Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sanatate sora lui fantasy
Forum pentru femei - eLady.ro > Regulament > Arhiva forum eLady.ro
fantasy
Buna Vesta,

Intrucat sora mea are foarte multe probleme de sanatate de prin luna martie a acestui an, probleme ce inca persista, te rog frumos, cand ai timp si imi vine randul sa ma ajuti cu previziuni in legatura cu acest aspect.

Astfel datele necesare:

Nascuta la: 02.10.1985, Pitesti
Ora: 09.30
Locul unde a prins-o ultima zi de nastere: Oltenita, jud. Calarasi

Daca mai trebuie si alte date te rog sa ma anunti.

Multumesc anticipat!
Vesta
Deşi nu mi-ai specificat despre ce fel de probleme de sănătate este vorba, e greu să pot să-ţi dau informaţii referitor la situaţia de acum. Īntr-o astrogramă se văd predispoziţiile de īmbolnăvire de pe tot parcursul vieţii unei persoane şi e dificil să distingi care sunt cele care se vor manifesta la un moment sau altul. Se poate, dar analiza cere mult timp. La sora ta, de exemplu, se văd, īn principal 2 tipuri de probleme de sănătate: digestive şi ginecologice.
Deşi este prematur să mă pronunţ acum, pot să observ că tocmai a scăpat de nişte tranzite extrem de nefavorabile peste Ascendent care guvernează corpul fizic, peste casele sănătăţii şi peste o lună, va dispare şi ultima influenţă nefavorabilă, aşa că sunt īndeplinite toate condiţiile ca să fie mai bine.
Se pare că altele vor fi priorităţile din acest an aniversar(oct.2008-oct.2009).
fantasy
Multumesc mut Vesta!

A avut probleme digestive adevarat, apoi o stare de anxietate continua, dureri de cap permanente, atacuri de panica, a descoperit de curand ca are 2 vertebre deplasate...sunt probleme de mai multe tipuri de aceea nu am stiut pe care din ele sa le precizez.

Multumesc mult si Doamne-ajuta sa fie toate bune pe viitor!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.