merci mult pt urare,si merci enorm de mult pt carte si pt retete.Din pacate o s-o citesc de aici caci am imprimanta stricata si nici nu stiu sa o folosesc pe aceasta,dar e ok vad eu cum o sa fac si o s-o citesc cat de repede pot.Noapte buna Roxana,pupici!!!

M-am intors! Deja am citit cateva retete si mi se pare ca ai voie sa mananci multe chestii care nu ai voie de obicei sa le mananci intr-o cura de slabire,insa bine a zis cineva de pe site ca MM esye mai degraba un stil de viata f sanatos,decat o dieta oarecare.Sunt multe ingrediente care nu le cunosc sau nu am de unde sa le cumpar,ce pot face?Le inlocuiesc cu ceva asemanator sau mai bine le scot din reteta?Merci,pupici
Go to the top of the page
 
+Quote Post
irinica
post Sep 16 2007, 12:25 PM
Post #10


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 416
Joined: 12-July 07
From: iasi, romania
Member No.: 1,930



Elysee, cartea o mai gasesti sigur in librarii. In iasi se mai gaseste.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

22 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 05:41 AM