Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bine ai venit pe lume!
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Familie > Viitoare mamici... cu burtici
Pages: 1, 2
Lexie
Felicitari din suflet! Sa va traiasca minunea si sa va umple sufletele de bucurie (dar sunt convinsa ca deja sunt pline) kiss.gif flowers.gif
happyCat
Bine ai venit pe lume, Carla! floricele.gif Sa cresti mare, frumoasa si sanatoasa si sa fii cuminte pentru mami si tati!
Globetrotter
Felicitari pentru nastere, Claudia! Clara e asa micuta, ca ti-e frica sa n-o spargi. E o dulcica!!! wub.gif
LostWhispers
Felicitari Claudia, e superba micuta indragostita.gif ce mai ii vine sa o papi, abia astept sa ne povestesti cum a fost nasterea naturala sau cezariana. Sanatate la amandoua.
Diana.
Doamne, cit mi-i de firava si gingasa. Sa va traiasca, sa fie sanatoasa, fericita, desteapta si frumoasa ca muma-sa!
scumpic
Felicitari Clau! E o frumusete fetita ta! Abia astept sa povestesti cu nasterea, a venit brusc sau te-a anuntat? biggrin.gif
Cleo
doamneee ce scumpa e.
a 2-a poza e buna de inramat indragostita.gif

Felicitari familia clau! Sa va traiasca papusa si sa fiti fericiti.
kalua
Eu iar m-am emotionat si inmuiat toata, a trebuit sa-mi sterg lacrimile si mucii prima data ca sa pot scrie.
Sa va traiasca si fiti o familie binecuvantata! E o scumpete!

Si fiica-mea a avut 2700g si-nca era si ceva mai filiforma la 50cm. laugh.gif Si-a avut si colici, se trece prin toate, sa simtim ca avem copii. biggrin.gif

De-abia astepti s-ajungi acasa si sa ne povestesti de toate mai pe larg. kiss.gif
dr_wise
indragostita.gif Felicitari, Claudia!
Sa va traiasca minunea si sa fie un copil binecuvantat!
E asa draguta in bratele taticului, parca-i scufita rosie!
Mai, au aparut atatia copii frumosi pe elady, incat imi vine sa mai fac unul!
rozy
Felicitari fericitilor parinti! Sa va traiasca gagalicea kiss.gif
angeldust
Felicitari pentru minunea mica! indragostita.gif Sa fie sanatoasa si cuminte si asteptam un topic special cu povestea si multe multe poze!
blekytza
Felicitari Clau! sa iti traiasca mica minune indragostita.gif , sa fie sanatoasa si sa va umple casa si sufletele de bucurii! kiss.gif
MadutZ15
Felicitari!!! Sa va traiasca, sa fie cuminte si sa va bucure in fiecare clipa! kiss.gif
Cindy
Felicitari pentru mogaldeata perfecta, Clau! pupicei.gif
pescarush
Felicitari, Clau! Sa va traiasca printesa si sa va aduca numai bucurii. indragostita.gif
Teocris
Clau, felicitari kiss.gif
Sa aiba parte de iubire, sanatate si noroc in viata!
Pusici multi de la mine si Teo jr. kiss.gif
strumfita
Felicitari Clau, e o scumpa !!!!
sylvia_31
Doamne, cat e de frumoasa, e o scumpete mica ! kiss.gif
Ce-a mai trecut timpul....
Sa va bucurati de ea, sa fie sanatoasa si norocoasa smile.gif
Master of Norules
Ce dragalasa e Carla, cu caciulita aia rosie parca e o piticuta din povesti.
Sa va traiasca, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de scumpetea cea mica.
Jo
Felicitari Clau pentru printesica. E superba. Sa va aduca numai bucurii wub.gif.
deedee29
Intr-adevar meriti felicitari pentru ca ai adus pe lume o mana de suflet pur. Iti doresc sa aveti intelepciunea sa nu il lasati niciodata sa se strice si sa creasca la fel de frumoasa si de linistita cum e acum. Va doresc amandurora sa puteti sa va iubiti fericite intr-o lume mai frumoasa decat asta de acum. La multi ani si pentru ziua copilului. La nou venita dar si celorlati pitici care va inconjoara.
claudia_electra
Scumpele mele, ce urari emotionante ne-ati facut...m-au atins la inima. Sa ajute Dumnezeu tuturor! Deedee, mi-au dat lacrimile la vorbele tale, multumesc mult de tot!
Altheea
S-a nascut Carla si eu abia acum vad!! Clau, sa va traiasca, este superba, rar vezi nou nascuti asa frumosi! Sa creasca mare, sa fie sanatoasa, sa fiti mandri de ea si ea de voi! Clau, te pup si astept sa ne povestesti mai multe cand ai timp. Fetita prietenei mele tot asa mititica s-a nascut si s-a facut o lungana.
Felicitari pentru minunea mica!
janis
Cat e de micuta! Felicitari Clau, sa va traiasca si sa va aduca multe bucurii!
Szimcsi
Clau, sa va traiasca frumusetea. E atat de mica si gingasa incat parca e ireala indragostita.gif
kary_pink
Bine ai venit pe lume Carla. Sa fii sanatoasa si sa'ti bucuri parintii zi de zi. Clau felicitari kiss.gif
claudia_electra
Multumim din nou floricele.gif! Sunt in toane de depresie aproape, hai ca scriu la alt topic poate-poate ma puteti sfatui crying.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.