Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cumpar catel
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Animale de Companie > Despre catei
angelheart
Gagics,

Ma intereseaza un catel de talie mica, puiut, Caniche, Bichon, Terrier, etc. Stiti pe cineva care doreste sa vanda?
fortelady
caini-ham.ro
daca vrei caine cumparat de la magazin (magazin care respecta clientii).
detalii pe PM, ca sa nu se interpreteze drept reclama
angelheart
Am intrat pe site, am sunat la numarul indicat insa nu raspunde nimeni. Mai caut...  :)

Daca mai ai vreo idee, please!!!
fortelady
contact arond caini-ham.ro
iti dau pe PM numarul de telefon al patronului.
angelheart
Am gasit! Saru' mana!
Meg
:( mai bine mergi si adopta unul... sa stii ca sunt si de rasa care asteapta un suflet pe care sa il iubeasca.
am vazut si eu niste pisoi la unirii, cerea ala 150 de E pe unul. erau tare dragalasi, dar erau pusi intr-o cutie de plastic, pe un ziar :( care mai era si ud (probabil unul facuse pishu acolo). sincer, mi s-a strans inima :| daca as fi gasit unul pe strada, l-as fi luat fara sa ma uit ca e frumos/murdar/puricos.
oricum ar fi.. animalul are un suflet deosebit.
no_ua
cineva a cumparat un bichon de la un magazin din centru.a dat cam 400 euro si e corcitura.
este iubit si alintat dar stapanii au fost fraieriti la magazin.
in Cora am vazut mai demult 2 pui de cocker ...de era sa iau unul acasa...
erau ca doi bulgari de puf :P
Tsunami
nu as mai lua alt catel, insa daca mi-as schimba opinia, mai mult ca sigur ca as salva unul de la moarte. si-n astia exista suflet. de multe ori stiu sa rasplateasca mai mult decat ar face-o unul de "rasa". aici intervine si cercul de prieteni. dar "sa nu ma fac de ras" in fata "prietenilor" cu "am salvat acest sufletel de la moarte" nu pot fi comparate. cel putin pentru mine.
fortelady
:D eu m-am tot pregatit sa cumpar catel si pana la urma tot la amarati de pe strada am ajuns de fiecare data. idem cu pisicile. nu pot sa rezist in fata ochisorilor alora mari si tristi ... mi se rupe sufletul
berbecutza
Fortelady mai rar oameni care gandesc ca tine  :aplauze:
angelheart
Am uitat sa va spun!  :)  Am gasit un Bichon negru ca noaptea, o luna si jumatate, cu doua sute de euro. E atat de frumos, ai impresia ca-l poti intoarce cu cheia!  ;) Persoana careia i l-am facut cadou a innebunit de placere! Face parte deja din familie, o cheama Betsy si a pus stapanire pe casa.

Eu imi doresc un Golden Retriever sau un Terrier Irlandez. Va trebui sa mai astept putin.  :D

Multumesc pentru sugestii tuturor!
Meg
QUOTE

QUOTE
:( mai bine mergi si adopta unul... sa stii ca sunt si de rasa care asteapta un suflet pe care sa il iubeasca.
am vazut si eu niste pisoi la unirii, cerea ala 150 de E pe unul. erau tare dragalasi, dar erau pusi intr-o cutie de plastic, pe un ziar :( care mai era si ud (probabil unul facuse pishu acolo). sincer, mi s-a strans inima :| daca as fi gasit unul pe strada, l-as fi luat fara sa ma uit ca e frumos/murdar/puricos.
oricum ar fi.. animalul are un suflet deosebit.


Suta jumate de Euroi? :o Probabil ca au fost scosi la licitatie de circul Mederano.....stiu cumva sa cante si la pian? :magandesc:

Sorin.


Sorin.. din cate anunturi am mai vazut pe net, vad ca 150 E era ieftin.. cei care vor sa 'doneze' cu bani aceste suflete cer 200 - 250 de E acum.
sau o fi fost sezonul cadourilor?
:-X
Meg
Sorin.. oare unde.. decat in romania  :-

si cei la 150 ii vazusem la coltul magazinului unirea cum traversezi spre cocor..  :'(
pink_step
QUOTE
:D eu m-am tot pregatit sa cumpar catel si pana la urma tot la amarati de pe strada am ajuns de fiecare data. idem cu pisicile. nu pot sa rezist in fata ochisorilor alora mari si tristi ... mi se rupe sufletul


o atitudine admirabila! :)
kale
fortelady  :floricele:...o adevarata lady
blondina
:morideris: mama dar chioara mai sunt ;D citisem initial Cumpar Castel ;D
chitucrys
QUOTE(angelheart @ Dec 12 2005, 04:40 PM) *
Gagics,

Ma intereseaza un catel de talie mica, puiut, Caniche, Bichon, Terrier, etc. Stiti pe cineva care doreste sa vanda?


Am 4 puiuiti de bichon...nascuti pe 09 aprilie 2008 2 fetite si 2 baiti...ma puteti contacta la 0722669584 sau id yahoo chitucrys
Diana.
Oras? Pret? smile.gif
welcome.gif la noi!
Ana Maria
pacat ca a facut decat reclama si a fugit sad.gif
Diana.
1. Nu a venit sa faca reclama
2. Ce inseamna " a facut decit reclama"? In ce limba e?
Diana.
Posturi mutate la Ce rasa de caine sa imi aleg / Cum ne alegem catelul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.