Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tricou barbatesc
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Moda
pocpoc
Pentru fetele care au mai umblat pe la shopping sau au facut cadouri in ultima vreme, prin ce magazine ati vazut tricouri barbatesti dragute si pana in 100 ron? biggrin.gif
Ca nu prea mai am trimp sa le iau la umblat, asa ca vreau sugestii...plss.
fortelady
la noi sunt considerate "de marca" celio, adidas, nike... depinde ce iti trebuie pentru cadou smile.gif
cele de la celio sunt relativ ok din punct de vedere al calitatii- am spalat la masina la ele de m-am saturat si nu s-au distrus, nu au intrat la apa. sigur gasesti prin mall-uri ceva.
MonicutzaB
si sfatul meu e sa te duci in Plaza,sunt reduceri cam peste tot asa ca incearca la Zara, Pull&Bear, Lee, Wrangler. de ex la Wrangler au tricouri foarte dragute la reduceri cu preturi intre 250'000-400'000.
Ala80
Si eu votez pt Nike si Adidas. Ar mai fi Colins cu materiale de calitate si New Man (Orhideea). Toate tricourile si bluzele de la Celio au fost groaznice! S-au decolorat si au intrat la apa. sad.gif
fortelady
celio din ro, da... am luat si eu pt cineva si s-a scamosat groaznic plovarul respectiv. dar mi-au trecut prin mana si celio din fr si nu suporta comparatie. ma gandeam ca in 2 ani s-au mai schimbat lucrurile smile.gif
Ala80
Sorry, am uitat sa precizez. Si eu tot din Franta le aveam. Jur, fara exceptie, toate tricourile de la Celio s-au deteriorat dupa 2 spalari. Poate am fost eu mai ghinionista. sad.gif
fortelady
smile.gif atunci, scoatem celio de pe lista smile.gif
pocpoc
multumesc pentru raspunsuri, o sa ma duc in mall ca e mai aproape si timp nu prea am smile.gif :*
pocpoc
Gata am cumparat ieri si cadoul, un tricou f dragut de la adidas, simlpu asa cum dorea sarbatoritul cu cunoscutele 3 stripes pe umeri si un semn discret pe piept. Am facut o alegere excelenta pt ca a fost f incantat. Asa ca va multumesc fetelor! kiss.gif
kalua
Bravo, pocpoc! 322.gif Posesorul tricoului sa-l poarte cu placere!

Cu tricourile de care vorbeau ala si forte: ori ala le-a spalat necorespunzator, ori a schimbat firma materialul sau fabrica de confectii. Omului meu i-am cumparat acum 10 ani (!) un tricou Boss, arata si acuma ca abia despachetat, n-a facut o scama, nu s-au sucit cusaturile, eu asa ceva n-am mai vazut. I-am mai luat de atunci cateva de la aceeasi firma, dar celelalte sunt de mult aruncate, nu mai era nici pe departe aceeasi calitate. angry.gif
Ala80
Kalua, eu spal toate tricourile la 30 de grade. Chiar nu cred ca am gresit cu ceva. Si eu am "experiene tare placute" cu New Man, Jordan si Tommy H. smile.gif
pocpoc
Am si eu cateva piese de la Tommy H insa nu m-au dezamagit, le am de ceva ani buni si sunt ca noi.
kalua
ala, ma gandeam eu ca n-ai gresit cu spalatul wink.gif Eu le spal la 40.
Inseamna c-au schimbat materialele si probabil locul de productie. sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.