Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noul film al lui James Cameron: AVATARUL
Forum pentru femei - eLady.ro > Hrana pentru Minte si Spirit > Cultura > Film si Teatru
Diana.
Pentru cine este interesat ce filme SF, actiune, samd. Filmul Avatarul al lui James Cameron se anunta block-busterul anului chiar inainte de lansare... Bugetul filmului Avatar a fost de-a dreptul "minuscul" - doar 139 milioane de dolari...
Szimcsi
Super!! Abia astept sa apara!
Diana.
In final, mi-a placut. Desi ma asteptam la mai mult din cauza publicitatii facute. Poate ca o sa il mai vad chiar in week-endul asta inca o data. smile.gif
Tudor
Un film absolut superb, tehnologia 3D a umplut iar cinematografele la lansari de filme si nu numai. M-am dus doar pentru 3D dar si povestea a fost placuta. Se lucreaza deja la Avatar 2 si 3 wink.gif
Diana.
Si mie mi-a placut. Imi plac mai mai mult filmele-poveste si cred ca e o tendinta generala pentru ca desenele animate si filmele gen Harry Potter, Lord of the Ring, Povestile din Narnia si asa mai departe au prins foarte bine.
In Avatarul mi-a placut atomofsera de pace si armonie a populatiei Na`vi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.