Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Winamp
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Tehnica si Tehnologie
tits_herbert
intrebare despre winamp :D Nu stiu unde sa o pun, asa ca o pun aici unde scrie help ca de el am nevoie :P
E normal ca de fiecare data cand am winamp-ul deschis si intra un videoclip, iar eu joc un oarecare joc, heroes sa zicem, dar si la altele se intampla la fel, sa-mi dea eroare si sa se inchida W?
Intelegeti?
invisible
excuse me, dar de ce ai tine winamp deschis (si mai mult, sa intre videoclipuri) cand joci jocuri (heroes in special). It's not natural man.
tits_herbert
Man, i'm sick of that music, on and on :-X,  the same, dupa cativa ani ti se ia, ...si raspunde la intrebare >:( , omule ;)
invisible
placa sunet onboard?
tits_herbert
adicatelea?, e acolo instalata on the calculator :P
invisible
si mie mi se bloca calculatorul cand aveam placa onboard.

Placa onboard: placa de sunet este o componenta a placii de baza, nu o placa add-on.

In orice caz, ai putea sa incerci sa dezactivezi sunetul din joc, si sa vezi daca se mai intampla sa iasa winamp, cel mai probabil este ca sa existe un conflict, ambele softuri (winamp si joc) sa incerce sa adreseze simultan placa de baza, si unul din ele sa cedeze.
Mi se intampla si mie, pana am avut un SB Live! care putea sa playeze zeci de chestii simultan, ce imi placea acea placa, unfortunately, la ultimul upgrade s-a dovedit incompatibila cu placa de baza si a fost cedata..
Short: incearca sa dezactivezi sunetul din joc. Complet.
tits_herbert
Am incercat, nu vrea :(
Ma descurc asa babeste, asta e :P
baduca
ai placa onboard. iti spun eu.
Meg
QUOTE
excuse me, dar de ce ai tine winamp deschis (si mai mult, sa intre videoclipuri) cand joci jocuri (heroes in special). It's not natural man.


pai de ce sa il tina? ca sa asculte muzica.. si eu faceam asa cateodata.. (i love heroes :P)

:-*aaa, si nu e normal sa iasa. ce eroare mai e si aia..  :-X
tits_herbert
:-* meg
Meg
pupicei! yey.. sunt aici ca sa ii primesc.. momentan chiar am nevoie  :'(

:hainoroc:

:-*
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.