Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Studio foto
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Moda
Laryss_A


Intai de toate , rog persoanele competente ( smile.gif ) sa mute acest topic unde-i este locul daca eu l-am pus aici ca nuca-n perete. Voiam sa va intreb daca cunoasteti undeva prin Bucuresti un studio foto unde se pot face poze profesionale ...portret si ce poze se mai fac...ca pentru un book. din motive proprii, nu vreau sa ma duc la agentii de modeling iar pe google nu am gasit decat un singur fotograf mai "rasarit" , astfel ca m-am gandit sa mai cercetez nitel. Asadar ....daca stiti pe undeva pe unde se fac astfel de poz , inclusiv make-up-ul aferent , luminati-ma si pe mine rogu-va , as prefera sa fie o persoana " testata" sau cat de cat cunoscuta din auzite. Multam , fetiliii!
clara
pot eu sa te ajut cu 2 fotografi alex galmeanu si marius baragan.... , la machiaj lucreaza cu abagiu si depinde si de cat de bine sti sa negociezi, mai scazi din pret.
Laryss_A
imi poti trimite te rog mai multe informatii? daca regulamentul forumului nu iti permite , imi poti lasa un mesaj privat. conteaza totusi si pretul si numarul de poze, mai multe detalii. cand am auzit de abagiu mi-ai sclipit ochii smile.gif pentru ca l-am urmarit in multe randuri si face treaba foarte buna.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.