IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mouse cu blanita, Vreau sa stiu daca vreti asa ceva...
alezz
post Feb 18 2008, 11:49 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 18-February 08
Member No.: 3,322



Buna,
M-am gandit...sa va vand mouse cu blanitza (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) vreti asa ceva?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Feb 18 2008, 11:53 PM
Post #2





Musafir






Nu, mersi.
Ai venit aici sa faci studiu de piata? Sau sa cauti cumparatori?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alezz
post Feb 18 2008, 11:57 PM
Post #3


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 18-February 08
Member No.: 3,322



QUOTE(kalua @ Feb 18 2008, 11:53 PM) *
Nu, mersi.
Ai venit aici sa faci studiu de piata? Sau sa cauti cumparatori?

Nu eram curioasa ... ma gandeam ca vazusem reclama aceea la televizor si m-am gandit ca nu sunt singura care ar vrea ... eram curioasa kalua, atata tot, ms de raspuns
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Feb 19 2008, 12:19 AM
Post #4


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



nu mi-as lua asa ceva.. cum speli blanitza?
se murdareste, se ..aduna..de toate
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Feb 19 2008, 12:25 AM
Post #5





Musafir






pt aspect arata bine, e sweet am vazut si eu reclama
dar nu e practic pt ca se aduna bacteriile, nu il poti utiliza f bine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Feb 19 2008, 07:55 AM
Post #6





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) daca-mi pun blanita la mouse, chiar ca am intrat in criza varstei...hotarat! Si asa mi se blocheaza mouse-ul cel putin o data pe zi la office (e wireless) si de fiecare data il chem pe baiatul de la IT(27 ani!!!) sa-i faca ceva...si al naibii mouse se deblocheaza numa' cand il atinge el!!! Sper sa nu inteleaga ca-i fac curte, fiindca mie nu-mi plac astia de gradinita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andreea_M
post Feb 19 2008, 12:27 PM
Post #7





Musafir






lasa doctoreaso, nu te mai ascunde ...
aveam si eu in fr o tanti mai coapta, care venea la prietenul meu de acolo cu tot felu' de... probleme de informatica si de idei de conversatie (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ce puteam sa zic?
tanti care brusc nu-l mai cunostea cand ne-a vazut in pauza de masa de mana (IMG:style_emoticons/default/afro.gif)
un shoarec optic clasic (cu coada adica, nu wireless) costa vreo 10-15 lei, prezenta baiatului de la IT... e priceless (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr_wise
post Feb 19 2008, 12:39 PM
Post #8





Musafir






(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Mai, sincer, nu-i genul meu! Si ca sa vezi ce mouse nabadaios am, azi s-a blocat deja de 2 ori...in schimb pot sa declar cu mana pe inima ca-mi placeau portarii de la office-ul vechi (IMG:style_emoticons/default/wub.gif) mai, aveam niste portari chipandei, o placere sa intri si sa iesi din cladire!!!! Parol! Musculosi, tineri, frumosi, respectuosi...am crezut prima data cand i-am vazut ca-i cadou de 8 martie din partea lui Mr President! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Asa de frumosi au fost, ca i-a mutat la vila lui, s-o pazeasca...bag seama, ii placura lui Mdam President...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andreea_M
post Feb 19 2008, 12:48 PM
Post #9





Musafir






hai doctoreso, nu o mai da la intors.
si eu daca o intrebam pe cucuana aia zicea ca are doar sentimente materne pentru omu' meu. cine cine era nebuna dintre noi doua? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 19 2008, 01:14 PM
Post #10


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Io i-am intrebat pe toti mausii din dotare daca le e frig si daca vor musai sa fie in tendintele modei, ca sa stiu daca e cazul sa le iau hainute de blana; nu e cazul, mi-au zis ca le e de ajuns caldura umana cu care sint inconjurati... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd June 2024 - 10:17 AM