Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hot Bar & Lounge XXXIX-eLady`s hot spot
Forum pentru femei - eLady.ro > Regulament > Arhiva forum eLady.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
scaii12
Buna dimineata! Dupa furtuna de azi noapte azi a iesit soarele, yay! O zi frumoasa!
Jo-Anna
Neata si de la mine Tip-Hat.gif
Corina
Neata kiss.gif !
Teocris
Neata!
Ieri i-am promis printesei ca azi mergem in parc si nu ma pot tine de promisiune sad.gif Ploua.
Asa ca azi voi avea program administrativ.
Pe la ora 16 mergem dupa rezultatele analizelor (exudat si coproparazitologic). A trecut si vacanta mare sad.gif De luni la gradi si la serviciu cu noi doua.
Ciresica
Neata! biggrin.gif
In Bucuresti sta sa ploua... Cindy, imi faci pofta sa ma imbolnavesc si eu. laugh.gif

City, cum a fost intalnirea?
laur claudiu
Neatza si de la mine!La noi a plouat ieri,azi e soare,numai bine de umblat brambura!
Am pus si eu foto pe grup,nu va speriati!
O zi cat mai placuta@!
Bia
Doamne, eu mor!
Acum 5 minute am primit un sms de la un prieten (ar trebui sa-i pun ghilimele) in care sunt anuntata ca pica proiectul pe care-l avem maine pentru ca nu sunt bani.
Asta dupa ce de o luna ma freaca la icre sa-i aranjez sedinta foto, sa fac rost de reducere, doua locatii (in aer liber si intr-un castel), am luat un generator care i-a parlit fotografului o lumina, ala a inchiriat azi dimineata la prima ora alte lumini (ca deh, chiar daca ramanem cu destu-n gura sa fie clientu' multumit).
Ca sa nu mai zic ca mi-a zis ca are banii toti acum o saptamana si ca vrea sa facem pozele repede si sa fac cumva sa dau de fotograful asta ca restu-s de 3 ori mai scumpi.
Acum trebuie sa platesc eu luminile inchiriate si pe-aia arsa si benzina si toata echipa care s-a miscat pentru un proiect al unui prieten drag de-al meu, nu? Ca eu am aranjat tot. Probabil fotograful asta nu o sa mai lucreze nici cu mine deloc de la faza asta! Imi vine sa-mi smulg parul din cap!
Niciodata nu mai fac nimic cu niciun prieten. NICIODATA!
Corina
De ce sa ne speriem? Esti foarte dragut kiss.gif !
Diana.
`Neata si de la mine! Aici e innorat binisor si racoare... smile.gif
citystella
Buna dimineata fetele si Laur! kiss.gif

La intalnire nu m-am dus. laugh.gif

Sufla vantul la Iasi, si e innorat. Dar nu e foarte frig. smile.gif Am iesit cu bicicleta de dimineata, si m-am plimbat. Foarte mare aglomeratie in oras, multi studenti. smile.gif

Voi ce faceti?

kryss_10
Buna ziua!
Eu am spalat rufe azi, acum urmeaza o baitza fierbinte si apoi sa plec in oras sa iau un tort pentru un prieten foarte bun smile.gif Si mai pe seara la petrecere biggrin.gif La mine e innorat si bate un vant...
Va pup pe toti! Mai ales pe tine, Laur! kiss.gif
albinuza
Buna ziua! Zi de rahat la munca azi, m-am certat cu unu din sefi de dimineata, si iar nu vorbim. Sa ma pupe direct in dosul meu mare si fain!!!
Aici pare in regula afara...
citystella
In dosul tau "mare si fain" si pufos ai un ac, nu crezi ca e cam dureros pentru el? laugh.gif
Jo-Anna
azi am facut curat in fata portii si au trecut vreo 5 vecini in timpul , toti ma intrebau de motan , se pare ca i-am exasperat pe toti
citystella
Jo inseamna ca le pasa. smile.gif
Bia
Fetelor, tocmai am dat peste site-ul unei machioze romance care fura pozele de pe alte site-uri. Mi-am dat seama intamplator ca e o impostoare in timp ce ma uitam pe google dupa diverse colege de-ale mele. Mi se pare magarie ce face ea. Am instiintat artistul original despre poze dar imi vine sa atentionez si lumea pe facebook despre ea. Furaciosi sunt unii oameni!
Ciresica
City, poate asta era si ideea, sa "il traga in teapa". laugh.gif Cum fu intalnirea?

Jo, normal ca daca ti se imbolnavesc copiii, innebunesti pe toata lumea. biggrin.gif

Pink, a folosit si pozele tale?
Bia
Nu, e desteapta, nu ia pozele romanilor... ca na, s-or prinde si ei...
Site-ul original: http://www.facemaker.ca/page16.html
daca dati pe google "machiaj mireasa" sa gasiti acolo pe randul al 4-ulea o anume O.V. care a publicat munca lui Colette. mad.gif
citystella
Ciresica, nu m-am dus la intalnire. laugh.gif
Ciresica
Nu-mi spune, in timp ce te pregateai a inceput ploaia si te-ai hotarat sa iesi cu bicicleta. laugh.gif

Pink, ce machiaje frumoase. indragostita.gif Am recunoscut una din poze...
citystella
M-am pregatit si m-am dus in alta parte. smile.gif

Nu am prins ploaia. closedeyes.gif Acum ploua la Iasi. rain.gif Si e frig.

citystella
Odihna buna! kiss.gif

<object width="500" height="405"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oRTrXXwnAdE?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x2b405b&amp;color2=0x6b8ab6&amp;border=1"></param><param

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oRTrXXwnAdE?fs=1&amp;hl=en_US&amp;color1=0x2b405b&amp;color2=0x6b8ab6&amp;border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="405"></embed></object>


Jo-Anna
Trezirea!!! S-a cracanat de mult de ziua!
kryss_10
Hello! kiss.gif
Eu am facut o ciorbica de pui smile.gif
Vremea e la fel de naspa sad.gif, macar nu ploua sa stiu o treaba. Mai incolo vreau sa-mi fac unghiile si sa dorm ca pe o vreme ca asta nu am ce face. Pupici.
Ciresica
Neata.
Si la mine e frig. Dar prefer asa decat 40 de grade, sa nu pot dormi.
Diana.
`Neata si de la mine! Am dormit ca o valiza in gara, de ieri seara de pe la 8 pina azi la 10 dimineata!!!

Si la mine e racoare si cerul plin de norisori... Nici nu stiu cu ce sa ma-mbrac. zapacitul.gif
Corina
Salutare tuturor kiss.gif !
Eu fac un pic de curatenie. Deseara am intalnire cu gasca de fete din liceu...adica ''gasca nebuna'' din care faceam parte si eu. Ne reunim dupa 17 ani si o sa tragem o ''betivaneala'' 322.gif .
kryss_10
Eu imi fac unghiile, dupa cum spuneam. smile.gif
Cori kiss.gif Distractie placuta!
Ciresica
Cori, have fun! biggrin.gif
Kryss, ce culoare?
kryss_10
Cire, vechiul french biggrin.gif
Diana.
Sa ne pui poze, Kryssu. smile.gif
Cori, spor la "betivaneala". smile.gif
Jo-Anna
ce lene m-a pocnit .. e ceva de groaza laugh.gif
dar cum ma cred io marea "luptatoare" o sa iau inima in dinti si o sa merg la vopsit ... dar mai bag o tigare si o cafea mai intai laugh.gif

Cori sa te distrezi .. Si sa ne zici cum e sa fii licean maine smile.gif
citystella
Buna ziua ! pupaceala.gif

Diana, ai dormit bine! smile.gif
Kryss, iar french? Ale mele nu le-am mai vopsit, sunt french natural, plus ca nu le vopsesc cand fac treaba ori cand fac mancare.
Ciresica fac chec, iti place? Iti trimit spre degustare. debile.gif
Jo, eu abia astept sa vad picturile. indragostita.gif
Corina, distractie placuta. thumbsup.gif


Si eu am dormit bine. blush.gif Dupa ce am tras un frig ieri, caci am facut curatenie. Azi fac de mancare.
E frig in continuare, nici urma de soare. Eu suspin dupa zilele de vara. in_love.gif
E vineri, e week-end. smart.gif Iar eu am invitatie de mers cu bicicleta. cc_jockey.gif Poate facem si niste poze. snap.gif

Cindy
QUOTE(Corina @ Sep 10 2010, 11:35 AM) *
Salutare tuturor kiss.gif !
Eu fac un pic de curatenie. Deseara am intalnire cu gasca de fete din liceu...adica ''gasca nebuna'' din care faceam parte si eu. Ne reunim dupa 17 ani si o sa tragem o ''betivaneala'' 322.gif .

Cool! thumbsup.gif Cum a fost??
Cred ca mi-ar prinde si mie acum o vodka sa ma scape de raceala biggrin.gif
Ciresica
City, vreau chec. laugh.gif wub.gif

Kryss, fa-le rosii. Pe mine m-au fascinat unghiile mele rosii. laugh.gif

Azi am vrut sa merg sa ma tund, dar m-a sunat coafeza ca se simte rau si sa o lasam pe alta data. consolare.gif Pacat, deja imi faceam sperante ca scap de claia asta de par. Numai prins il tin in ultima vreme.
Corina
Va pup pe toate kiss.gif !
Poate o sa fac poze si pun pe grup...asta daca nu o sa mi se urce vinul la cap laugh.gif !
Diana.
Nu-i bai, Cori! kiss.gif Petrecere frumoasa! hug.gif
Cindy
QUOTE(ciresica_dulce @ Sep 10 2010, 02:45 PM) *
Kryss, fa-le rosii. Pe mine m-au fascinat unghiile mele rosii. laugh.gif

Si pe mine indragostita.gif Am acasa vreo 5 nuante de rosu, cumparate in ultimul timp, unul mai spre roz, altul spre portocaliu samd morderis.gif

QUOTE(ciresica_dulce @ Sep 10 2010, 02:45 PM) *
Azi am vrut sa merg sa ma tund, dar m-a sunat coafeza ca se simte rau si sa o lasam pe alta data. consolare.gif Pacat, deja imi faceam sperante ca scap de claia asta de par. Numai prins il tin in ultima vreme.

Asta e deja complot, Cire! Cosmeticiana nu ti-a facut programarea, coafeza se simte rau...consolare.gif
Ciresica
Da, m-am gandit si eu. laugh.gif Chestia e ca mi-am facut programarea tot azi, dimineata m-a pocnit cheful de tuns si am sunat la ele. Nu avea liber decat pe la 8 seara si avand in vedere ca e si vineri am zis hai, merge. Insa vinerea viitoare nu mai scapa. biggrin.gif
Urmatoarea oja o vreau maro, visinie sau mov. Ma mai gandesc. laugh.gif
albinuza
Buna seara! Ci faciti?
Io evident ca stau absolut degeaba biggrin.gif
Cred ca o sa ma epilez. Am vrut sa fac poze la soareci, si am vrut sa dau hartia la o parte cu o chestie mai lunga. Io o dadeam pe o parte, ea o punea la loc pe cealalta. Si m-a si muscat ...

Ciresica
Albi, nasol daca te-a muscat. Nu te vaccinezi?
albinuza
Nuu ca nu au nimic. Is de casa. Nu cred ca transporta ceva aiurea. O sa supravietuiesc biggrin.gif
Cindy
QUOTE(ciresica_dulce @ Sep 10 2010, 07:45 PM) *
Urmatoarea oja o vreau maro, visinie sau mov. Ma mai gandesc. laugh.gif

Da da asa ziceam si eu mereu si ma intorceam acasa cu o alta nuanta de rosu de care ma indragosteam subit si nu mai imi imaginam viata fara morderis.gif

Albi, mereu optimista! biggrin.gif As vrea sa vad si eu poza cu soarecii. Mai sunt transparenti? debile.gif
Ciresica
UUU, soareci transparenti! laugh.gif Vreau si eu sa vad. kiss.gif

Cindy, cred ca ma declansez la oje. laugh.gif
Cindy
Da da, Albi a zis ca sunt "mici, rosii, transparenti, cu dinti si urati", vreau si eu sa ii vaaad biggrin.gif Albi, indupleca-te!! pls.gif
Cire, sa ne arati ce praduiesti! happy.gif
OaNa`
M-ati facut si pe mine curioasa cu soarecii transparenti  laugh.gif laugh.gif
Jo-Anna
Ciresica ce imi place avatarul laugh.gif cum molfaie aia guma
kryss_10
Neata! kiss.gif
Nu le-am facut rosii. Nu prea imi sta bine in culori tari. smile.gif Adica asa zic eu.
Da, City, iar french.
Pupici. O zi frumoasa! Poate o sa dea soarele azi putin.
Corina
Neata kiss.gif !
Io is mahmura laugh.gif si ma doare capu' rau!
Pupici kiss.gif !
albinuza
Buna dimineata!!
Nu am poze cu soarecii transparenti pt ca ii tine ascunsi. AM reusit sa le fac acum vreo 2 poze, dar le pun mai tarziu, ca acum plec la oleaca de shopping biggrin.gif
Corina, ia 2 aspirine si nu bea f multa apa biggrin.gif
Va pup kiss.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.