Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pescarus: previziuni 2009
Forum pentru femei - eLady.ro > Regulament > Arhiva forum eLady.ro
pescarush
Sunt si eu amatoare sa vad ce-mi pregatesc stelele pentru anul 2009. biggrin.gif
Nascuta in 27 Martie, 1971 ora 14:10, Oradea. Multumesc, ma asez la coada cuminte. blush.gif
pescarush
Acum am vazut si eu ca se raspunde doar pe un domeniu. Mea culpa, citesc in fuga, de la job. zapacitul.gif
Vesta draga, pe mine ma interseaza previsziunile pe anul 2009 in primul rand pe plan afectiv si familial.
Multumesc mult.
Vesta
Soarele, Luna şi Mercur īn Berbec şi Ascendentul īn Leu, toate zodii de Foc şi cu cīteva aspecte „tensionate” indică vitalitate, īncredere īn tine īnsăţi, ambiţie, gust pentru putere şi aventură, o mare forţă interioară, impulsivitate, curaj, generozitate; iubeşti provocările, dar ai dificultăţi īn stăpānirea energiei; nerăbdare, egocentrism. Eşti prietenoasă, dar detaşată din punct de vedere emoţional. Ai o bunătate ieşită din comun, sensibilitate, slăbiciune, atracţie pentru o viaţă calmă, dar şi pentru iubiri secrete; prietenia trece īnaintea dragostei; optezi pentru o mare independenţă īn dragoste, nu poţi fi credincioasă şi nu respecţi nicio normă convenţională. Poţi să te angajezi īntr-o relaţie afectivă foarte rapid şi să o rupi la fel de brusc; te simţi atrasă de miraculos, spectaculos, misticism şi secrete; poţi fi rece, lucidă, detaşată, controlāndu-ţi reacţiile şi fiind tentată să-i manipulezi pe ceilalţi.
Felul cum este poziţionată casa căsătoriei arată un partener intelectual, original; o relaţie modernă şi destul de detaşată din punctul de vedere al sentimentelor. Uneori, indică o căsătorie tārzie sau din interes.
Anul viitor, dacă nu eşti căsătorită, ai parte de īntālnire de gradul 3. Oricum, astrograma natală arată regăsire karmică pozitivă cu un iubit din altă viaţă. Şanse maxime de oficializare a unei relaţii deja existente.
pescarush
WOW. In afara de faptul ca am fost credincioasa aceluiasi om timp de 19 ani, as putea spune ca "m-ai ghicit" foarte bine.
Acum mi-ai dat emotii pe anul care vine. zapacitul.gif
Multumesc mult, Vesta.
Vesta
QUOTE(pescarush @ Oct 6 2008, 09:27 PM) *
WOW. In afara de faptul ca am fost credincioasa aceluiasi om timp de 19 ani, as putea spune ca "m-ai ghicit" foarte bine.
Acum mi-ai dat emotii pe anul care vine. zapacitul.gif
Multumesc mult, Vesta.

Atunci aştept să-mi spui cum a decurs pentru căsnicia anul care vine că se īntāmplă lucruri interesante acolo. Asta dacă nu ai de gānd să...īmprospătezi atmosfera.
pescarush
Vesta... cu siguranta am sa-ti dau de stire. Multumesc. kiss.gif
scorpirescu
Pesca, pesca .. o sa te tii de prostii? biggrin.gif
Sa faci poze. laugh.gif

scorpirescu saracu glumet si el.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.