Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bucate asezate frumos pentru pitici mofturosi
Forum pentru femei - eLady.ro > Gastronomie si retete culinare > Gastronomie
Pages: 1, 2
Diana.
Dom`le, junioara promite!!!! Alti copii, la virsta ei, tin inca furculita strimb in mina cind maninca. E tare ce mai!!!! aplauze.gif
Teocris
Fata lu mama laugh.gif
Diana.
E criminala aia mica a ta, Teo smile.gif Minca-o-ar mama pe ea de fata harnica si frumoasa!
Teocris
Sa va mai arat poze de sambata, cu junioara. A pregatit pulpe de pui in manta de fulgi de porumb biggrin.gif











Poze cu preparatul final nu am pentru ca am uitat sa fac poza blush.gif
Diana.
Junioara ar cistiga un concurs de gatit pentru copii cu brio!!! aplauze.gif
Nici nu trebuie alte poze, ca le-ai pus oricum la pachetelul pentru la scoala. Si e super ca se fac direct la cuptor! estiok.gif
Asa ca o rog pe junioara sa imi dea reteta, vreau sa incerc si eu. smile.gif
Teocris
biggrin.gif Nu cred ca-ti da reteta ca nu e una singura. Combina in functie de ce avem in camara biggrin.gif Important este rezultatul final, care este o reusita sigura laugh.gif
Diana.
Bun, atunci sa imi spuna cum a facut ultima data. Puiul tau promite: gospodina buna nu e cea careia ii iese tot cind nu ii lipseste nici un ingredient, ci acela care face din rahat, bici si mai si pocneste cu el! Asa zicea mamaia mea. smile.gif
Teocris
Mamaia ta stia ce zice smile.gif
Eu mi-s tare mandra de junioara mea si plezneste inima in mine cand o vad ca bucatareste cu drag si migala indragostita.gif Nu vreau sa-si faca din asta un scop in viata, dar cred ca este necesar sa invete una, alta. smile.gif
Teocris
In caz ca va era dor de fata mea, va arat cateva poze din ziua in care ne-a pregatit budinca de cozonac cu ciocolata alba:





















Bluzica nu e patata, ci e putin uda pentru ca a spalat cateva pahare inainte sa se apuce de treaba laugh.gif
Bradutul din fundalul ultimei poze este colorat de ea si ingerasul tot ei ii apartine 322.gif
Diana.
Doamne, ce concentrata e, pupa-i-as nasul! smile.gif Bravo, mica gospodina!!! kiss.gif
Teocris
E foarte serioasa cand gateste 322.gif
Diana.
Vad, vad! laugh.gif
Teocris
Sa va arat cum si-a ornat junioara tortul pentru ziua ei de nastere biggrin.gif











Va vine sa credeti ca a implinit 9 ani????? Mie nu-mi vine sa cred biggrin.gif
Diana.
Junioara... e o adevarata domnisoara!!!! indragostita.gif si are talent. Indubitabil! Nu mai precizez ca are pe cine mosteni, da? smile.gif
Teocris
biggrin.gif
Mi-o crescut inima de nu mai are loc in piept!

Vad ca o pasioneaza sa faca mancare, ba chiar face si poze daca aranjeaza ea masa biggrin.gif
Jo-Anna
creste creste , amusi o sa fie domnisoara si o sa ii umble ochii dupa baieti si o sa te urasca afro.gif
butterflyaway
Doamne, ce domnisoara cretulina frumoasa si talentata, si harnicuta!!!! Sa-ti traiasca, mami, sa fie sanatoasa si tot asa de harnicuta! smile.gif
Mai mare dragul sa ai o asemenea fetita, a mea nu e deloc nici cu mancarea (sa ma ajute, f rar, si pusa, nu din propria initiativa), nici cu curatenia, e putin cam puturosica smile.gif
Teocris
Jo, de ce vrei tu sa-mi spulberi toate visele? tongue.gif
Butterfly, sarut mana! kiss.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.