Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Videochat
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Cariera, Afaceri Proprii
blu_dea
OK,nu saritzi in capul meu k am deskis un asemenea subiect.Eram doar curioasa sa va intreb daca stiti cum stau lucrurile cu adevarat.Am auzit k se castiga extrem de bine si ca in "camera"ta de chat poti face ce vrei.
As minti daca as spune k nu ma tenteaza ideea de videochat non-adult.Intrebarea e..kiar exista asa ceva???sau este doar o metoda de "ademenire"?
Meg
exista. si se castiga bani "frumosi" sau cum ai zis tu. insa... din cate stiu.. trebuie sa ii faci pe plac clientului wink.gif.. ah, si trebuie sa folosesti jucarioare si altele asemenea. nu stiu.. mi se pare ceva destul de intim.. nu cred ca as putea face asta. probabil m-as gandi ca bleah, cine stie ce mosneag se uita la mine.. no no no. poti sa spui ca am conceptie "invechita", dar decat sa ma "vand", mai bine pun mana si fac ceva decent.


later edit: m-a amuzat ca l-ai pus la 'cariera' laugh.gif
crystinutza
Cred ca este vorba de o clasica meserie de striptease. Daca meseria asta iti face cu ochiul si ai un corp care merita etalat si iti place sa te masturbezi cred ca e cariera potrivita pentru tine. Daca nu, atunci cel putin merita sa incerci daca ti-a facut cu ochiul. Parerea mea e sa incerci. De ce nu?
ham
de 2 luni astept pozeleee, sa-ti zic daca intru pe chat biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.