Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Perlele barbatilor
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Dragoste si Sex
berbecutza
episodul 1: un mascul care da definitia femeii (ouch)

eu: "dar daca ai o parere asa proasta de casnicie ...de ce te mai insori?"
el: "femeia e ca o masina... trebuie sa fie pe numele tau!"


comentarii fetele? laugh.gif
angeldust
Marfa laugh.gif nu o stiam pe asta

Episodul 2

"Dar i-am zis de la inceput ca nu vreau o relatie serioasa....ce daca ii mai zic din cand in cand la misto ca ce te iubesc si ce minunata esti ...sper ca stie ca glumesc" laugh.gif

Asta e extras din conversatia mea matinala laugh.gif
tits_herbert
Urez acestui topic sa fie prolific si rezistent mai ceva ca iubitul serial "Tanar si nelinistit" biggrin.gif !
Am auzit ca are vreo 5000 de episoade.

ps. si daca se poate sa se dea cate doo pe zi biggrin.gif
kary_pink
Episodul 3:

eu:de ce ma iubesti?
el:pai.....pai pentru cum esti tu
eu:cum sunt eu?
el:aaa...aaaa.....pai asa cum esti tu
eu:cum?
el:nu stiu laugh.gif
angeldust
laugh.gif kary

LA cererea forumspectatorilor, cate 2 episoade pe zi cum am promis:

Episodul 4:

El (barman de meserie) cu o fatza f serioasa : "Stai sa iti arat scula mea!"
Eu : huh.gif
El -> baga mana in pantaloni....si....
Eu : zapacitul.gif
........si.....scoate o cheie de desfacut sticle evident laugh.gif
rossdale
QUOTE
eu:de ce ma iubesti?
el:pai.....pai pentru cum esti tu
eu:cum sunt eu?
el:aaa...aaaa.....pai asa cum esti tu
eu:cum?
el:nu stiu laugh.gif


asta cu "de ce ma iubesti?" e o intrebare absolut stupida, chiar mai stupida ca raspunsul :|

la fel ca " iubitule, spune-mi ceva frumos" sau "iubitule, ce iti place cel mai mult la mine?" :|

pasarile ar canta mai cu foc, florile ar fi mai colorate, gazulitzele si buburuzele ar fi mai vioaie, polenizarea ar fi mai usoara, pe scurt, lumea ar fi mai buna, daca s-ar inceta cu cerintele si intrebarile astea.
kary_pink
uite ca un barbat a stiut ce sa-mi raspunda......"te iubesc pt gingasia care ti se citeste in ochi atunci cand bati din palme ca un copil doar pt ca ai revazut ratele de pe lac"

majoritatea in rest chiar nu aveti habar de ce iubiti sau ce iubiti,de asta vi se pare si stupida intrebarea
rossdale
pot sa ti se insire baliverne cate vrei, lucruri de gingashie subcutanata si corazonala ce ar face si un calau sa planga ca un infant, dar as crede ca nu e bine sa fii iubita pentru un motiv sau altul, pentru ca daca dispare un motiv sau altul esti in pom, sau pe titanic cu iceberg-ul in fata (la clasa I sau Ix2), sau mai poetic spus "ai pus-o".

ah, si dupa ce ala se chinuie sa inchege un raspuns doar sa taca tanara din gura se aude partea si mai tare: "doar de asta ma iubesti?"
... daca iti place de tanarul ala, nu face asta. never ever. ever.
kary_pink
fara comentarii smile.gif

episodul 5:

ea:ce intelegi prin a face curatenie in casa?

el:sa-mi ridic picioarele ca sa poti aspira laugh.gif
angeldust
Eu sunt deacord cu ross.....in general oamenii nu se iubesc pt un motiv anume asa ca intrebarea e total aiurea.
Si raspuns ca acela "frumos" pe care l-ai primit.....eu una ma lipsesc....cred ca s-au scris si carti cu texte din astea, sau dc nu poti sa dai un search pe google....
Dar nu judec pe nimeni, fiecare cu gusturile lui wink.gif
kary_pink
era un exemplu....nici eu nu ma topesc la astfel de linguseli......doar ca era o secventa rupta din realitate
pana la urma fiecare cu felul lui dar sa-ti spuna dupa cativa ani ca te iubeste si sa nu aiba habar de ce ohmy.gif
angeldust
Eh, faza e ca barbatii si daca vor sa faca o declaratie sincera , din suflet ...fac ei ce fac si tot nu iese bine laugh.gif Au ei o exprimare mai de lemn asa....dar sa zicem mersi ca altfel nu am mai avea atata material pt topicul acesta tongue.gif ( ai vazut kary? acum vad partea plina a paharului tongue.gif )
kary_pink
oricum cea mai mare perla e cunoscuta "te-am inselat pentru ca eram beat"....oare la noi se poate aplica magindesc.gif

ps:Angel kiss.gif hai sa golim paharul ca sa-l mai umplem haninoroc.gif
Meg
Kary, aia raspunsul la curatenie mi se pare cam nesimtit. :|
berbecutza
QUOTE(angeldust @ Jul 30 2006, 04:35 PM) *
Episodul 2

"Dar i-am zis de la inceput ca nu vreau o relatie serioasa....ce daca ii mai zic din cand in cand la misto ca ce te iubesc si ce minunata esti ...sper ca stie ca glumesc" laugh.gif



da' bineinteles ca stie, iubire laugh.gif noi femeile stam bine la capitolul umor
Dore
"Femeia provine din coasta barbatului...nu din picioare sa atinga pamantul..nu din cap sa fie superioara...ci din el...sa-i fie egala...Din brate sa fie ocrotita....si din inima sa fie iubita..."

Si eu care imi faceam griji ca romanticii disparusera fara urma! laugh.gif
Diana.
Episodul 4
"Eu doar pe tine te iubesc, dar nu ma pot abtine sa nu ma duc cu alte femei!"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.