IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Cearcane
17girl
post Feb 26 2006, 12:24 PM
Post #1


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



M am gandit sa fac un topic nou, altul decat cel cu cremele de ochi deoarece nu stiu cum sa scap de cearcani si ma gandeam ca cineva trebuie sa fi reusit. Am niste super mega cearcane ( sau cel putin asa le vad yo) de pe la vreo 10 ani... chit ca dorm bine sau nu .... bine am avut si perioade in care se mai duc, dar nu de tot . Asa ca deca exista solutii, help pls

pup`s & hugs
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 26 2006, 01:36 PM
Post #2





Musafir






Mda si eu as vrea ceva solutii minune, dar din cate stiu eu poate fi si genetic, adica orice ai face sa nu scapi de ele. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Feb 26 2006, 03:09 PM
Post #3


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



si eu am cearcane de cand ma stiu .... mai mari sau mai mici depinde cat de bine ma odihnesc dar de disparut nu dispar niciodata ...vara doar daca ma bronzez.

si mie mi-ar place fara dar m-am obisnuit deja si asta-i look-ul meu .... asaaa ...misterios.
bine ca s-a inventat fondul de ten ... oricum eu nu le-am vazut niciodata ca pe un defect chiar imi adauga ceva la privire .... o face mai speciala

asa ca fetelor daca e genetic nu prea sunt solutii. somn cat cuprinde, multe lichide fond de ten si .... un zambet cat un soare de vara (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Feb 26 2006, 03:21 PM
Post #4


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Si eu sunt o incercanata.Ma primiti in clubul vostru? (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Eu folosesc anticearcan..nu stiu ce m-as face fara el.Daca nu ma dau cu anticearcan parca as fi sora lui Dracula.Din cate stiu compresele cu ceai de albastrele atenueaza cearcanele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Feb 27 2006, 02:34 PM
Post #5


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



soro! bine ai venit. Parca ti-era frica de bampiri...
Am mai auzit ceva si de uleiul de migdale. La Beauty Shop este o promotie pentru o noua crema anticearcan. Trebuie sa vad despre ce e vorba. Dupa care va spun si voua.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
carrie30
post Feb 27 2006, 03:09 PM
Post #6


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,328
Joined: 7-December 05
From: Constanta
Member No.: 2



Si eu le am belea. Anticearcan.. trebuie sa dau cu tona. Este ereditar.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Feb 27 2006, 04:54 PM
Post #7


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



pt tits_herbert.... neaparat sa ne spui de crema de la beauty shop... yo nu-s din bucuresti si nu ajung prea des la b shop, asa ca orice info ma ajuta...

pup`s & hugs
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Feb 27 2006, 05:30 PM
Post #8


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



titsuuu bine v-am gasit (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/kiss.gif) normal ca mi-e frica de bampiri
Si crema de albastrele e buna dar nu f buna.carrie are dreptate e ereditar (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Feb 27 2006, 07:22 PM
Post #9


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



chit ca e ereditar sau nu... desi ai mei nu prea au cearcani, eu m-am hotarat si nu ma las pana nu-i "exterminez" definitiv si fara cale de intoarcere... pe cearcani ;-)) asa ca in "disperarea mea" am citit cam toate forumurile despre subiect si multi oameni zic ca ar fi buna vrema artristry (sper ca am scris corect) numai k nu stiu de la ce firma e si daca e pe varste... afara am vazut ca e apreciata hylexin, dar vreau sa aud asta de la cineva care a incercat-o din ro. ... ca la noi uneori produsele sunt usor modificate, asa prin punctele esentiale... ca na... ne-am nascut in romania, platim... orice mai aflati/testati si e bun/rau postati pe forum k sa stim sa alegem...

pup`s & hugs
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Medeutz
post Mar 5 2006, 04:53 PM
Post #10


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 11
Joined: 11-February 06
Member No.: 205



Blondina, cum se numeste crema cu albastrele? De la ce "firma" e?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th March 2024 - 12:30 PM