Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Palarii, basti, turbane, baticuri, caciuli
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Bijuterii, accesorii, parfumuri.
kalua
Louis Vuitton are in colectia sa toamna-iarna 07-08 niste basti mari de tot care-mi plac la nebunie:

Iar asta e ceva intre palarie si basca:
Cindy
super tare! imi place mult a doua poza.. indragostita.gif
kalua
Palarie de piele (Missoni):
Ala80
Asta da, foarte frumoasa.
Primele doua nu-mi plac deloc. blush.gif
Kitten
mie din colectiile toamna-iarna 07/08 la capitolul bascutze mi-au placut astea:

hermes:

pacat ca sunt mai mult pe nuante de maro....
kalua
morderis.gif morderis.gif mie astea de la Hermes nu-mi plac absolut deloc, iar cele de la LV ma incanta cel mai mult.
Ce ti-e cu gusturile astea, dom'le. biggrin.gif
midnight
Mie prima de la LV, cea neagra si un pic pe o parte mi se pare extrem de misto indragostita.gif
Frunzarind azi-noapte pe-aici, deja visam la ce va fi la iarna biggrin.gif
angeldust
Eu am avut una f asemanatoare cu ultima de la hermes acu vreo 2 ani biggrin.gif

Eu as vrea sa imi gasesc o sapca, sport, din aceea mai inalta, care vine peste urechi cand o tragi pe cap. Din pacate aici nu am vazut, in State am inteles ca e plin de ele sad.gif
Cindy
pt primavara-vara ceva? smile.gif mie mi se cam decoloreaza vara parul, nu ar fi rau ceva pt zilele foarte calduroase.. blush.gif
kalua
Baseball cape, palarii mai mari, esarfe, turban.
Teocris
Cateva poze foarte interesante gasite intr-o plimbare prin lumea virtuala

Inspiratie :Isabella Blow; designer: Alexander McQueen
designer: Philip Treacy

Szimcsi
Mie mi-a placut palaria lui Carrie de la premiera SATC indragostita.gif
Diana.
Astea intra la categoria "asa nu".... sint infioratoare, chiar si cele haute couture... smile.gif
Teocris
N-am zis ca sunt frumoase, doar interesante laugh.gif
Diana.
..dom`le, ce face moda asta din pameni...
ultima e interesanta- IMHO- restu sint... morderis.gif
kalua
Pe mine nu ma intereseaza ce-si punea Isabella Blow in cap, imi place si c-un rahat acolo. laugh.gif Dumnezeu s-o odihneasca! closedeyes.gif
Diana.
DIOR
Teocris

suchardine
Eu am inceput sa imi port caciulile de blana indragostita.gif , cu care "fac furori" intotdeauna smile.gif) ( bine, asta probabil pentru ca sunt la liceu si colegii/colegele mele nu sunt prea familiari cu asemenea accesorii )
aaa...si ador pozele postate de Fides ( in special cea de-a doua - cu haina neagra )
iloveelady.gif
Globetrotter
Mi-am luat asta biggrin.gif :
Diana.
Misto, cred ca iti sta foarte bine cu ea, cu buclele tale ! Vreau si eeeeu bucle - palarii mai am. kiss.gif Sa o porti sanatoasa, Book! kiss.gif
Lenjerie Sexy
Arata super biggrin.gif chiar e o palariuta draguta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.