Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tot felul de tinute clasice sau in trend: hot or not?
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Moda
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
kalua
Se posteaza o tinuta, urmatoarea spune daca-i place (hot) sau nu (not) si pune o poza cu o alta tinuta. Si tot asa. Cine vrea poate sa si comenteze de ce-i place sau nu.

fleurdelis
imi place stilul clasic si culorile bine asortate.


kalua
retro indragostita.gif : hot!

angeldust
hot
Rochia neagra, simpla ...safe bet... dar ii vine bine si pantofii cu animal print parca o scot nitel din banalitate. Si gagiul vad ca e asortat, nu imi place camasa lui totusi magindesc.gif

kalua
not. Din cauza tocurilor, in rest e ok tinuta.

angeldust
not...so hot tongue.gif
E interesanta camasa nu zic ca nu, dar pantalonii mi se par numai buni de dormit in ei dupa cum ii vad eu asa zapacitul.gif Una peste alta io nu m-as imbraca asa si de aia pentru mine e "not".

Dar mai mult si mai mult vroiam sa va arat asta laugh.gif

kalua
ohmy.gif blink.gif Oh my God!
Not, not, not!

Fanny
hot. m-as imbraca asa la o petrecere, iar pantofii rosii sunt o nebunie! biggrin.gif



kalua
not.

angeldust
ce sa zic...luate separat, toate elementele sunt misto, dar parca io asa m-am saturat de all black, oricat de trendy ar fi, ma deprima deja. Nu stiu in ce categorie sa o bag...hot nu mi se pare, cool nici atat, ...poate in categoria "politically correct"? nesigur.gif


kalua
Not: geaca mi se pare prea umflata.

angeldust
nooooooooooooooot! God damn hippies laugh.gif Oricat de bunoc ar fi Lenny, daca ar vrea sa iasa cu mine pe strada la tricou cu gaurele si ciocate as zice pas...unless...as fi imbracata ca aia de langa el laugh.gif

kalua
aia de langa el e fii-sa, Zoe. biggrin.gif Aschia nu sare departe... laugh.gif

Acum la poza pusa de tine: hoooooot!

divi2007

hot doar ca pe mine nu m ar avantaja lungimea puloverului

kalua
hot

claudia_electra
not.

angeldust
hott!!

divi2007
hot

lxn
hot... mai ales puloverul!

kalua
not: moda de cand era bunica fata mare

angeldust
Super hot rochita alb/negru, nu de alta dar am si eu una care seamana f bine laugh.gif Pacat ca nu am purtat-o niciodata laugh.gif

Fanny
not..

lxn
not. too black
(ps out of topic: sunt noua pe forum insa imi plac topicurile si raspunsurile pe care le-am gasit aici, nu va suparati pe mine daca o sa mai postez, sa-mi intru in mana - nu prea am umblat eu pe forumuri :"> )

angeldust
Offtopic: Nu se supara nimeni, chiar ne bucuram smile.gif
Misto puloveru wink.gif

On topic...sa scrie altcineva, ca sunt la lucru si mai greu cu pozele biggrin.gif
Fanny
Ala80
not (doar geanta imi place)

divi2007
hot
poseta e superba, exceptie face doar maieul asta pt ca nu sunt fan leopard

angeldust
blink.gif -> asta e pentru poza cu Britney de sus. E numa buna de mers in Zambara laugh.gif (asta fiind un club din TM cu multe fufe care se imbraca prost) Poseta e draguta ce-i drept..sa zicem.
Am comentat poza cu Brit, pentru ca despre asta cu geaca de piele nu prea am ce sa zic :| Geaca de piele cu maieu alb. Punct. Nimic gresit nimic deosebit. No comment.

kalua
Not ca cel putin de-un an nu mai pot sa vad nuante de mov

lxn
Not pentru sutienul negru pe sub bluza alba. Fusta ar merge...

divi2007
hot mai ales bluzita si balerini

angeldust
Not. Topul ala fara sutien cu vedere la sfarcuri mi se pare vulgar, nu hot. Si nici pantalonii nu ma incanta. Sandalele in schimb sunt beton.

@ kalua... nu stiam ca movul a iesit din trend already zapacitul.gif La noi abia cu sezonul asta a inceput si pentru mine a fost o bucurie, ca mie imi place culoarea.

walpurgik
Not.
Diana.
Not. Sosetele ma fac sa ma gindesc la poze playboy, iar jantilica brodata plus bratarile de plastic parca ar fi o madonna of 80`s redemption...



Mai multe tinute din aceeasi colectie ( care mie mi se pare zgubilitica rau: Stilul shocking 2007/2008 de la Casa Blugirl ca sa nu spun naspa... laugh.gif )
Ala80
Hot (nu stiu exact ce ma atrage la tinuta asta, dar nu pot sa spun "not")
walpurgik
simplut, dar hot

angeldust
Hot! Me likes it mucho indragostita.gif
divi2007
not

Diana.
hot

divi2007
hot

doar bratara mi se pare prea mare

kalua
not

kary_pink
Not (este Sharon Stone? doh.gif )

Diana.
HOT
kalua
si-nca ce hot!

Diana.
aia nu e hot, is adamn cheap...imho

divi2007

hot
leopardul e sigura piesa care nu mi place in rest totul e very stylish



dior 2008
Fanny
verrrry hooot

Diana.
Comun si prea "cuminte" ca sa fie hot.
Asta?
Fanny
Hot. Nu-s eu fan buline, dar tipa iese sigur din anonimat. Am observat ca multi stilisti au inlocuit cureau de la trench-uri cu funde mari.

Diana.
Nici eu nu-s fan buline, chiar deloc, insa tinuta e faina rau... si desi pare, nu e Chanel, ci e din colectia primavara-vara2008 Valentino...
Daca avea sinii mai mici sau mai putin expusi mi s-ar fi parut hot; asa insa, nu.

next:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.