Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Produse Tony&Guy
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Ingrijire ten & corp
bebe_maria
Angelito poti sa imi spui si mie te rog de unde iei tu lotiune pentru stralucirea parului Tony&Guy?
someday
eu folosesc de 2 sapt produse tony&guy pt par si pt ten no. 7
tony&guy insights shine addiction shampoo confera stralucire parului i-as da un 8 pe o scara de la 1 la 10, costa aprx 300.000 lei
tony&guy moisture injection conditioner 250ml pt volum tot 8 este foarte bun folosit cu samponul de volum costa aprx 500.000 lei
tony&guy volume explosion thickening cream 150ml aprx 300.000lei este o crema pt volum cu care te dai inainte de uscarea cu fohen-ul si ii dau un 7 poate pt ca mi se ingrasa parul de la ea
pentru fata am tenul mixt gras in zona t si uscat in rest am luat crema de zi REBALANCING DAY GEL si de noapte REBALANCING NIGHT FLUID si sunt foarte multumita intra bine in piele si nu lasa tenul gras
radiance reveald exfoliator 75 ml aprx 500.000 lei pentru toate tipirile te ten ii dau 9
radiant glow beauty lotion ii confera tenului stralucire este foarte bun daca ai un ten fara probleme pt ca il scoate in valoare
cam atat dragele mele si daca mai folosesc ceva de la ei va tin la curent PUPS kiss.gif
Cindy
bacardi_girl, eu am spuma de par de la Tony&Guy, am mai scris pe un topic, dar reiau si aici..tongue.gif mie mi se pare foarte buna, confera volum, parul sta mult mai bine, miroase fff frumos, pacat ca nu se mentine mult timp sad.gif..singurul defect ar fi ca incarca putin parul, daca dai prea mult, dar ce spuma nu face asta? magindesc.gif eu sunt foarte multumita de ea..
un alt produs de care sunt f multumita, dar nu are legatura cu Boots, este spray`ul pentru volum de la Schwartzkoph profesional..
brianna
QUOTE(angelito @ Mar 28 2006, 06:24 PM) *
Eu pana una-alta am doar o lotiune pentru stralucirea parului, de la Tony&Guy, dar nu-mi dau seama daca e eficienta sau nu... Oricum parul arata bine si stralucitor, acum nu stiu daca din cauza lotiunii sau pentru ca asa e el...
Ati incercat ceva, cum vi s-au parut? Ca preturi sunt foarte acceptabile, si pana acum am auzit numai pareri bune despre ele...
Astept opiniile voastre! Pupici kiss.gif!

Ati mai folosit produsele pt par Tony&Guy? Care sunt efectele pe termen lung? Au ingrasat parul? Ca ma tenteaza spuma, serul pt protectie termica si cel de stralucire.
flavy2ros
QUOTE(angelito @ Mar 28 2006, 05:24 PM) *
Hola fetelor!

Hai sa ne dam nitzel cu parerea despre produsele Boots care au intrat de curand pe piata romaneasca, in farmaciile Sensiblu (cred ca sunt vreo 5 branduri).

Ati incercat ceva, cum vi s-au parut? Ca preturi sunt foarte acceptabile, si pana acum am auzit numai pareri bune despre ele...

Eu pana una-alta am doar o lotiune pentru stralucirea parului, de la Tony&Guy, dar nu-mi dau seama daca e eficienta sau nu... Oricum parul arata bine si stralucitor, acum nu stiu daca din cauza lotiunii sau pentru ca asa e el...

Astept opiniile voastre! Pupici kiss.gif!


Tony&guy e o companie foarte nare si are foarte multe produse foarte bune cum ar fi LABEL.M, INNOVIA, CATWALK , dar care le gasesti numai in saloanele de coafura alea lor de afara . Aceste produese Tony&guy nu sunt foarte bune , au fost lansate sa faca cunoscut numele TONI&GUY de aia se si cheama asa ... si se gasesc in comert.
Produse care gasesti aici si destul de bune sunt TIGI! Depinde ce probleme ai ... pot sa te ajut ... cunosc toate produsele de la ei so iti pot recomanda.

QUOTE(brianna @ Feb 9 2007, 09:31 PM) *
Ati mai folosit produsele pt par Tony&Guy? Care sunt efectele pe termen lung? Au ingrasat parul? Ca ma tenteaza spuma, serul pt protectie termica si cel de stralucire.



Daca vreti niste produse bune , care le gasiti aici in multe saloane sunt TIGI !!
Nu recomand TONI&GUY ...
cristinica
seara buna...

desi nu sunt [chiar] noua pe aici, nu am mai intrat de ceva vreme smile.gif

voiam sa zic ca am descoperit scrubul botanics. imi place ca are particule fff fine, asa ca nu imi simt pielea agresata cand il folosesc.

cat despre toni & guy pe care le gasim la sensiblu, eu am un balsam pt volum, de care sunt realmente multumita. si un balsam pt par ondulat, de care sunt la fel multumita. doar ca e mai complicat sa le folosesc: cel pt volum se foloseste la radacini si cel pt par ondulat mai degraba pe varfuri.

eu stiam ca toni & guy de la sensiblu sunt "aia mari". daca o sa cauti pe net, au si toniguy.com => cred ca ei sunt si la sensiblu magindesc.gif
divi2007
eu mi am cumparat de la tony and guy samponul hidratant, e super nu usuca parul, indragostita.gif chiar imi place si miroase yami
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.