Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Previziuni astrologice pentru Lotte
Forum pentru femei - eLady.ro > Regulament > Arhiva forum eLady.ro
lotte
Draga Vesta,

Sunt nascuta pe 19 decembrie, 1977, ora 14.00pm, in Galati.
Sunt curioasa cum va fi acest sfarsit de an pentru mine, precum si anul viitor.


Multumesc anticipat.

Locuiesc in Bucuresti, ziua de nastere mi-am petrecut-o in Bucuresti, anul trecut.
Raspunsul sa vizeze previziuni din punct de vedere sentimental.

Multumesc.
Vesta
Cu 4 planete(Soarele, Mercur, Venus şi Neptun) în Săgetător, Luna în Berbec şi Ascendentul în Taur, eşti o persoană cu multă vitalitate, încredere în tine însăţi, ambiţie, gust pentru putere şi aventură, o mare forţă interioară, impulsivitate, curaj, generozitate; iubeşti provocările, dar ai dificultăţi în stăpânirea energiei; faci parte dintre oamenii care ar putea fi prieten cu toată lumea şi dacă ar putea, i-ar ajuta pe toţi. Casa iubirii în Leu şi a căsătoriei în Scorpion: hmmm! Oameni care sunt fideli până la moarte. Te apropii de iubire cu seriozitate şi cu loialitate, dar poţi cădea uşor în plasa plăcerii(speculaţii, jocuri, flirturi, pasiuni amoroase). Te atrage un partener misterios, secret, pasional, puternic şi dotat cu un impuls sexual puternic; întâlneşti pe cineva care te fascinează, te cucereşte cu farmecul său enigmatic; această legătură este fondată pe forţă şi poate lega banii cu sexualitatea. De fapt, casa sexului „is very strong”. Soţul, partenerul se dovedeşte a fi un tip optimist, inelectual cu aspect fizic atrăgător, căruia îi place viaţa, călătoreşte mult şi poate fi un cetăţean străin sau un român care lucrează mult pe afară. Va avea tendinţă de îngăşare şi va fi cam...prea cheltuitor, dar se pare că aveţi de unde(cu Jupiter în casa banilor).
Chiar acum au loc nişte tranzite interesante chiar pe casa transformării, crizelor şi a sexului şi care trec exact peste cele 4 planete din Săgetător. Au loc transformări ale personalităţii tale, ale modului de a gândi, de a-ţi exprima afectivitatea. Tranzitul lui Lilith este însă delicat: pe lângă faptul că exacerbează instinctele, el poate aduce conflicte cu bărbaţii în general şi cu partenerul, în special(îţi dă un sentiment de revoltă faţă de ei); te poate expune unor bârfe, unor intrigi; poate scoate la iveală nişte lucruri mai puţin plăcute, dar care s-au petrecut altădată; aduce în atenţia lumii relaţii ţinute în secret. Este vorba de un tranzit care a început prin august şi ţine până în ianuarie anul viitor.
P.S.Îmi cer scuze dacă nu am respectat ordinea postărilor, dar topicurile şi-au schimbat mereu ordinea nemaiştiind care după cine a fost.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.