Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intilnire 10 aprilie cu Bulina
Forum pentru femei - eLady.ro > Regulament > Arhiva forum eLady.ro
bulina
bravos Pitzi smile.gif
te bagi la o vedere pe viu in 10 aprilie?
claudia_electra
kiss.gif
pitzigoi
Da, da ma bag tongue.gif
bulina
Pitzi, am facut comanda sa se "dea" temperatura de 20+ asa ca sa gasiti o terasa wink.gif
pitzigoi
Pink,scumpic floricele.gif floricele.gif mersi de complimente smile.gif
Bulina, nu stiu de terasa ce sa zic, dar am fost in unirii acu vreo 2 zile, cafea proasta, tigari nu aveau decat ceva aiurea cu 8 ron si mi-a pus si scortisoara(pe care o urasc) in cafea. Poate la terasa aia de langa opera? Sau poate nu am nimerit eu bine in unirii magindesc.gif
bulina
mexicanii beau cafeaua cu scortisoara. desi imi place scortisoara, cu cafea nicidecum.

mie imi place atat de mult mirosul si gustul de cafea incat o beau fara zahar, numai cu cream/sahne/panna/crema de leche

pitzi la mall n-au deschis ceva terase? sau mai erau vreo 2 cafenele cu terase la bastion?
kalua
Bulina, exact asa o bea Mr. kalua. Eu sunt hard core, cafea si gata, n-o spurc nici cu zahar, nici cu lapte sau frisca, nici cu vreun condiment. Tot asa, am impresia ca-i schimba gustul. Espresso la fel.
bulina
pai daca nu este cream o beau neagra, orice expresso e si oricat de tare.

dar recunosc ca placerea mea decadenta este frisca proaspat batuta aruncata generos intr-o ceasca de expresso (illy de ex)
BTW expresoarele alea Jula le iubesc cu dedicatie

Cred ca sunt cca 100 km off topic smile.gif)
pitzigoi
La Bastion se renoveaza, nu cred sa mai fie vreo cafenea; azi trec pe la mall si ma uit de terase, cred ca sunt vreo doua.
kalua
Jula sau Jura? magindesc.gif
Cleo
QUOTE(bulina @ Apr 1 2009, 11:08 AM) *
Pitzi, am facut comanda sa se "dea" temperatura de 20+ asa ca sa gasiti o terasa wink.gif


asa asa rub it in biggrin.gif
bulina
Jura desigur smile.gif iertare
kalua
De-aia avem in bucatarie, Sahne nu ne lipseste din frigider, ti-o si bat, parol, deci numai oaspetele lipseste. biggrin.gif
bulina
Poate inventeaza oamenii astia de stiinta, teleportatu'.

Sa am si eu insigna in piept si sa apas spunand: la masa kalua din bucatarie! smile.gif
kalua
Nu-i buna comanda, bre, bucataria mea e asa de mini ca nici n-am masa in ea. laugh.gif Dar te poftesc la masa de pe langa bucatarie. smile.gif
bulina
nu ma-ntere cat e de mare bucataria, dar trebuie sa ma teleportez langa Jura laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.