Help - Search - Members - Calendar
Full Version: eLady`s Hot Bar & Lounge XXXIII
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ...
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
scaii12
Neata! Am ajuns azi la munca in 40 min si am venit cu ratb-ul. In mod normal fac o ora cu metroul. Nu-mi vine sa cred ce liber e bucurestiul!!!! O zi buna!
albinuza
Buna dimineata! Beau cafea!
La multi ani Romaniaaa!!!

Di, numai calc meu e restrictionat!
Am observat io ieri ceva. Cand deshid sa vad stare conexiunii, nu imi apare partea cu Gateway-ul zapacitul.gif
O zi buna dragelor! kiss.gif
Szimcsi
Neata! la multi ani de ziua nationala!

Eu ma pregatesc sa merg la un gratar.
Bia
Buna, fetelor!
Eu ieri am papat aiurea, neconform si mi-a fost rau toata noaptea. Nu mai mananc aiureli niciodata! M-am lecuit!
sylvia_31
La multi ani, dragelor kiss.gif !
Diana.
La multi ani, iubitele! pupaceala.gif La multi ani, Romaniaaaaaaaa! lmani.gif

Ce faceti de ziua nationala? Eu am o friptura in cuptor, o sa fac si niste spaghetti alla puttanesca si o sa incerc si o noua reteta de prajiturica/biscuite/whatever s-o numi! laugh.gif
A, si trebuie sa mai pun si masina la lucru o tura! smile.gif Ma odihnesc la greu! morderis.gif
scaii12
Eu sunt inca la munca si am multe variante pe cand o sa ajung acasa. Sa vedem ce ma decid pe drum. Fides, tu esti harnica, ca intotdeauna.
Bia
Eu m-am vopsit si vreau sa gatesc ceva de mancare si un desert. Ma tenteaza un tort de mere.
Diana.
Eu o sa incerc ceva nou, s avedem pe unde intra: la pozele normale sau la rateuri! laugh.gif
Pink, te astept cu poze si NU accept nici un refuz! kiss.gif
Scaiut, nu sint harnica, ci doar in priza. morderis.gif
Globetrotter
Eu am o mere lene in mine... yawn.gif
Diana.
Eu am adormit, bre, la film, ca babebele... laugh.gif
albinuza
Buna seara!
Am halit juma de ananas. Am ajuns acasa la 9 de la munca, unde evident ca am avut o zi de rahat si am tipat la unu din sefi.
Spre norocul lui nu a comentat. Dat fiind faptul ca mi-au venit si musafirii, la ce draci aveam calare pe mine, cred ca ii spargeam capu.
Voi ce faceti?
Diana.
Eu astept sa i se fiarba copanele Arei, ca tre sa ii dau de haleala si intre timp belesc ochii pe forum.
De ce ai tipat la ala? laugh.gif Ti-o mincat ficatii?
albinuza
Mi.a amestecat niste programe si am incarcat aiurea. Si daca nu vedeam la timp, spargeam tot in laser ca se lovea. Si a venit sa ma intrebe foarte senin daca e totul in ordine. Si m.au apucat dracii si am tipat ca nu e nimic in ordine ca vine el si se uite si le amesteca si incarc aiurea.. a plecat chitic. Nu a scos un sunet
Diana.
laugh.gif Era vinovat, de-aia! Bine i-ai facut! estiok.gif ca dupa aia, evident, totul s-ar fi spart in capul tau, nu intr-al lui!
albinuza
Gata, ma culc!
Noapte buna, ne auzim maine kiss.gif
Diana.
Noapte buna, Albi! kiss.gif
Szimcsi
Neata!
scaii12
Neata! Sunt plina de draci...M-am saturat de tot!
albinuza
Buna dimineata!
Da ce ai fata asa de dimineata?
scaii12
M-am mai calmat. A fost o rabufnire de moment.
Diana.
`Neata!
Scaiut, pot sa te ajut cu ceva?
Bia
Di, am terminat pe la 11 noaptea (ca m-am apucat tarziu). Nu mi-a iesit nimic bine. sad.gif
scaii12
Mersi Fides, dar acum totul e oki. kiss.gif
Diana.
Bine ca macar la tine e ok. kiss.gif
Pink, ce ai vrut sa faci si nu a iesit? smile.gif
Szimcsi
Fides, vezi ca ai mail wink.gif
Diana.
Pi ce adresa?
Gata, am gasit! Saru mina~
Shit! Poti sa mi-l trimit ca simplui text? Nu mi-l deschide, nu ii face repair, cica e corupt! sad.gif
Szimcsi
Ok smile.gif
Diana.
Bogdaproste, a venit!
Bia
Am vrut sa fac o friptura de porc data prin pudra de migdale si cu un sos de capere si niste blouri de ciuperci calde. Merele din tort nu prea mi s-au caramelizat. Bleah. Astazi am facut doar niste paste (alea pe care le-am mai pus). Atat.
Diana.
Eu trebuia sa fac peste, insa cind am venit am zis sa ma duc prima data la vecina (e o doamna in virsta care mi-i draga tare!) sa ii duc prajitura. Si saraca nu se simtea bine (e operata pe cord si a mai facut si citeva accidene vasculare) si sotul ei e si el in virsta si surd... si am intirziat ca el e totar neajutorat si ea in pat, m-o rugat sa ii fac ceai, am venit la mine, am facut ceaiul, i l-am dus si am mai stat vreo 20 de minute cu ea, ca ii era tare urit... Si iaca ca am ramas cu pestele curatat, o sa il fac miine, ca Injerul a mincat. Acum sa vad ce minc si eu.
Globetrotter
Ce fac fetele? trampoline.gif Nu mi-e somn deloc, cred ca ma bag la un joc ceva.
Azi fu o zi tare ciudata pentru mine... slap.gif
Diana.
De ce, Book? Ce s-a intimplat? Eu am bagat noiste chestii in cuptor, sa vedem ce-o iesi!
Globetrotter
Nu s-a intamplat nimic, doar ca am cunoscut o femeie tare ciudata, apoi am fost la spital, am vazut oameni cu masti pe fata... happy.gif
Szimcsi
Neata. Eu sunt mai daramata decat ieri, daca era posibil asa ceva. zapacitul.gif Am nevoie de concediu urgent!
scaii12
Neata! Pai cu pasi repezi se apropie Craciunul, banuiesc ca o sa ai concediu atunci. Gandeste-te ca trec repede si incearca sa ai ganduri optimiste Szi.
Ce frumos Fides! La mine pe scara, majoritatea sunt niste acrituri(indiferent de varsta tongue.gif )
albinuza
Buna dimineata!
Cred ca o sa plec acasa cu un autocar, pentru ca nu mai gasesc avion convenabil nici ca pret nici ca perioada.
Is din ce in ce mai daramata cu "pisicu"
O zi buna eladies kiss.gif
Diana.
O zi buna, ladies!
Albi, capul sus, nu se stie niciodata de unde sare iepurele...
scaii12
Cam liniste pe-aici! Unde-s fetili?
Szimcsi
Eu sunt pe aici, ma simt cam balonata, sunt inainte de perioada nefasta. closedeyes.gif La si jumate o tai spre casa.
Diana.
Si pe mine ma doare capul. Am avut citiva oameni de-aia pisalogi azi...

Va place avataru` meu? biggrin.gif
scaii12
Eu sunt cam chioara, dar din cate vad eu e f dragutz biggrin.gif
Globetrotter
Da, e dragut. Se vede cam mic totusi. tongue.gif
Si eu pe-aici.
Diana.
Ia sa il facem mai vizibil atunci... laugh.gif
Globetrotter
Scaii, tu de ce n-ai avatar?
Diana.
Chiar asa...Scaiut, nu pui si tu unu`? smile.gif

Io-te! Acu` va place? smile.gif
Globetrotter
Acum se vede mai bine, Fides. Nici nu vazusem ca e cu tema craciunului. mos2.gif
Diana.
E o "oama" de zapada
Bia
Ce misto e oama ta blondina! tongue.gif
fetelor, m-a depasit talentul si am facut inghetata. Cat o las la congelator? biggrin.gif
Diana.
Pina-ngheata! laugh.gif
Acum serios, scoate-o si mai amestec-o din cind cind in cind (dar amestecata bine) ca sa spargi bucatile de gheata mari si sa iasa mai fina. Dupa ce o amesteci bine de tot, o bagi iar la frigider... si tot asa. wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.