Help - Search - Members - Calendar
Full Version: HELP-instalare driver imprimanta!
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Tehnica si Tehnologie
Ariana
Cine ma ajuta si pe mine?
Am o imprimanta hp1010... am  downloadat driverul pentru ea d epe net...si l-am instalat insa tot nu merge desi am restartat pc-ul.
Am mare nevoie de imprimanta azi :(...
invisible
imprimanta este conectata direct la calculator sau este network printer?
Ariana
Conectata direct... :o
invisible
si este setata la proprietati sa fie pe LPT1  (ca port)? sau este pe USB? Zi totul, nu ma pune sa ghicesc :P
Ariana
Bah stai ca vorbesti limbi strine...adica m-am uitat si nu e pe USB e chestie din aia cu picioruse(sa nu razi ca te bat).

-reactie peste un minut dupa ce am verificat daca intr-adevar ii cu picioruse sau USB.:)

Invi tzuca-te mama de fecior fain!!!!!MEREEEEEEE!!!!!!!
:-*  :-*  :-*

Ii cu USB si era nenorocitul ala de USB scos...deh m-am facut eu roscata dar tot reactii de blonda mai am din cand in cand.
Meg
usb scos?
Ariana
Hai mah nu radeti de mine  :'(...nu ma pricep in ale calculatoarelor mistere si ma exprim si io cum pot!
In final s-a rezolvat problema cu sau fara usb sau chestia aia cu picioruse scoase...:)Si daca nu imi punea invi intrebarea aceea determinandu-ma sa verific ce minuni nebanuite is in spatele compului meu si la ora asta ma vaicaream pe aici.
Tzuc la voi...
Meg
:o daca te refereai la mine, eu numa' intrebam.. mai stii ce or inventat acu??


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.