Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Secrete "rusinoase" - obiceiuri si chestii personale neobisnuite
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ...
Diana.
Topicul este despre exact ce spune titlul: "secrete rusionoase" de genul: sforai, trag plapuma peste mine, dau din picioare in somn, imi place sa maninc ceapa cu gem, samd.
Incep eu: dorm cu un ursulet de plus in brate. Na, am zis-o. biggrin.gif
Valentina30
Wow Diana, dar asta nu e rusinos deloc! E chiar dragut sau amuzant. smile.gif
Sa fiu sicera si eu dormeam cu cate-o jucarie de plus in brate, inainte sa ma casatoresc... Acush, am un "urs" prea mare in pat, ca sa mai aiba loc si altii plusati. laugh.gif

Referitor la mancare, inainte sa ma apuc de regimul acesta alimentar, aveam o meteahna ciudata. Mancam dulceata si imediat dupa aceea mi se facea pofta de castraveti acri si cascaval. Asa ca, dupa felia de paine cu dulceata, urma invariabil una cu cascaval si castraveti acri sau alte muraturi.
prajiturapufoasacumandarine
facandu-mi genele cu rimel, daca se formeaza vreo incarcare intr-un loc le desfac cu un bold. artist.gif omg.gif
Teocris
Ai grija cu boldul ala! nesigur.gif Nu mai bine iti iei un pieptan mic, special pentru gene?

Eu nu pot sa dorm la perete nusepoate.gif Zici ca nu am aer closedeyes.gif
prajiturapufoasacumandarine
nici mie nu imi place sa dorm la perete, tot asa, e prea inghesuit. laugh.gif
off topic: prima data in semnatura ta, cris, am citit "...ca balele curg garla". laugh.gif UP202.gif by the way, aveti niste "zambareti" geniali laugh.gif
Diana.
off topic: Balele curg girla numai de la boxerita mea! morderis.gif
Ma bucur ca iti plac zimbaretii smile.gif



A, si eu faceam asta, da` nu cu bold, ca era prea scurt, ci cu un ac. Nu recomand, totusi smile.gif
carmenica
laugh.gif Nush daca am ceva la cap,dar la picior sigur am ! Cat ar fi de frig (vorba vine ) in camera ,dorm cu juma'de laba a a piciorului drept scoasa din plapuma ! Am incalzire cu gaze si caldura in camera o fac dupa cat vor muschii mei,dar in timpul noptii se mai raceste,ca nu dorm cu gazele aprinse...simt raceala si imi trag plapuma pana in nas,dar laba piciorului e prezenta afara ! laugh.gif
Diana.
Nu pooooooooooooot sa cred! Ma jur ca si eu fac la fel! Si mama mea, si bunica face si la fel si stra-bunica!
Daca nu am macar caiteva degete de la picior afara, parca nu pot "sa respir"! Na, ca ma jur ca tiganul!!! morderis.gif Insa zau ca e adevarat!
Teocris
Balele gurg garla???? morderis.gif morderis.gif morderis.gif Ar fi fost ceva sa scrie asa laugh.gif laugh.gif

Eu dorm si cu picioarele afara si cu ele invelite, n-am problema cu asta. In schimb, daca nu sunt invelita la mijloc e bai nusepoate.gif Si vara ma invelesc cu un colt de cearceaf la mijloc, indiferent cat este de cald. laugh.gif
prajiturapufoasacumandarine
eu sunt pe dos fatza de voi: dorm cu sosetele "suflecate" pana la jumatatea labei piciorului (cat sa acopere doar varfurile). laugh.gif iar dimineata ma trezesc fara una din ele sau fara ambele. biggrin.gif
Diana.
Asta patesc si eu cind ma culc cu sosete. Ma trezesc fara ele! morderis.gif
prajiturapufoasacumandarine
imi mai aluneca uneori si pe strada, in cizme. blink.gif si e o senzatie dubioasa laugh.gif
Diana.
Lasa, eu am patit asta cu dresurile... nu aveau elastic bun in talie. Si-mi cadeau in vine laugh.gif Nu vreti sa stiti prin ce am trecut si ce manevre faceam sa nu ajung cu ei la genunchi! morderis.gif morderis.gif
prajiturapufoasacumandarine
a, da. patit si asta.
si alteori, purtand o anumita fusta de blugi, constat ca se tot "roteste", de ajunge sa fie cu lateralul in fatza. laugh.gif dance.gif
berbecutza
Mi-ati schimbat dispozitia, dragelor laugh.gif

Asadar, simt nevoia acuta sa ma confesez si eu. Iaca, Diana, si eu dorm cu jucarioara de plus in brate, pe care mi-a daruit-o domnul berbecutz, fara ea nu pot dormi, are si un material fin, catifelat, care ma face sa ma simt bine. Este vorba de o bufnita si se numeste Owie indragostita.gif

A, da! si eu sforai, de l-am exasperat pe al meu nesigur.gif mai am o ciudatenie, dar cred ca nu sunteti pregatite pentru asta asa ca va mai las un pic ph34r.gif

Bia
Eu imi ciugulesc fata cand sunt foarte stresata. dry.gif
berbecutza
Da, si eu ma "crosetez" cand ma macina cate ceva nesigur.gif
Diana.
Io-mi rod unghiile smile.gif
Teocris
Eu mancam in nestire ori de cate ori eram suparata sau plictisita blush.gif Inca lucrez la asta smile.gif
Diana.
Ha! La mine asta nu mai e nici un secret. O sa va vorbesc despe asta la Tulburarile de alimentatie: Mancatul pe fond nervos
berbecutza
Si eu sunt intr-o perioada din asta de "termita" zapacitul.gif mai dau o tura pe la frigider:zzzzzzzzzzzzzzz rad tot. Cum vad mancare, pac! se activeaza termita: zzzzzzzzzzzzz zzzz blush.gif
Diana.
laugh.gif hai ca esti simpatica! Eu nu sint termita, sint pofticiosul de serviciu laugh.gif
Bia
laugh.gif Eu la stres as manca doar Pizza si Fast Food. laugh.gif Deci nu sunteti singurele...
prajiturapufoasacumandarine
- imi "crosetez" si eu fatza. nu stiu exact la ce v-ati referit voi, dar eu incercand sa scot un cosuletz reusesc sa fac o ditamai buba. valea.gif

- imi plac mult sarmalele la ocazii dar, spre disperarea gazdei (ca nu le fac eu) care ma serveste, dezvelesc continutul din foile de varza, pe care le cladesc undeva in farfurie biggrin.gif

- verific de mai multe ori daca am inchis gazul si usa dupa ce am plecat sau daca n-am uitat nimic intr-un loc din care plec dance.gif

- verific cam des (mai ales daca ma aplec) sa nu mi se vada chilotii aiurea deasupra de blugi, la spate bataita.gif . haha ce smiley

- vara, cand mai port pantaloni scurti, incerc sa ma asez pe scaunele din metrou sau terase doar cu fundul, care e acoperit de pantalonasi, ca sa nu ma ating cu pielea picioarelor de scaunele respective biggrin.gif ; si cred ca arat de parca stau atarnata, nu asezata spider.gifi

- mananc numai prostii in general. si am si eu un obicei "dragut" sa dau iama in frigider la miezul noptii, cu pofta de friptura tongue.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.