Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Black Friday
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Sanatate, Sport
paulam
Cum barbatii au "nevoie" de black friday pentru IT, tv, etc... sunt unii care se gandesc si la doamne... black friday intr-o alta versiune gasiti aici:
spam
Bia
Noi nu avem Black Friday in Romania din cate stiu eu dar ideea unui topic e buna.
Eu am ochit cateva lucruri in magazinele online de cosmetice pro. smile.gif Sa vedem daca le mai prind in stoc cand o sa vina ziua cea mare.
Ma intreb, oare, daca magazinele de electronice vde la noi vor adopta vreodata politica de 50% reducere de la americani... biggrin.gif
albinuza
Cum nu avem blackfriday? Este acum vineri. Pe 23.
melcri
Da este vineri sapt asta! 322.gif
Diana.
Ce esta dom`le,"black friday" asta? Eu chiar nu stiu.
Teocris
O zi in care magazinele on-line sau nu, au reduceri substantiale la produsele pe care le vand smile.gif
Diana.
Saru` mina! O fi black pentru ei, pentru clienti ar trebui sa fie pink-friday laugh.gif
Bia
Eu nu stiam ca se iexista si la noi asta cu Black Friday.

Lol, scrie sus pe bannerul Altex. Dar ce vreau eu sa-mi iau n-are reducere!!!! sad.gif
Diana.
Da` ce iti trebe? smile.gif
carmenica
Nu prea cred ca vor fi reduceri la produsele de calitate ! magindesc.gif Iar din cate am inteles de la diversi,majoritatea au scumpit cu 2-3 sapt inainte ca sa aiba ce ieftinii acu' zapacitul.gif !
Bia
Imi trebuie un espresor! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.