Help - Search - Members - Calendar
Full Version: "Barbati e porci"....tu ce crezi?
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ... > Suete si taclale.
Spider_man
Tinand seama ca e un topic cu membri majoritari de gen feminin,am vrea sa auzim parerea sincera vis-a-vis de faimoasa expresie de mai sus....deci ,tu ce parere ai....

PS...sper ca discutia nu o sa degenereze in analizarea gramaticala a expresiei,care cred ca e evident pt toata lumea ca e intentionata....pt ca din pacate expresia e uzitata mai mult in formatul respectiv decat in formatul corect.
tits_herbert
E o generalizare.
O analiza a expresiei ar fi pur subiectiva, in cazul in care vrei sa afli motive pentru care "citatul" este valabil.
fortelady
"barbatii ie porci, maica... si femeili e ######! numai fetili destepte si frumoase n-are noroc... in ziua de azi numai depravatili sa descurca"
la asa topic, asa post wink.gif
invisible
porci ca porci, da' agramatzi, pnm, protestez pentru aceasta nedreptate biggrin.gif
ce clishee mai disecam azi? tongue.gif
Diana.
Si eu subscriu la ce a spus Invizibilul: e porci daca nu stie sa se poarte. tongue.gif

Disecam "scrofa domestica" inainte de vreme, Invi, ce intrebare mai e si asta...
Scuze, nu m-am putut abtine.
blush.gif
ham
QUOTE(fortelady @ Aug 28 2006, 07:44 PM) *
"barbatii ie porci, maica... si femeili e ######! numai fetili destepte si frumoase n-are noroc... in ziua de azi numai depravatili sa descurca"
la asa topic, asa post wink.gif


da, da, da...si...fomeilii nu ie oameni si baietzii buni n-are noroc! biggrin.gif
angeldust
Si manelele e muzica cea mai adevarata :|
kalua
Ba nu e porci, e boi! rolleyes.gif
carrie30
Sunteti off topic si va... aia, uitai cum se spune. laugh.gif sau nu?
fortelady
QUOTE(ham @ Aug 28 2006, 10:07 PM) *
da, da, da...si...fomeilii nu ie oameni si baietzii buni n-are noroc! biggrin.gif

m-a cenzurat forumu' lu sefa ca scrisesem ceva pe romaneste in loc de diezii aia. nu ie bre oameni, ie ####
carrie/alt moderator - propun mutarea topicului la diverse. ca deja ne dam in diverse pe aici...
rossdale
eu nu am auzit niciodata expresia asta cu "barbatii e porci". jur. tot ce am auzit a fost "iepurash" cand sunt mai mici, "taurash" cand mai cresc, "armasar", chiar si "animal bine". dar porci, niciodata. :|
Mistaco
merge expresia asta ::::
modului animalic de manifestare a omului la betie :
faza 1 - este ca maimuta dupa citeva pahare
faza 2 - este ca leul dupa alte citeva pahare
faza 3 - este ca porcul cind este beat mort
oricum este bine cind iti spune porcule, inseamna ca totusi valorezi ceva, dar daca iti spune puiule, "faci doar citiva banuti"!!!
albinuza
buna seara...dupa o lunga disparitie...
eu stiam alta vorba.... biggrin.gif
"baietii e niste tampiti de mici trebuie starpiti" biggrin.gif
kiss.gif haninoroc.gif
Mistaco
stirpiti!?!
in ce procentaj ?!?
Diana_WP
barbatul taur, barbatul vierme, barbatul porc, barbatul porc de guineea, barbatul iepure.. exista chiar si barbatul rac! depinde acum in pielea carui animal de simti mai bine . pe langa piele se mai poate alege si... ai ghicit, domnule: soriciul.
Teocris
Porci? Doar unii. Restul sunt ... necesari laugh.gif
prajiturapufoasacumandarine
eu inca mai suspin ca, din ce barbati am cunoscut cu care am interactionat, am vazut doar ca nu vor amicitie acolo unde nu e nicio sansa de sex :| . aici e limita lor, la a ne vedea pe toate ca potentiale partenere (si mai si incearca marea cu degetul pana cand obtin o confirmare mai clara 'daca te culci sau nu te culci cu el, acum sau in viitor')... ma rog, cand oi vedea unul care sa fie de acord cu o prietenie dezinteresata, o sa va anunt.
Diana.
Genul ala e "rara avis", Prajiturico! smile.gif
Teocris
Eu iti doresc mult succes in cautarea acelui barbat haninoroc.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.