Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Carouri
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Moda
tits_herbert
Ce parere aveti despre pantalonii in carouri?

(bondage, tweed, tartan, punk, urban... rock.gif )

Draguti. Purtati?
Fanny
nu ma dau in vant dupa carouri... dar mi-ai starnit curiozitatea. exista carourile scotiene ... englezesti etc? care-s diferentele? nesigur.gif
claudia_electra
sunt sexy la o fustita, dar nu ma atrag deloc la pantaloni. sunt prea rebele biggrin.gif.
happyCat
Carourile scotiene se numesc tartan si sunt combinatii de diverse culori. Fiecare clan scotian (si sunt o gramada) are tartan-ul lui special, astfel incat daca vezi pe cineva ca poarta un kilt intr-o anumita combinatie de culori, stii carui clan ii apartine.
Din acest material care se numeste tweed se fac kilt-urile scotiene, precum si alte fuste si pantaloni. Kiltul este o fusta traditionala scotiana pe care o poarta barbatii (sau femeile) - vezi poza. Asa se imbraca barbatii in Scotia cand se casatoresc sau la diverse sarbatori.
Carourile englezesti...daca nu ma insel asta se refera la faimoasele carouri Burberry, o combinatie de rosu, bej, alb si negru (vezi poseta). Exista esarfe, genti, haine si multe alte produse Burberry in carouri de genul asta.

Cat despre carouri in general... daca nu sunt prea stridente mie mi se par ok.



Fanny
pozele nu s-au atasat.. in schimb abia mi-am putut dezlipi privirea de la matzu din profilul tau. e poza facut la expozitie, nu?
(sorry de intrebarea off-topic)
happyCat

Oare de ce nu s-au atasat pozele? Eu ieri am verificat si se vedeau. Le mai atasez inca o data.

Off topic: fanny, motanelul din poza e al meu, il cheama Jasper si e foarte dragut. De fapt am 2 motanei frati care sunt aproape identici.



Fanny
total off-topic. Happy, fugi la topicul ,,Poze cu animalute'' si presteaza niste foto cu frumusetile tale mustacioase. indragostita.gif
Andrule
QUOTE(tits_herbert @ Oct 31 2007, 10:25 PM) *
Ce parere aveti despre pantalonii in carouri?

(bondage, tweed, tartan, punk, urban... rock.gif )

Draguti. Purtati?

Ador carourile !port pantaloni in carouri,foarte multe perechi am !acum vreau sa trecf si la buline !
Fanny
Dramatica schimbare. Probabil e din cauza primaverii. smile.gif

Apropo, welcome.gif
Bia
Si mie-mi plac mult, dar nu am nimic in carouri. A, ba da, am... un sacou gri in carouri. Vreau sa-mi fac niste pantaloni dar vreau carourile pe diagonala si sa fie pana... tongue.gif
Buline, hmmm, vreau o rochita scurta, largade sus pana jos incretita pe elastic deasupra sanilor si dedesuptul lor biggrin.gif.
Diana.
Si mie-mi plac carourile mari.
stoicescu_mik
stie careva vreun site de unde as putea cumpara pantaloni in carouri????????astept raspuns........imi plac la nebunie
kalua
Carourile sunt interpretate nou in colectia de toamna-iarna 2008: Dsquared2, Just Cavalli si D&G prezinta stilul neo-punk cu carouri: se amesteca mai multe feluri de carouri sau se combina cu lac si piele.









LostWhispers
imi plac mai ales ultimele 2 poze
ma tenteaza sa mi achizitionez niste ciorapi in carouri
Cleo
am vazut si eu astazi in ziar ca revin carourile, care-mi plac in general pt fuste si sarafane, poate si vreun pardesiu.
Cred ca am (sau aveam) o fusta cu modelul celei din prima poza in rest nu-mi place nici un model closedeyes.gif
LostWhispers
eu mi am luat niste chiloti in carouri laugh.gif sunt asa de misto
Philia
Si eu biggrin.gif alb cu galben laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.