Help - Search - Members - Calendar
Full Version: produse cu ingrediente naturale magazin online. brand-uri
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Frumusete, Moda > Acnee si probleme cu tenul
karinutza
Noi romanii suntem foarte snobi! Majoritatea au senzatia ca in cazul in care un produs este foarte scump si apartine unui anumit brand de top, este si bun. Este o mentalitate total gresita! In general marile brand-uri folosesc diferite chimicale in compozitia produselor, care pot avea efect, dar pentru o scurta perioada de timp. De asemenea, s-a demonstrat ca acestea contin ingrediente care afecteaza sanatatea.
Cu timpul am realizat ca natura ne ofera tot ce avem nevoie si ca un produs cu cat este mai putin tratat chimic, cu atat este mai bun. Am inceput sa folosesc produse naturale ce au la baza exclusiv ingrediente active din plante si uleiuri presate la rece. Spre fericirea mea aspectul parului, al corpului si al tenului meu s-au imbunatatit considerabil.
Informati-va si nu ezitati sa incercati si metode mai benefice pentru corpul si sanatatea voastra, cum ar fi : produse cu lapte de iapa sau capra, cremele si gelul de dus din ceai verde si produsele pentru ingrijirea parului pe baza de henna.
Diana.
Si ce treaba are asta cu acnee, karinutza? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.