Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Unde gasesc rochie de ocazie pentru gravide?
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Moda
pisi
am si eu o rugaminte poate vede cineva si intrebarea mea.sunt gravida si mai am 2 sapt pana nasc si saptamana viitoare am cununia civila.stiti unde pot sa gasesc o rochita de gravide de ocazie.adica vreau ceva deosebit.un magazin,ceva.va rog mult.
Teocris
Din ce oras?
Nu vreau sa fiu rea, dar de ce ai asteptat atat pana la casatoria civila? Daca bebelul se hotaraste sa iasa mai repede ce faci?
Era mai bine daca-ti faceai ceva la o croitoreasa. magindesc.gif Ai lasat totul pe ultima suta de metri.
Altheea
Cam greu sa gasesti ceva de ocazie pentru gravide. Dar poti gasi rochite de vara foarte frumusele taiate sub sani si suficient de largi sa-ti acopere burtica. Ar fi bine sa anunti si la casa casatoriilor ca este posibil sa nasti si la urgenta sa poata veni ofiterul de stare civila la maternitate. Nu zic povesti, anul trecut, la cununia unei prietene, s-a intarziat putin pentru ca ofiterul de stare civila a trebuit sa fuga la maternitate pentru ca nascuse mireasa care era inaintea noastra laugh.gif . In Constanta s-a intamplat...sa fi vazut coada de mirese ce-l asteptau sa se intoarca
bebe_maria
Teo nu cred ca e treaba noastra de ce face cununia civila exact acum sau de ce nu si-a luat inca rochita closedeyes.gif , cine stie ce motive are fata, nu trebuie sa ne explice noua ce si cum.
In ceea ce priveste rochita, una gen babydoll, ce zici? Mergi la un magazin pt gravidute si vezi o rochita mai vesela de vara, nu trebuie neaparat una de ocazie. Conteaza mai mult ce faceti voi acolo decat hainele si alte detalii de genul asta.
Casa de piatra, nastere usoara si un bebe frumos si sanatos! floricele.gif
lxn
In cazul in care iti mai este de folos informatia, pisi, am trecut astazi prin Victoria si am vazut ca la etajul 5 au imbracaminte pentru gravidute si rochii de ocazie... cel putin asa scria pe afis nesigur.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.