Help - Search - Members - Calendar
Full Version: La multi ani eLady!
Forum pentru femei - eLady.ro > eLady.ro - Un altfel de forum pentru femei ! > Informatii generale despre eLady
Pages: 1, 2
rozy
Multi ani inainte! kiss.gif
Keep up the good work, girls! wink.gif
Master of Norules
La multi ani elady.ro si cat mai high in top.
Mult spor si toate cele bune echipei si cred ca se lasa cu chef azi. Enjoy the day si sa va distrati, ca munciti destul mai trebuie si entertaiment.
kalua
La multi, multi ani!
kary_pink
La Multi Ani eLady.ro , La Multi Ani Diana, La Multi Ani ladies kiss.gif
Diana.
La multi ani, fetelor. Sa fiti iubite, fericite, sanatoase si in continuare asa minunate cum sinteti! lmani.gif
Cleo
La multi ani girlies. floricele.gif
Cand ma gandesc ca acum 3 ani stiam, fara sa-mi pese de ele, cateva nick-uri si astazi trebuie sa am un motiv foarte serios sa las sa treaca o zi fara sa dau pe aici sa vad ce mai faceti. Orice s-ar spune de peste gard, elady a crescut intr-o comunitate frumoasa, unde aflam noutati zambind, unde polemica se poate purta pe-un ton civilizat si spun asta pt ca am frecventat cateva forumuri care m-au ingrozit deci ma bucur sa vad ca se poate conversa si fara injurii, fara interpretari gresite ale unor texte inofensive samd.
Bravo noua! smile.gif
Lexie
Draga eLady,

Primul an alaturi de tine m-a facut sa-mi dau seama ca am pierdut alti doi de prietenie, sfaturi si un colectiv minunat. Dar am tot timpul din lume sa recuperez!

Sunt bucuroasa ca te-am descoperit, ca m-am integrat printre femeile minunate, gospodinele desavarsite, mamicile grijulii, sotiile devotate, fetele pline de sperante si vise, printre toate cele care fac eLady sa fie ceea ce este.

Felicitari Dianei si moderatoarelor pentru efortul pe care-l depun pentru ca noi sa avem un cuib in care ne refugiem atunci cand suntem triste, un loc in care impartasim bucuriile, un mediu placut, intelept si de mult bun-simt.

La multi ani!
Diana.
Voi aveti de gind sa ma faceti sa bocesc...
Teocris
Hei! La multi multi ani!!!!!
Felicitari pentru munca depusa si tineti-o tot asa 322.gif
Faceti o treaba buna, dovada fiind celelalte site-uri care va copiaza laugh.gif
Roxana_
La multi ani Elady! Multumesc c-ai aparut in viata mea de aproape 2 ani; e o veritabila placere sa ma intretin cu majoritatea membrelor de aici.
Pentru Di kiss.gif si pentru restul fetelor kiss.gif cu drag.
danati
La multi ani eLady si e-ladies !
Chiar daca nu prea postez, va urmaresc tot timpul si ma bucur nespus de "compania" voastra.
Sunteti minunate, si ma bucur ca existati.
Felicitari, Diana si la cat mai multi ani frumosi !
iloveelady.gif lmani.gif
3A
La Multi ani e-lady & eladies!!

Mi-e drag de voi si desi am perioadele mele de mutenie nu trece zi sa nu ma va citesc si sa ma amuz sau intristez alaturi de voi!

Draga Di, felicitari!! Si moderatoarelor, e o mare responsabilitate sa fie pastrata pe forum asa o atmosfera kiss.gif
blush.gif si forumistelor kiss.gif


iloveelady.gif indragostita.gif
Szimcsi
La multi ani, Elady si eladies! Va multumesc pentru ca existati si sunt mandra sa fac parte din aceasta comunitate. kiss.gif
Lilisor
Cu ceva delay : La multi ani, eLady!!! iloveelady.gif
albinuza
Eee acusi vazusi si eu topicul!
LA MULTI ANI ELADY! kiss.gif
Multumesc Maat pentru ce ai creeat, si inca o data tie si moderatoarelor pentru ca ati intretinut!
Sa fiti iubite si sanatoase, sa mai stam pe aici!
Bacardi_Girl
La Multi Ani! tararam.gif
Diana.
Ladies, va pup! kiss.gif


ps: Danati, tare mi-ar placea sa te vad mai activa. smile.gif Si sa ne cunoastem. smile.gif
buburuzazuza
La multi ani, site-ule ! iloveelady.gif
La multi ani, fetelor ! kiss.gif
Nu am mai postat de mult timp dar va urmaresc din umbra si invat in continuare o gramada de chestii de la voi 322.gif
lmani.gif grouphug.gif
Philia
Si eu! Si eu!
La multi ani, elady!
Di, pe tine sa te tina Dumnezeu sanatoasa si fortoasa, si multumim ca ne-ai oferit ceea ce e aici!
berbecutza
La multi ani E-Ladyz! iloveelady.gif

Imi pare rau ca nu pot vorbi mai des cu voi blush.gif

Di, faci o treaba excelenta kiss.gif

Diana.
Astazi siteul www.eLady.ro implineste 10 ani de existenta online!
Va multumim tuturor celor care ne-ati stat alaturi in acesti ani!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.