Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Astazi e ziua ta...
Forum pentru femei - eLady.ro > Regulament > Arhiva forum eLady.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
carrie30
Aoleu, mi-ai spart timpanele  ;D

Multumesc mult de tot Cecy, si eu te iubesc, stii doar.

:hainoroc:
berbecutza
La multi aaaaani!!!!! Multa fericire, bani nemunciti si tot ce iti doresti!!!  :lamultiani:  :lamultiani:  :-*

:hainoroc:
carrie30
Din suflet iti multumesc si tie Berbie  :-*
Diana.
:aplauze: :lamultiani: :tararam: :floricele: :pupaceala:
:sexylady:

LA MULTI ANI, multa sanatate, liniste, fericire,implinirea tuturor dorintelor si bucurii linga cei dragi inimii tale!
Sa ai parte numai de Bine!
!
carrie30
Multumesc frumos Diana, alaturi de cei dragi , adica si voi  :-*
simo22
Carrie de la mine deja stii urarile...... inca o data LA MULTI ANI!!! si cea mai multa fericire  :hainoroc: :-*
angeldust
LA MULTI ANI !!!   :lamultiani: :lamultiani: :lamultiani:
Sa fii iubita si sa poti iubi , sanatoasa si tot ce vrei tu ....

O sa beau o bere pt tine azi!  :P
carrie30
Mult de tot va multumesc  :-*

Angel, numai una bei?  :-X Si eu o sa beau ptr voi, incepand de azi, orele 17 pana duminica (inclusiv) orele 24. Poate si luni, mai negociez  :hainoroc:
sunny
La multi ani sagetatoare frumoasa si nebuna ce esti!!!! Sa ne traiesti si sa ne veselesti ca si pana acum!!!  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*
dmona
La multi ani si din partea mea!!
:floricele: :lamultiani: :tararam:

Sa dai de baut (macar virtual)  :hainoroc:

hehe, suntem sagetatoare amandoua ;)
tits_herbert
La multi ani si sa fii iubita :-* Carrie
classy
"La multzi ani!!!" , itzi urez sa nu te schimbi, sa ramai la fel de sagetatoare chiar dac- ai sarit de 30 (  :D  !!!) , take it easy...si lasa dogmatismul pentru berbece ca mine ! te pup si dulce si apasat!
b_unica
LA MULTI , MULTI ANI BUNI SI FERICITI!!!  :hainoroc: :lamultiani: :floricele: :tararam:

:( si-mi notasem ziua in calendar, dar...am uitat sa ma uit.  :magandesc: :frustraree:
carrie30
Va multumesc si va sarut.  :hainoroc:
mititik
La multi ani si de la mine, Carrie! Sa ai parte de tot binele din lume!  :lamultiani: :tararam:
Meg
ta na na na...
:floricele:
Ariana
LA MULTI ANI!...si din partea mea...multa multa sanatate si bucurie...
maddy26
Te pup , Carrie draga ..Am aflat cu intarziere ....dar nu te superi pe mine ..
Iti doresc toata fericirea din lume !Sa ai parte de bucurii multe , multe ...
La multi ani !!!!! :-*
medeea2004
:lamultiani:


carrie, multa sanatate, iubire si aprecierea celor din jur ti-o doresc!  :hainoroc:
carrie30
:) Maddy, Medeea, Ariana, Classy , toate fetele, va multumesc , va iubesc ( nu am baut inca nimic) si sa fim sanatoase si aceleasi femei ca pana acum.  :hainoroc:
bertha
:lamultiani:
La multi ani! Si acum, in prag de Craciun, toate visele tale sa devina realitate!
ella
carrie

Fie ca ziua asta sa fie inceputul sau continuarea a tot ceea ce vrei in viata.
Si fie ca viitorul tau sa fie intesat cu multe lucruri bune.

Iti urez o zi de nastere plina de liniste, fericire, de prieteni buni, familie si momente de neuitat.
LA MULTI ANI CARRIE!

inca ceva!
Pe masura ce trece timpul noi aici, pe elady, devenim mai apropiati.

Fie ca, ce e mai bun sa vina de-acum incolo.
PUP YOU CARRIE!  :floricele:
carrie30
:-* Iar va pup va pup va pup.

Ar fi super sa ne intalnim cu toatele odata , ca sa  :hainoroc:
Bianka7
Eh, eu am aflat ultima, de pe alt topic, dupa ce am alergat toata ziua mai rau ca la maraton si vreau sa-ti urez toate cele bune (si nu mai numara anii, ca nu  numarul lor conteaza ci cat i-ai lasat sa-ti imbatraneasca sufletul).
:-* :-* :-* :floricele:
carrie30
Bia, ma omoara pisica ta din poza  ;)

Iti multumesc si eu, ma simt ca de 21 de ani, sincer.  :-*
fortelady
la multi ani si de la mine!
meli
LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* MULT NOROC,SANATATE SI SA TI SE INDEPLINEASCA TOATE DORINTELE  :-*
:hainoroc: BEAU IN CINSTEA TA! :floricele: :floricele:
:lamultiani:
albinuza
TOT CE-TI DORESTI SA TI SE IMPLINEASCA, TOT CE IUBESTI SE TI SE DARUIASCA!!!
FETITZAAAA NU STIU CE SA-TI SPUN.... SA AI PARTE DE TOT CE E MAI BUN IN VIATA ASTA.... :-*
SI............... :hainoroc:
blondina
carrie30 La multi ani si numai fericire!  :floricele: :lamultiani: :tararam:  :hainoroc: :valea:
carrie30
:pupaceala:  Va multumesc.

Trebuie mutat topicul dar habar nu am  :ametit:
fortelady
e un buton mic jos - mutare
am mutat io  8) (si tre' sa notez in calendar prima mea mutare de topic)
Ciresica
La Multi Ani fericiti, Blondi! Sa cresti mare si voioasa, sa ai parte numai de bucurie si sa ti se implineasca dorintele cele mai frumoase!  Sufla in lumanari!      :lamultiani: :lamultiani: :lamultiani: :lamultiani: :lamultiani:
[move]:tararam:  :-* :tararam: :-* :tararam: :-*[/move]

elly
La multi ani, multa sanatate si tot ce-ti doresti!    :pupaceala:  :lamultiani:
catalina77
:lamultiani: :floricele:
:pupaceala: La multi ani si din partea mea! Sa fii sanatoasa, fericita si iubita! Ah...si sa ai multi bani (shtii vb. aia...banii n-aduc fericirea dar o intretin) :)

:-* :-*  :-*
carrie30
:o  Blondina, La Multi Ani , sa iti dea Dumnezeu tot ce iti doresti !!  :-*
tits_herbert
nu se poate  :o :o :o :o mie nu mi-a zis nimeni >:(

Cu multa dragoste si afectiune LA MULTI ANISORI VESELI SI FERICITI!!!



:hainoroc: :hainoroc: :hainoroc: :floricele: :floricele: :lamultiani: :lamultiani: :tararam: :tararam: si vreo 2-3 :trozneala:

muahhhh :pupaceala:
laryysa
  Sa ai cei mai frumosi ani din viata ta de acum inainte .

LA MULTI ANI [color=Red][/color]:hainoroc: :hainoroc: :floricele: :floricele: :floricele: :lamultiani: :tararam: :-*
invisible
La Multi Ani


Tot ce iti doresti, de mai multe ori decat e necesar.

:lamultiani:  :floricele:  :pupaceala: :hainoroc:

si ce ii dorim noi blondinei este un viitor cam ca asta:

Pufu
LA MULTI ANI!, sanatate, bucurii, fericire, bani multi,multumire sufleteasca si tot ce iti doresti.  :-* :floricele: :floricele: :inloove: :lamultiani: :pupaceala: :tararam: :lamultiani:
berbecutza
La Multi Ani blondi , tot ce-ti doresti  :floricele:  :-*
meli
LA MULTI ANI! ITI DORESC NUMAI FERICIRE ,BANI SI MULTA SANATATE ! :floricele:
:lamultiani:  :tararam:  :lamultiani:  :tararam:
ioannaraluka
:lamultiani: :floricele: :lamultiani: si de la mine!
medeea2004
:lamultiani:


LA MULTI ANI[color=Red][/color] si multa sanatate blondo si de se poate tot binele din lume sa-l ai!


un  :floricele:  mare de tot de la mine   :pupaceala:

Petrecere frumoasa alaturi de prieteni si familie! :hainoroc:
angeldust
La Multi Ani!!!

Blonda mea preferata sa-mi traiesti sa fii cea mai fericita , iubita de cine si cum vrei tu !!!!

:lamultiani: :lamultiani: :lamultiani:

Si pentru ca ti-am tot promis , uite , special pt tine ....  ;)

Mistaco
:sexylady:
[move]Sanatate si fericire!!! :hainoroc:[/move]
blondina
Multumesc foarte mult fetelor si baietilor   :hainoroc:  Trandafirul este foarte frumos ciresico , florile mele preferate  ::)  :-*
Va pup pe fiecare in partee  :-*  :-*   :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*
Pacat ca nu sunteti in Constanta ca va dadeam de baut,va bagam sub masa pe toti  :hainoroc:  :hainoroc:  :hainoroc:
:morideris: mersi pentru marlboro angel :morideris:  inviiiiii  :fluierat:
:-*  :-* :-* ciresica_dulce  elly catalina77 carrie30 tits_herbert laryysa invisible Pufu berbecuta meli ioannaraluka medeea2004 angeldust Mistaco  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-* si toti ceilalti useri de pe forum..Va serveam cu cate o felie de tort.. :'( dar..nu avem un astfel de emoticon,asa ca va servesc cu cate o karma :morideris:
Va iubesc..  :inloove:
cecylly
LA MULTI ANI! sa ai mult noroc in viata, sa fii iubita si fericita. :-* :-* :-*
carrie30
Helloooo, eu sunt din Constanta si la ultima verificare, chiar locuiesc aici.  ;D
blondina
  :-* :-* :-* Ms cecylly  :hainoroc:  :-*
cariieeeeeee consateanaa meaaaaaaaaaaa  :o  nu vrei sa te cinstesc?  :fluierat:  :hainoroc:
carrie30
haha, te faci ca ploua, huh?  :fluierat:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.