Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Doctor Gheorghe Peltecu
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Sanatate, Sport > Sanatate
bebe_maria
Va rog mult, ma puteti ajuta sa-l gasesc pe doctorul Peltecu? Stiu ca este la spitalul Filantropia dar as vrea sa stiu si cabinetul particular. Multumesc mult kiss.gif
bebe_maria
Chiar nu a fost nimeni la el si a fost multumita si acum vrea sa-l recomande? blush.gif
fortelady
nu stiu bebe maria. personal nu am auzit de el.
incearca pe alte forumuri de mamici, acolo sunt foarte multe utilizatoare si poate te ajuta cineva
bebe_maria
merci kiss.gif
Diana.
Nu cred ca are cabinet particular.
Loc de munca:
din Bucuresti,
Sp. Cl. Filantropia
Parerile sint impartite. La un search pe Google am gasit si de bine si de mai putin bine...
fermecata
buna seara tuturor!
e prima data cand intru pe elady, desi citesc si invat de la voi de multa vreme. dar sa scriu nu am timp.

totusi, am intrat special sa-ti scriu sa fii precauta cu dr peltecu.
cineva din familie s-a operat la el toamna trecuta, tot asa, datorita reputatiei pe care o are si toate cele.
surprizele post-operatorii au fost de proportii. a avut asemenea complicatii si infectii, ca a trebuit sa fie reoperata in decurs de o luna de catre alti medici, care sa repare cumva raul facut. daca vrei sa-ti zic adevarul gol golut, putea sa si moara daca nu i-ar fi fost administrate la timp niste antibiotice super puternice si daca n-ar fi "deschis'o" alti medici la alt spital...

nu-ti spun de tratamentul lui asa, de la om la om: cabinetul lui particular are niste preturi exagerate, dar te cheama acolo la consultatii, la spital doar opereaza. dupa operatie, pt ca nu se simtea bine deloc, doamna de care'ti zic s-a tot dus la cabinet, secretara/asistenta tot ii spunea pe un ton rastit "dar linistiti-va, doamna, ca n-aveti nimic, stie el ce face"... sau "nu e aici, ce va plangeti atat, asa patesc toate femeile dupa operatii"... si tot felul de replici din astea total inumane...

ai grija...



QUOTE(bebe_maria @ Jun 22 2006, 02:58 AM) *
Va rog mult, ma puteti ajuta sa-l gasesc pe doctorul Peltecu? Stiu ca este la spitalul Filantropia dar as vrea sa stiu si cabinetul particular. Multumesc mult kiss.gif
fortelady
fermecata, bine ai venit pe elady!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.