Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Copii talentati, supradotati... copii minunati
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Familie
Diana.
Astazi am vazut un videoclip pe net. Care m-a lasat fara grai.
Va invit sa il vedeti si voi. Asa ceva nu vedeti si nu auziti in fiecare zi. O voce din Rai.
Alina Mamurescu
Foarte frumoasa voce...Ma ajuti un pic, mi-am scris povestea dar acum nu o gasesc! crying.gif

Are un tril superb!!!
Flamingo
Bine v-am gasit!

Acesta este prima mea postare pe acest forum si sper sa fie intr-un ceas bun. Recunosc, nu din acest motiv (obiectul topicului) m-am inscris aici dar intre timp m-am razgandit si nu am mai vrut sa postez la topicul pentru care mi-am facut cont... (cel putin temporar)... Si daca tot am ajuns aici, pun si eu ceva. Sper sa fiu on topic pentru ca din titlu eu am inteles ca e vorba de copii (copiii nostri?). indragostita.gif

Stefan canta la pian!
Teocris
Bine ai venit Flamingo ! smile.gif
Stefan e copilasul tau? Cati ani are?
Flamingo
Bine v-am gasit (sau regasit ca dupa ID-uri am vaga impresie ca stiu pe cativa de pe alte forumuri). iloveelady.gif

Da, Stefan e fii-meu si are 8 ani fara 20 de zile... Se pune? tongue.gif
Teocris
Felicitari pentru calea pe care a ales-o smile.gif Sper sa aiba o cariera frumoasa 322.gif
Diana.
Mult succes piciului si sa iti traiasca! smile.gif
miruna_307
Baiatului mei ii place foarte mult sa citeasca, a invatat singur, si deja, la 7 ani, compune versuri in rime. Ce imi recomandati sa fac, ar trebui sa il duc la un centru de lectura/ literatura? Exista asa ceva in Bucuresti?

Mai mult, as vrea sa va cer si recomandari de carti de incredere! Eu am achizionat mai multe carti de la edituri romanesti, dar cel mai mult le-am apreciat pe cele de la Cartea Copiilor.

Astept parerile voastre smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.