Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Liposuctie sau nu?
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Sanatate, Sport > Sport si Fitness
giorgia
buna seara........as dori si eu niste informatii despre liposuctie........mi-am facut o progamare pe dat de 11 februarie la dr bartu in timisoara deoarece acum un an de zile am nacsut o fetita si de atunci tot ma chinui sa dau jos burtica........prin sport masaj si mancand sanatos.....stiu ca candidatii pt liposuctie sunt persoanele cu o greutate relativ normala si cu grasime localizata........pe mine m-ar interesa sa sti ce regim de viata trebuie sa adopt dupa ce fac operatia..........va rog ajutati-ma.......este cineva pe aici care a facut o astfel de operatie sau cunoaste-ti pe cineva?
Ala80
Despre liposuctie s-a mai vorbit si in topicul Operatii estetice, pro sau contra. Click! .

La masaj sau electrostimulare te-ai gandit inainte de a recurge la aceasta metoda?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.