Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masculi in criza
Forum pentru femei - eLady.ro > eLady.ro - Un altfel de forum pentru femei ! > Editorial eLady.ro > Articole generale
Diana.
Criza asta financiara a scos la iveala o noua specie de mascul: masculul casnic. Nu se incadreaza in alte categorii de barbati si are un statut si drepturi si obligatii aparte ... Mai multe in Masculul casnic
Szimcsi
Foarte tare! laugh.gif Stiu si eu cativa!
Teocris
Ce rapida esti! kiss.gif
Ti-a placut?
Diana.
Daaaa... Sint atit de egoisti! Numai la fundu` lor se gindesc!
Szimcsi
Daa, super textul! 322.gif
Teocris
Ma bucur ca va place laugh.gif
tiana
Vin si eu la spartu`targului,foarte bun articolul!
Partea de mai jos invita la o continuare,pe cand ?

... Tu insa mai ai nevoie de ceva?!
Teocris
Tiana, nu mai promit nimic closedeyes.gif Nu mai am timp sa fac ceea ce-mi place closedeyes.gif
Diana.
Teo, ai grija sa nu ajungi ca mine!
Teocris
Dac-ar fi toate asa cum ne dorim... n-ar mai exista dorinta.
Fides, intr-o zi ai sa ma intelegi. kiss.gif
tiana
Teo,pacat ,imi place foarte mult cum scrii.
Ai grija te rog,vremea trece pe langa noi si meritam toate sa facem si ceea ce ne dorim!
Cindy
Teo, ai citit si comentariile? smile.gif
ioooi amuzant scris Teo, dar eu nu as putea sa suport ifose de-astea, l-as pune imediat la colt! zapacitul.gif Esti o sfanta...friends3.gif
Teocris
Da de unde Cindy nusepoate.gif Nu sunt o sfanta. Doar o femeie. closedeyes.gif
Am citit comentariile smile.gif Demonstreaza ca nu numai eu am trecut prin "criza". smile.gif
citystella
Teo, foarte bine punctat. kiss.gif
Dar criza asta casnica a barbatilor, nu tine doar o perioada, ci tine toata viata, iar uneori daca femeia nu mai stie sa tina fraurile, se duce totul dupa cum vrea el, si anume de rapa. Cert e ca nu imi doresc un astfel de om langa mine. De la: " de ce te imbraci decoltat " si pana la batai, injuraturi nu e decat un pas. Femeile nu trebuie sa uite niciodata ca sunt femei, ca trebuie sa se respecte, ca trebuie sa aiba incredere in ele si ca trebuie sa fie pe picioarele lor. Felicitari celor care reusesc sa faca asta.
Teocris
Doamne Dumnezeule! De anul trecut din septembrie suntem in criza? Vai de nervisorii mei closedeyes.gif Stie cineva cand se termina criza asta ca m-am saturat de ea ca de mere acre mad.gif
City multumesc pentru aprecieri kiss.gif
citystella
Teo kiss.gif Le meriti. indragostita.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.