Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Poze cu noi!
Forum pentru femei - eLady.ro > Regulament > Arhiva forum eLady.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Diana.
S-a facut un grup nou pentru fetele de pe elady.
Acceptul ca membru se primeste in urma cererii. Deci puteti posta poze linistite pentru ca nu oricine va avea acces la fotografii.

La inregistrare puneti obligatoriu numele de pe forum si numai casuta de email cu care v-ati inregistrat
Accept primesc fetele care sint membre active ale formului si au ceva cu ceva "vechime" pe forum.
Daca primiti accept si nu puneti si poze, contul de pe grup, se sterge.

Gata.
http://groups.yahoo.com/group/grupulelady/
Delphina
Imi spuneti si mie, va rog frumos, cum fac sa intru pe yahoo.groups? Ca am uitat.
Si m-as mai uita la poze :)
Ciresica
intri pe yahoo - groups - :)
dar mataluta de ce nu ai poze? :-*
Delphina
Danke, Ciresica.

Pai n-am, ca... n-am. Da mi-oi face :)
FreyaVanilla
am si eu poze, cum pot sa pun?
angeldust
Cand puneti poze incercati sa va faceti un folder cu numele vostru (userul de pe forum) si incarcati pozele una cate una, altfel tinde sa se cam blocheze
fortelady
da' de ce sa nu le punem aici? smile.gif
angeldust
Pai in principiu eu nu am nimic impotriva dc unii vreti sa le puneti aci. Dar ideea e ca pe forum poate intra oricine...si unii vor sa isi protejeze identitatea. Plus ca e f usor sa dai un save as la poza de pe forum si sa iti faci un cont la matrimoniale cu pozele astfel obtinute laugh.gif ( na ca am dat idei acu tongue.gif )
zetta
dar o metoda ca sa restrictioneze accesul la pozele postate pe elady nu exista? magindesc.gif
angeldust
Nah bine acuma....va dati seama ca ar trebui modificat scriptul si in plus e o chestie super grea de facut? Acuma what? Si sa dati un join la grup si sa le puneti acolo e prea greu? Eu inteleg...si eu sunt comoda, dar totusi....
fortelady
smile.gif o sa facem si asta.
zetta
nu sunt comoda angel tongue.gif am intrebat si eu ca nu prea le am cu de-astea kiss.gif
poate forte ne lamureste
angeldust
Pai nah....dc se angajeaza forte sa faca asta , ca doar e programtoare de meserie....sunt sigura ca Diana nu o sa aiba nimic impotriva smile.gif
fortelady
off topic: forte e programator de java nu de php biggrin.gif

dar ma gandesc ca se poate face o sectiune a forumului care e vizibila abia dupa login. acuma, nu cre' ca o sa stea cineva sa se inregistreze numai ca sa se uite la fetzele noastre (da' mai stii?); asta cred ca e foarte fezabil
zetta
pe lumea asta sunt destui suficient de nebuni sa se inregistreze doar pt a ne vedea tongue.gif zic eu
tits_herbert
si daca ar fi asa, ce? cred ca exagerezi cu "nebunii" astia laugh.gif
acum, sunt sigura ca ne vaneaza unii, chiar la portile forumului, cu aparate foto, camere, reportofoane, mi-e si frica sa ma deloghez unsure.gif
fortelady
wink.gif mie nu mi-e nici frica nici rusine sa recunosc- da domne, io sunt aia din poza si sunt mandra ca fac parte din forumul e-lady biggrin.gif are cineva ceva de comentat?
tits_herbert
io nu, ca am auzit ca gatesti bine pestele :balespirituale:™ biggrin.gif
kary_pink
Astept si eu acceptul de la Angel si daca vor mai fi "gagici" cu poze voi adauga si eu cu mine 322.gif
fortelady
QUOTE(tits_herbert @ Jul 17 2006, 01:03 PM) *
io nu, ca am auzit ca gatesti bine pestele :balespirituale:™ biggrin.gif

smile.gif) esti de coma titsule kiss.gif
m-ai facut sa rad.
angel, vezi ca am dat si eu subscribe la grupul ala al vostru.
berbecutza
io nu pun poze ...de ce sa stric misterul superbei blonde cu ochi albastri? biggrin.gif
tits_herbert
ptiui misterioaso care esti laugh.gif
berbecutza
:emoticon_care_da_din_gene:
zetta
m-am referit la nebuni la cei care pot sa ne "ia " pozele si sa ne trezim la cine stie ce site-uri de matrimoniale si alte chestii...sincer nu as vrea asta, in rest nu am nici o problema, ba chiar am o poza pe site
angeldust
Forte esti sigura ca ai dat join? ca nu am primit nimic...si de la restu fetelor am primit. Cine stie ce s=o fi intamplat, mai da odata.
kary_pink
Multumesc Angel kiss.gif ......mi-am facut si eu album tongue.gif ......ce fete dragute sunt domnisoarele/doamnele Elady 322.gif
angeldust
Va rog mult cand trimiteti requestul pt grup....aveti acolo optiunea sa puneti un comment....va rog sa puneti acolo userul (nikul) vostru de pe elady.....pt ca eu nu am de unde sa va stiu la unele adresa de mail si as vrea sa stiu si eu cui dau accept.

kiss.gif
carrie30
Angel, m-am joinat si eu, dar am uitat sa imi trec nick-ul de aici.
laugh.gif Nu ca ar fi musai nevoie, doar ma stii.
berbecutza
uhhhh.... angie...... si eu am facut la fel ...fluierat.gif
albinuza
gataaaa m-am bagat si io! angeeeeeellll!!! dai accept la fata da? biggrin.gif
kiss.gif haninoroc.gif
angeldust
Berbe de la tine nu am primit request parca... magindesc.gif Mai da odata....

Albi am dat accept ...asteptam pozele cu tine si cu masculu care ti-a schimbat viata tongue.gif
Szimcsi
Am dat si eu request.
mititik
Si eu! smile.gif
angeldust
wellcome in! tongue.gif
Asteptam pictures

Vazut pictures .... placut...eladyz...nu numai dejtepte si cu personalitate....dejtepte, frumoase si cu personalitate kiss.gif

Luv ya all indragostita.gif
Diana.
Luv iu tu.
Daca imi pui io moaca fuje lumea... si-asa cica-s zbir nebun de umbla cu biciu care ieste... da ma bate gindu`...
laugh.gif

Na, am facut cerere...
biggrin.gif
Mi-o accepti ?
smile.gif
catalina77
Asa, si eu cum vad/pun poze ca tot nu am inteles. biggrin.gif Deh, sunt mai grea de cap.
kary_pink
Intri acolo.....gasesti sa iti faci album la photo si apoi add photo 322.gif
catalina77
Unde sa intru? Nu am vazut nici un link postat aici... sad.gif
kary_pink
http://groups.yahoo.com/group/Eladyz/


uite acum.....era la prima pagina postat de Angel kiss.gif
catalina77
Am zis eu ca trebuie sa-mi pun ochelari! laugh.gif zapacitul.gif
Merci frumos! Acum tre sa astept aprobarea nu?
mititik
Tocmai mi-am pus si eu poze!
catalina77
Aha...si io cum le vad? Ca aprobare nu am biggrin.gif
zetta
angel acum am cerut si eu aprobare....
catalina77
Primit, vazut...merci! smile.gif
angeldust
Am dat accept Dia, cata si zetta.
Berbe de la tine tot nu am primit cerere .....


@ Dia.....ce ma nervezi femeieeeeeeeeeeeeee. Dc nu iti pui si tu o poza recenta dau cu tine de toti peretii auzi???? Ce atata te fandosesti ca stiu ca arati bine, numa figuri ai in cap angry.gif
Sa pui poza da??? kiss.gif
zetta
mercic angel
girl22
Am pus si eu poze! BTW,imi place kalua cu parul scurt! biggrin.gif
FreyaVanilla
am si eu poza, cum si unde o pot pune???? poate ca pun o intrebare enervanta dar mi-e urat sa caut singura blush.gif

Edit- Fortelady:
sunt sigura ca daca citesti topicul de la pagina 1 vei gasi toate raspunsurile de care ai nevoie wink.gif
FreyaVanilla
cred ca nu va merge ca am scarmat eu pe acolo si parca ceva nu e bine , nu stiu ce sa zic crying.gif crying.gif

va rog mult imi spune cineva daca e vreo poza cu mine pe acolo?
angeldust
Pai dc nu ai dat "join" ca sa iti pot da accept cum ai vrea sa iti apara poza acolo?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.