IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

100 Pages V  « < 96 97 98 99 100 >  
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XXXX - eLady`s hot spot, Discutii diverse
Laryss_A
post Jan 25 2011, 05:05 PM
Post #971


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



Zisese Albi acum ceva timp ca mama ei s-a operat in Italia si aparusera complicatii (tromboza, sper sa nu vorbesc tampenii) din pricina doctorilor incompetenti. Sper ca e bine si ca si-a revenit, era ceva reversibil insa e regretabil ca se intampla asa ceva pana si in strainatate, unde te astepti sa fie medici mai pregatiti...

Teo, sanatate fetitei tale, sunt pacatoase cazaturile astea...
Oana, ai mai multa grija data viitoare si ridica-te usor, eu vad negru cu punctulete verzi ( la propriu (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ) cand ma ridic brusc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 25 2011, 06:51 PM
Post #972


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Aaaa, de asta stiam. Sper si eu ca mama Albinutei sa fie bine...
Azi am avut "ziua prostilor"- or eu m-am timpit (lucru pe care nu il exclud), ori lumea s-a troglodit de tot- varianta pe care iar nu o pot elimina din calcul...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jan 25 2011, 07:24 PM
Post #973


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Eu azi mi-am luminat creierul. Am gasit raspunsul la dilema secolului sau mai bine spus ,"intrebarea secolului " (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
Raspunsul la intrebarea asta e cheia succesului in viata (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
In seara asta o sa meditez mult la chestia asta, pentru ca nu-mi iese din cap (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OaNa`
post Jan 25 2011, 07:34 PM
Post #974


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 385
Joined: 11-July 10
From: Sibiu
Member No.: 8,859



Hello (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

La multi ani, Lary! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Oana, de ce nu duci papagalul in baie, cand dormi ? Eu asa fac... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jan 25 2011, 07:45 PM
Post #975


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Oana, draga...cred ca asa o sa fac, cu toate ca mi-i cam mila de el sa-l exilez acolo. De obicei procedez ca si cu oamenii : il las ,il las sa ma scoata din rabdari ,apoi cand simt ca explodez...de obicei fac ca o bomba (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) " (IMG:style_emoticons/default/trozneala.gif) " Pe papagal il trag de coada si-l cert (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)
Ma retrag la invatat. Maine s-ar putea sa se afiseze nota la Psihologie Sociala. Abia astept rezultatul!

O seara faina.

This post has been edited by Oana: Jan 25 2011, 07:46 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jan 26 2011, 12:30 AM
Post #976


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna seara! Baack from franch class!! Merge binisor zic io..

Multumesc pentru intrebare, mama e mai bine, a mai fost la un doctor, si s-a dovedit ca e o tromboflebita superficiala, ceea ce e bine pentru ca trece. Acum isi cauta de munca... E grele..

Teo, lasa ca se face bine. E tanara si puternica!!!

Spor la studiu Oana!

Di, stiu ce zici cu ziua prostilor!! Same here!

Io ma bag la nani, noapte buna (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 26 2011, 12:46 AM
Post #977


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Deja? Ce harnicuta estiiii!!! Io mai am treaba! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Damn!
BTW, vreau sa v-o prezint pe Bianca-Maria, e noua la noi, sa o facem sa se simta bine! Sper ca ma ajutati (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bianca Maria
post Jan 26 2011, 01:05 AM
Post #978


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 35
Joined: 25-January 11
From: Timisoara
Member No.: 9,773



Hello ladies !
Multumesc pentru prezentare Diana (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Acum astept sa imi spuneti cate ceva despre voi, sa stiu si eu cu cine am de a face (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Dar deocamdata noapte buna fetelor !
Somnul a invins...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Jan 26 2011, 01:14 AM
Post #979


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Servus la toata lumea!Teo..auzi la ea..ca o boare...as vrea eu (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Pai eu am spus ca vara asta tre sa poposesc mort copt in tara si am treaba la Sibiu,Teo nu scapa,i-am dat preaviz de acum un an (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ...apoi la Iasi,Oana chiar nu scapa (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ...Lui Bazaila poate ii fac o surprriza de Pasti (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ...mai greu cu sudistii si capitala dar ne straduim!
Teo imi pare rau pt.junioara,insanatosire cat mai grabnica! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Aoleu pazea...am incurcato cu Diana,o merit..da mai cu mila!
M-a apucat de dimineata..mi-am facut abonament la sala..si azi aam bombinat abdominali,bicepsi,umerri..sa vad cat ma tine minunea..sper ca nu trei zile! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Aici e frig si umezeala,la ora asta 0 grade,maine vvor fi 10 ,soare cu dinti...numai bine de plimbare...tre sa cumpr un cadou si neaparat un buchet de flori..e ziua unui prieten,insa aici e obiceiul,chiar daca nu e ziua ei ci a lui,din respect..flori la doamne si domnisoare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Bine ai venit Bianca Maria! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

This post has been edited by laur claudiu: Jan 26 2011, 01:16 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oana
post Jan 26 2011, 08:44 AM
Post #980


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,184
Joined: 24-October 08
From: Iasi
Member No.: 5,191



Neata (IMG:style_emoticons/default/coffee.gif)
Laur, sunt curioasa daca te tii de cuvant! Vei fi primul baiat pe care il intalnesc din lumea virtuala.
Bianca, bine ai venit! Asteptam si noi sa ne spui cate ceva despre tine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

100 Pages V  « < 96 97 98 99 100 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 09:12 PM