Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Just for fun: Intrebarea zilei
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ...
Diana.
Ca sa ne mai distram putin, inauguram o noua rubrica:
Just for fun: Intrebarea zilei

Intrebarea zilei de astazi este:
Cum crezi ca arata Base facind striptease la bara?
Rody
Ca o rama intepenita smile.gif)))

A nu se intelege rama ci rima. unde i = i de la intuneric
Diana.
morderis.gif foarte tare!! morderis.gif
Rody
Era prima imagine care mi-a aparut in fata. morderis.gif
Raspunde si tu Di. smile.gif
Diana.
Hmmmm magindesc.gif Ma gindesc si revin. biggrin.gif
prajiturapufoasacumandarine
Inteleg ca e un topic unde se pun "intrebari intrebatoare", la care se cere un raspuns aberanto-amuzant biggrin.gif

De ce torsul pisicii are o actiune linistitoare asupra starii de spirit a oricarei persoane?
(altceva mai creativ nu am, deocamdata tongue.gif )
Teocris
Pentru ca in adancul sufletului ne dorim sa fim mai harnici, iar cand ne toarce o picisa in brate si noi ne relaxam nu ne simtim vinovati ca lenevim. Si supravegherea este o munca, nu? laugh.gif
Cum ascunzi un elefant?
De data asta o sa dau si raspunsul:
Teocris
morderis.gif morderis.gif morderis.gif morderis.gif
Cui i-o fi venit ideea asta? laugh.gif
nu poate sa ramana postat si link-ul? sunt zeci de idei amuzante cum sa ascunzi un elefant. smile.gif
Teocris
Preferam sa nu punem link-uri catre alte site-uri smile.gif Ei nu ne fac noua reclama. Noi de ce le-am face? smile.gif
a, ok. am inteles (intrebasem pentru ca nu aveam idee). bine de stiut pe viitor.
De ce mustele ratacite prin casa au obiceiul sa ne dea ture pe langa cap, pe la urechi?
Diana.
Nu am nici cea mai vaga idee! Ca sa ne enerveze? smile.gif Sau sint muste sinucigase? nesigur.gif
Teocris
Se plictisesc si vor sa fie bagate in seama laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.