Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pofta zilei
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ...
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
catalina77
Haideti sa scriem aici ce am avea chef sa facem (si ce nu daca vreti)  in ziua respectiva. :)

Sa incep eu...

Am pofta, mare pofta de sex.  :rusinosul:
carrie30
Azi nu am chef de nimic, sunt plictisita, deci asadar si prin urmare, ma apuc de citit, poate o iesi ceva.  ;)
Sau "trag" o fuga la biserica  :hohote:
catalina77
Carrie, zi repede : "eu pup poala poii, popa pupa poala mea" :D :hohote:
carrie30
:morideris:  Nu, se cade la sfintele daruri!
cecylly
eu am chef sa-mi cumpar o geanta. din piele intoarsa, neagra si maaaaaaareeeeeee. dar n-am bani :frustraree:
Ciresica
si eu am chef de cumparaturi, dar mai am pana la salariu.  :P
tits_herbert
Eu am chef de giugiuleala si de o plimbare
Si mai am chef sa va pup 
Ciresica
pup u back titsule  :-*  :-*
Pufu
Eu am chef de o inghetata asortata, maaaaaaare, cu frisca muuuuuuuuulta si fructe prin ea.
cornelia69
Eu am chef de o petrecere cu cantece la chitara si dansuri...
catalina77
SI mai am pofta de o ciorba de burta  :o Nu shtiu ce mi-a venit.
Pufu
Avand in vedere primul tau post, cred ca vrei o ciorba de "sub" burta.... ::)  :P
catalina77
Dap...udata cu mult gin tonic si lamaie...pentru greatza  :P :-X :-X :-X
carrie30
Mie mi s-a facut de rupt moaca cuiva, dar rau de tot.
catalina77
Aaaaa...asta nu se mai pune! Eu am pofte de-astea tot timpul >:(
catalina77
Vb. f.f.f.f. serios...acum asta fac...scandal pe eva. Heeey, nu va inghesuiti ca faceti trafic si oricum merge ca draq! :evil: :frustraree: :trozneala:
fortelady
ca sa fiu on topic - eu am chef sa trag un somnic acum sub plapuma. cu o carte buna si o ciocolata calda inainte. yammmmmmmmmmmm. asa, stau la birou si fac cod in draci
carrie30
;D  Am scris eu in numele tuturor. Daca nu primesc ban, macar un leu, nah.

S-a vazut oftica acum dar... trebuie sa intelegem, unii atat pot, atat fac.

Va sarut, eu m-am calmat si am chef de giugiuleala.  :-*
catalina77
Io nu!  :'( :'( :'(

Frustrata draq ce sunt! :'( :'( :'(

Na fey ca numai din cauza asta mi se intampla toate numai mie... >:(
fortelady
hai cata, lasa, uite, pofta mea e acum sa iti cant o serenada la fereastra. cu o chitara din aia romantica....  :floricele:  ohhhh guitarrraa romaaaanaaaaaaaaaa accooooompaaaagnaaaaamiiiiii tuuuuuuuuu tralallaalaaaaa
catalina77
Dar sa shtiti ca nu am uitat de pofta meeeeea...beeey...nu-i vreun emoticon de-ala de-i curg balele pe aici? 
Mama ce ma oftic ca sunt in saptamana aia nashpaaaaaa :o
PS: Forte, merci frumos. ;)
tits_herbert
Hai ma feteleor nu e  :evil: atat de negru. De ce sa va mancati nervi cu asa ceva. Aici e loc de relaxare.
black_widow
Stand eu si cugetand... am ajuns la concluzia ca am chef de un masaj cu ulei, o muzica linistita in fundal si un somn de bebelash...  ::) Ce modesta mi-s azi!  :P
Meg
QUOTE
Eu am chef de o inghetata asortata, maaaaaaare, cu frisca muuuuuuuuulta si fructe prin ea.



trebuia sa imi amintesti? :(((

:-*
Diana.
:offtopic:
Fetele, discutia despre ce a patit Ariana s-a mutat aici:
http://www.elady.ro/forum/index.php/topic,399.0.html
Ciresica
pai ce, azi sa nu avem pofte?  :D

mie mi-e pofta de o pupaceala  :-*
catalina77
Mie inca mi-e pofta ce ce mi-era ieri. :D + gin tonic cu lamaie + un pumn in gura porcului cu care fac sex ca a scris un mail catre o iubita virtuala (tot eu dar el nu shtie :D ) de m-au apucat toate cele...deci...aceleashi pofte ca ieri.
Mistaco
Azi as fi avut chef sa nu fac nimic si asta sa-mi ocupe tot timpul!!!
Insa cind a sunat ceasul, mi-am dat seama ca sunt in lumea reala, asa ca am deschis p.c.-ul dupa ce am terminat treaba, .........si iata-ma!!!
[move] :hainoroc:[/move]
tits_herbert
Am pofta sa stau pe camp in iarba, sa mi se urce o gaza pe picior si sa fie soare 
Da, asta as vrea sa fac !
fortelady
soare.,... da.... cat mai mult soare si lumina. doamne ce urasc zilele astea de iarna
Mistaco
F-lady ai o karma pentru soare
:hainoroc:
fortelady
    sar'na
uite... un rasarit de soare pe Dunare pt voi toti


Meg
mie mi-ar placea sa .. ma plimb cu capul in soare.. si sa vad marea..

:inloove:
carrie30
Ei fetelor, e un soare aici (la mare, Meg)  8)  , numai de stat la birou nu e vremea asta.
Asa m-as plimba  :(
Ciresica
titsule, ptr tine

tits_herbert
Cred ca rasaritul este cel mai frumos moment al zilei



Multumesc ciresico ::)
catalina77
Intre timp mi-a venit pofta sa ma duc la mare la Carrie sa  :hainoroc: ceva tare si sa ne plimbam pe faleza. Nu am fost niciodata iarna la mare.  :'(
carrie30
Esti binevenita. Nu numai tu...  ::) Este superb cand nu bate vantul.
Ca poti duce la gura  :hainoroc:
tits_herbert
friptura medium rare
invisible
eu sunt prea putin romantic zilele astea. Am chef dupa program sa merg la o bere.  :hainoroc:
Mi s-a pus pata, si nu am avut decat o zi de pauza de bere, damn. I have a problem.
Meg
invi, e soare.. stau in tricou.. dar in casa :(
ma gandeam la un soare cald.. la o mare albastra/verde.. la un nisip enervant de care nu vrei totusi sa scapi..  :-*
sorin
QUOTE
SI mai am pofta de o ciorba de burta  :o Nu shtiu ce mi-a venit.


Catalina....daca mai pomenesti de ciorba de burta, lesin de pofta si n-ai vrea sa te trezesti cu mine la usa :morideris:

La inceput Mistaco cu sarmalele si acum tu cu ciorba de burta!! Chiar va-ti pus gand sa ma dati gata??? :o

Sorin.
sorin
QUOTE
soare.,... da.... cat mai mult soare si lumina. doamne ce urasc zilele astea de iarna


Cel putin asa virtual, ai de la mine.....de acolo unde am fost acum cativa ani!! :)



Sorin.
tits_herbert
:'(, vreau si eu...
laryysa
  tits ,ma iei cu tineeeeee?  :hainoroc:
tits_herbert
Pai cum sa nu :-*, si mai si chefuim, colo pe plaja in sezloange, cu niste barbati sa ne faca masaj cu lotiune de plaja ;)
hai :valea:
Cleo
bey si mie mi-e pofta de-o ciorba de burta ..... si fac una asa de bunaaaaa
Ciresica
titsule, staaaaaaaai ca viu si eu.  :valea: ca deja nu mai sufar frigul asta. vreau soareeeeeeee.  8)
fantasy
Eu am chef sa dorm vreo 2 zile,sa nu ma dau jos din pat decat daca trebuie neaparat....Si sa ma uit la filme multe,si sa mananc ciocolata,chipsuri,alune,seminte....sa ma fac cat o.....
sorin
Acum am pofta de asa ceva :)



Si cred ca ma duc s-o fac :hainoroc:

Sorin.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.