Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rochii de banchet, rochii de seara sau de cocktail
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Jo
N-am si nici nu cunosc. N-as vrea sa probez una cu ocazia asta totusi smile.gif)
ToothFairy
Si eu am MARE nevoie de idei pt o rochie faina pt banchetu` de sfarsit de facultate...
Imi place tare rochia asta a dnei Annie Lenox (mi se pare ca seamana Annie cu...Kalua ) :
Jo
Ha! Si mie mi se pare ca seamana cu kalua smile.gif
pitzigoi
Daaa, chiar seamana
Cindy
Zana Maseluta, ce tare!! laugh.gif
lool, noi nici nu ne-am gandit inca unde vom face banchetul si alte detalii de gen. Ala din primul an a fost in Maxx, aka un club din Regie. laugh.gif Fitzosilor! laugh.gif
Jo
Pai si la noi ala a fost in Maxx, da` ala era balul bobocilor. Cine crezi ca s-a imbracat in rochie de seara la balul bobocilor? Noi si in clasa a 12-a am facut banchetul la restaurant, cu meniu si d-astea. Si a venit toata lumea la 4 ace, ca na, e event.

Edit: apropo, ca o sugestie, ar trebui sa va ganditi/hotarati repejor, ca o sa va coste mai mult daca lasati pe ultima clipa. La noi va fi in jur de 250 de ron de persoana, ceea ce mi se pare ok.
Cindy
Actually, eu la balul bobocilor am avut un maieu decoltat si o fusta mai clos.
Sincer nici nu stiu cat de receptivi vor fi colegii mei la petrecere, ceva cu fast in nici un caz, la cat de dezbinati si bisericati au fost 3 ani la rand.

Rochita tie iti vine foarte bine, de partea de jos nu sunt foarte convinsa insa.
nixy
QUOTE(katy87 @ Jun 21 2007, 05:31 PM) *
ally unde gasesc si eu asa ceva?


heei,mi-a placut foarte tare prima rochie,cea neagra,vreau sa stiu daca ai idee cat costa tongue.gif
Diana.
Da, biggrin.gif 5.000 euro. tongue.gif
Jo
Oi! Cineva dezgroapa mortii smile.gif
ToothFairy
kalua, iata rochita crosetata de bunica...ca am promis o poza...jupa mi-am facut-o eu la o croitoreasa... nu prea-s d-acord cu dres cand port sandale dar la Sb inca e friiiiig...asta e tinuta de la nunta de azi...am avut si-o esarfa si un sacou da` nu m-am mai pozat cu ele.
kalua
Chiar imi place mult! aplauze.gif Sa-ti traiasca bunica si sa mai produca asa lucruri!
Personal as fi purtat exclusiv ciorapi negri la sandale.
Cindy
Ce sexoasa esti Tooth!! Foarte foarte misto rochita crosetata si jupa. wub.gif
De unde ai luat sandalele?
pitzigoi
uuuu, foarte faine rochita sexylady.gif
ToothFairy
De la Leonardo, sweet .

kalua, da` cred ca n-as mai fi pus in evidenta sandalele, daca purtam dres negru magindesc.gif smile.gif
Multumesc pt aprecieri, fetele.
Teocris
indragostita.gif ce frumoooooooooos!
blekytza
Foarte draguta rochia si sandalele si Tooth! indragostita.gif
ToothFairy
kiss.gif mersi teo si blecky !
ToothFairy
M-am FOARTE indragostit de rochita asta si ma gandesc s-o pun la treaba pe croitoreasa mea sa-mi faca ceva de genu` pentru banchet...voi ce ziceti, e faina ? (mai cuget la culoare...ca nu-s foarte hotarata...)
kalua
E draguta, dar ma gandesc ca trebuie si un material bun si o croitoreasa foarte buna ca sa iasa ceva frumos si sa stea bine.
ToothFairy
Eu-s un pic confuza, ca nu stiu ce material e asta din rochita...ma puteti ajuta? Ca azi ma duc sa vad ce gasesc, si nu stiu ce material sa-mi iau ....help !:)
Lenjerie Sexy
Niste modele de rochii mai noi?
DaisyS
QUOTE(Lenjerie Sexy @ Feb 27 2011, 05:46 PM) *
Niste modele de rochii mai noi?


Si eu sunt curioasa sa vad niste modele mai noi de rochii. Raspundeti daca puteti.
marcusfond171
Hei, eu sunt în căutarea unor rochii de seara de bună calitate, pentru soţia mea, în special pentru cocktail-uri ca am unele partide de a participa în această vară, astfel că a cumpara rochii de seara, în avans, pentru a economisi ceva timp.
-------------
rochii de seara
melcri
Am vrut sa vad si eu niste tinute de ocazie ,adr n-am prea avut succes, le-au sters fetele mad.gif
adibig2003
aveti nevoie te tinute speciale pentru momentele importante din viata voastra. va recomandam un site cu rochii de seara ieftine si multe articole vestimentare. acordati o scurta vizita editat
Diana.
Daca aveti nevoie de promovare/reclama, va invitam sa ne contactati. smile.gif
ahgyegy
Am găsit una din rochiile mele preferate,

un umăr mini rochie de cocktail
SuriaUreche
Rochiile rosii sunt o arma de seductie a femeilor. Profita de simbolistica acestei culori si alege sa iti invesmantezi trupul in aceasta nuanta. Atent accesorizate, rochiile rosii te pot transforma in cea mai frumoasa si atragatoare femeie, care are capacitatea de a impresiona pe oricine. Iubirea nu e numai despre tine si partenerul tau. Iubirea este si despre tine insati, si despre modul in care te simti: se stie deja ca o atitudine adecvata transforma in mod categoric perceptia celorlalti despre tine… Asa ca alege sa iubesti, sa te iubesti si sa te simti iubita de Valentine’s Day,
pearl02514
Pana una alta ma gandesc sa profit eu de topicul asta...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.