Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalnirea bucurestencelor
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ...
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Bia
Fetelor din Bucuresti, mi-a venit o idee! Sa ne vedem cu toate, sa gasim un loc, sa ne machiem, sa experimentam nuante si texturi noi si sa ne facem de cap. biggrin.gif Ce parere aveti?

(Nu stiu daca asta e locul in care e potrivit post-ul, dar m-am gandit ca ne vedem ca sa ne machiem, sa savuram un fursec si un pahar de limonada sau un ceai aromat biggrin.gif )
lxn
That would be very nice biggrin.gif Si e bine postat, ca este "Cum sa ne machiem ... una pe alta" biggrin.gif
Mi-ar placea, insa ne trebuie un loc bun sa facem asta, pentru ca daca ne apucam de machiat intr-un bar o sa fie ca la urs laugh.gif
roxanica10
Pink si eu vreau sa ne vedem la o sesiune de machiat. Trebuie sa-mi cumpar si o pensula pentru fard de obraz si ma bazez pe recomandarea ta smile.gif.
Chiar ieri ma gandeam ca mi-ar placea sa ma inscriu la un curs de machiaj.
Propun pentru inceput, sa ne vedem la un suc insotite de trusele de machiaj pe care le avem in dotare. E cam greu sa gasim un loc unde sa ne putem machia in voie.
Bia
Da, ai dreptate. Cu locatia e greu... sad.gif
Dar ne vedem la un suc. Stabilim o data care sa convina tuturor! smile.gif
roxanica10
Sigur, ne punem de acord asupra datei. Voi cum preferati, in weekend sau in timpul saptamanii?
Fanny
mutam discutia aici, ok? smile.gif
roxanica10
Ok. smile.gif
Fanny, sper sa-ti faci timp sa vii si tu.
Philia
Da, da da!
Eu pot oricand, nu am programul fix! Haideti girls!
Bia
Pai saptamana viitoare? smile.gif Duminica? Atunci e toata lumea acasa, zic eu... tongue.gif
Philia
eu sunt IN biggrin.gif
Fanny
eu sunt out. working ...out! dumbells.gif laugh.gif
Philia
rolleyes.gif
Si eu care as fi vrut sa te vad smile.gif
claudia_electra
eu sunt in tara sapt viitoare deci as veni :-)
Bia
alegeti voi locatia, ca eu am ales ziua... tongue.gif
Laryss_A
Ingros si eu lista invitatilor tararam.gif

Nu-mi stiu exact programul pana atunci dar daca se schimba ceva , va zic.
claudia_electra
la Chocolat (Calea Victoriei 12)? rolleyes.gif
Laryss_A
Eu n-am mai fost pe acolo dar sounds yummy smile.gif . Pe la ce ora ati vrea?
roxanica10
Si eu sunt IN. Am ceva program pentru dupa pranz, deci mi-ar conveni mai pe seara.
Clau, ma bucur ca poti veni si tu. Locul propus de tine suna bine; nu l-am testat pana acum.
angeldust
Ahhh...va infidiez nusepoate.gif
Fanny
Chocolat-ul asta arata demential. Sufar tare! crying.gif
roxanica10
Fanny, ce este Chocolat? Cafenea, club?
Stiam eu ca n-are gusturi rele Clau tongue.gif.
Angelu', ce mi-as dori sa vii si tu....dar....
Fanny
Pare un bistro/restaurant. N-am fost niciodata, dar am aruncat repede un ochi pe site-ul lor si inca poftesc la ce-am vazut pe acolo. sad.gif
Bia
Chocolat sa fie. Nici eu n-am fost... smile.gif Ce ziceti de ora 18?
Philia
Pentru mine e bine biggrin.gif
Laryss_A
Idem smile.gif
Bia
Ok, deci ramane duminica, 16 martie, la Chocolat, ora 18.00.
pescarush
of, ce va invidiez. si eu vreau!
poate data viitoare cand ajung in tara. zapacitul.gif
sa aveti distractie faina si astept pozele.
scumpic
Si eu la fel. sad.gif
roxanica10
Confirm si eu. E ok ora. De-abia astept sa ne vedem. Pana acum suntem 5: Pink, Philia, Laryss_A, Clau si eu.
Lxn, tu nu vii?
Bia
Si eu abia astept sa va cunosc! hug.gif
roxanica10
Clau, trebuie sa facem rezervare din-nainte la Chocolat?
Bia
Calea Victoriei nr. 12 A, intrare prin Strada Stavropoleos.
Iata harta:
roxanica10
Nu stiu cum se face de n-am auzit de locul asta pana acum. Meniul e de poveste...acum o inteleg pe Fanny smile.gif.
Diana.
Pink, la urmatoarea ignorare a regulilor forumului prin postarea de linkuri catre .ro, aplicam regulamentul!
Daca rugamintile mele repetate nu conteaza si sint considerate nimicuri care nu merita atentia ta, atunci nici pentru mine nu va conta nimic.


Bia
Scuzeeee! N-a fost intentionat! sad.gif Am vrut sa vada si ele daca le place locul propus de Fanny... nesigur.gif N-am vrut. Iertare...
lxn
nesigur.gif Roxi, multumesc de intrebare, inca nu pot spune 100% ca pot veni, o sa va anunt in preajma weekend-ului, pentru ca eu nu am un program fix si lucrand cu ai mei la firma, uneori au nevoie de mine, chiar si in weekend. Mi-ar face mare placere sa vin, o sa incerc sa ajung, oricum, va anunt. kiss.gif
Diana.
Se pare ca ce spun eu e bun sa ne stergem la fund. E ultima data cind iti spun. Data viitoare iti promit solemn ca nu mai mai uit cine a postat linkul!
Bia
QUOTE(Maàt @ Mar 8 2008, 11:47 PM) *
Se pare ca ce spun eu e bun sa ne stergem la fund. E ultima data cind iti spun. Data viitoare iti promit solemn ca nu mai mai uit cine a postat linkul!


Nu o lua asa. crying.gif N-am vrut sa par nerespectuasa in acest fel. Nu mi-am dat seama ca gresesc. crying.gif Nu mai pun linkuri. sad.gif Promit!
Diana.
Tu faci ce vrei. Cu mine ai festelit-o.
claudia_electra
Acum am ajuns si eu in Buc. O sa va mirati, dar nici eunu am fost la bistroul asta pana acum, a fost o prietena si i-au placut mult dulciurile biggrin.gif . Eu l-am vazut doar de afara si arata promitator. Cred ca ar fi bine sa facem o rezervare totusi, nu stiu sigur...

Nimphe nu vine?!

Di, ce tare te-ai suparat... valea.gif kiss.gif
lxn
Am fost eu in Chocolat acum un an, cred nesigur.gif A fost dragut, dulciurile's bune, intr-adevar, insa cand am fost eu era foooarte aglomerat, abia am gasit 2 locuri. Eh, si daca nu avem locuri acolo, sunt n optiuni in jur: Carul cu bere la nici 2 pasi, Market 8, City Grill sau Cafenelele din pasajul Vilacross. Sper sa reusesc sa vin super.gif
Laryss_A
Facem o rezervare cand stim cate suntem wink.gif
Cindy
Vad ca nu mi-ati simtit lipsa pe aici..Mi-ar placea si mie sa vin daca ma primiti smile.gif, sper sa nu intervina ceva pana atunci.
Si eu sunt tot pro rezervare.
Bia
Da, mai bine cu o rezervare! smile.gif
Philia
Sweet, nu-i vorba ca nu ti-am simtit lipsa, dar ai spus ca ai probleme si eu m-am gandit ca daca o sa te simti in stare o sa vii. Nu avea rost sa insistam, daca tu nu te simteai bine. pupaceala.gif
claudia_electra
sweet, sa faci bine sa vii!! kiss.gif
roxanica10
Sweet, cum sa nu vii? Invitatia e valabila pentru toate bucurestencele si nu numai, dornice sa se intalneasca cu 'suratele' cu care impartasesc opinii de ceva vreme aici, pe forum.
Eu zic sa facem rezervarea pe marti, cel tarziu miercuri. Pana atunci vreau sa stiu raspunsurile sigure de la toata lumea. Ma ofer eu sa sun si sa fac rezervarea tongue.gif.
Nimphetamin
Fetelor, cum sa nu vin si eu??? Vin, vin pupaceala.gif
Eu ma bag, ramane pe duminica viitoare, da?
claudia_electra
da hug.gif
lxn
Puneti-ma si pe mine la socoteala, intr-o proportie de 99% vin. Mereu e acel 1% sleep.gif.
Me can't wait biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.