Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Moda 2011-2012
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Moda
Thalassa


Tare dragute rochiile astea...Nu? indragostita.gif
Girlish
Prima e prea scurta.
nadya
Gentile Louis Vuitton sunt super. biggrin.gif
Cele 3 rochii ide mai sus mi plac foarte mult. Prima intr-adevar e cam scurta... dar a doua si a treia sunt super. Bine, trebuie sa arati intr-un anumit fel (perfect adica) sa porti rochiile alea doua scurte. Dar sunt rochii purtabile, pret-a-porter, spre deosebire de unele rochii din show-uri din moda care sunt pentru podium, nu si pentru purtat in viata reala.
Bia
Mie nu-mi plac gentile LV. Poate-s singura persoana careia ii displac aceste genti. huh.gif
Ciresica
Pink, nu esti singura impotriva tuturor. laugh.gif Mie nu mi se par niste genti atat de deosebite pe masura renumelui sau preturilor. tongue.gif
nadya
Acum am observat ca una din modelele care prezinta gentile LV, poarta ciorapi negri cu model LV, cu logo-ul ala imprimat. Nu-mi plac. nono.gif Cred ca din cauza ca mie in general nu-mi plac ciorapii cu model, indiferent care n-ar fi acesta. Eu port numai ciorapi "plain".

Si ca veni vorba de ciorapi cu model, tocmai mi-am adus aminte o faza. Am avut o profesoara in facultate care purta niste ciorapi maro cu model litere si cifre... nusepoate.gif
Bia
Mie nu-mi plac logo-urile ostentative si puse peste tot. Mi se par de prost gust. Nu am inteles niciodata de ce tin oamenii sa arate renumele piesei vestimentare cu atata patos (gen LV).
Carmen Ivan
gentile LV SPAM sunt tari tongue.gif
Diana.
Al doilea link catre acelasi site, doamna Ivan primeste BAN.
Globetrotter
Cateva poze din editia aniversara Vogue (nu prea grozave... sleep.gif ):








Lenjerie Sexy
Cele din primul post sunt fantastice.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.