Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Orasul meu, asa cum nu ar trebui sa fie !
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Social. Stirile Zilei > Informatie civica
Diana.
Va invit sa postati aici imagini din oarsul in care locuiti, imagini care arata indolenta autoritatilor si proasta educatie a locuitorilor.
O palma pe obrazul nostru, al tuturor.

BINE ATI VENIT IN CRAIOVA, BANIA LUI MIHAI VITEAZUL!
Va prezentam "frumusetile" orasului din inima OLTENIEI!


GUNOAIELE DIN CENTRUL CRAIOVEI PAZITE STRASNIC DE CATEI VAGABONZI


CARUTA IN MIJLOCUL ORASULUI CRAIOVA SAMBATA LA PRANZ, CU ALAI DE CATEI VAGABONZI AGRESIVI


O PARTE DINTRE CATEII VAGABONZI AGRESIVI DE CARE TOATA LUMEA SA PLINGE, INSA TOATA LUMEA II HRANESTE! IN FOTO, 6 BUCATI! iN REALITATE, IN NICI 100 M2 SINT VREO 15 !




Inca o fotografie cu cateii vagabozi - OBRSERVATI UN BRAC GERMAN ABANDONAT DE STAPINI!



sylvia_31
Ooo, ce topic super ! laugh.gif
Primari, paziti-va !
Diana.
Va astept cu fotografii si pe voi!
angeldust
Am si eu 2 poze funny mai mult de la mine din oras, care nu prea au treaba cu mizeria dar au treaba cu incultura unora din locuitori laugh.gif

Anunt scos in strada la un magazin second de langa firma mea laugh.gif Tricouri si curele "de 2 lei" morderis.gif



Si un anunt pus pe un microbuz din 1900 toamna

LostWhispers
ce fete fioroase au cainioci aia, e groaznic cum pe langa stresul de zi cu zi mai avem emotii si cand facem slalomul printre "catei"

tare asta cu tricourile de 2 lei , ce o fi fost in mintea lor laugh.gif

trebuie sa fac si eu poze
Teocris
Am si eu de la Eforie Nord. Nu este orasul meu, dar aici am fost in concediu.



Pur si simplu mai ca nu vedeai nisipul din cauza chistoacelor de tigari. Mizerie, mare mizerie!
Lexie
Parcare foarte inspirata pe mijlocul insulitei de pietoni - el trebuia sa-si puna la vanzare masina, dom'le, cu orice pret! Ce mai conteaza aia mici si multi si nesemnificativi care tre' sa intre in giratoriu ca sa traverseze sleep.gif



angeldust
Moaaa cat tupeu! asa treceam "din greseala" cu o cheie in mana indreptata spre portiera lui pe acolo, sa vazi cum disparea pana maine-zi garantat! mad.gif
chintesenta_raului
e, sa vedeti ghenele de gunoi din dragasani, te apuca plansul crying.gif si i-am zis si unui fost prof de-al meu care era consilier la primarie si cu care ma mai conversam din joi in paste pe messenger de asta. vad ca deocamdata nu intereseaza pe nimeni sad.gif
Altheea
Da, cam asa arata eforie nord, din pacate. Plus ca toata statiunea este un adevarat santier! Peste tot, pe orice peticel de pamant trebuie sa se construiasca ba un hotel, ba o pensiune, ba o vila. Toate de-a valma, o amestecatura, fara sa existe un plan urbanistic

Off topic : este a doua oara cand aflu ca o fata a venit in eforie nord si nu a spus nimic! Va pap cu fulgi cu tot! Trec zilnic pe acolo!
strumfita
Ce imagini, nu pot crede, dar ma pot mandri cu orasul meu care e foarte frumos si curat. Pot sa pun si astfel de poze?
Teocris
Nu.
Fa tu frumos un alt topic depre "asa da". Macar sa aratam si fata frumoasa a Romaniei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.