Help - Search - Members - Calendar
Full Version: "Iri"
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ... > Suete si taclale.
Pages: 1, 2
miram
Ce parere aveti fetelor despre relatia lui Irinel Columbeanu cu Monica Gabor? :pupaceala:
invisible
dragostea e un lucru atat de frumos...
mai ales ca tipa a declarat ca nu il admira pentru banii lui.
Adevarul ca da, e greu sa rezisti unui tip cu varsta tripla cat a ta si cu un cap mai mic de inaltime. De-a dreptul Freudian  :fluierat:
ella
ma gandesc ca tipa e cam ...saracuta cu duhul (prostuta rau)...
Ciresica
;D cand am vazut "iri" nici nu imi dadea prin cap de columbeanu e vorba...

mie mi se pare ca orice ar declara si unul si celalalt, prea bate la ochi. el oricum are antecedente... 
tits_herbert
astia doi porumbei chiar merita un topic al lor, pentru ca ne-ar lua la infinit sa ne explicam complexitatea unei relatii fondate pe bani :o , sau pe sex, sau pe media addiction ;)
Ciresica
QUOTE
astia doi porumbei chiar merita un topic al lor, pentru ca ne-ar lua la infinit sa ne explicam complexitatea unei relatii fondate pe bani :o , sau pe sex, sau pe media addiction ;)


poate fata a gasit ce nu a mai gasit la alt berbat...diametrul de 16-17 cm  :fluierat:
ella
QUOTE
poate fata a gasit ce nu a mai gasit la alt berbat...diametrul de 16-17 cm  :fluierat:


yep...geme portofelul de-atata diametru...
tits_herbert
aham ;)
cred ca depaseste limita maxim admisa  :-
sau se poate si mai bine/rau  ???
miram
QUOTE
;D cand am vazut "iri" nici nu imi dadea prin cap de columbeanu e vorba...

mie mi se pare ca orice ar declara si unul si celalalt, prea bate la ochi. el oricum are antecedente... 


:hohote: I-am spus Iri pentru ca asa il alinta Monica.Am inteles ca se casatoresc cat de curand.Nu mai asteapta Bacu
Meg
cine-i asta?  ???
invisible
meg, tu cam ai varsta potrivita :P Da' din pacate cam prea tarziu te-ai sesizat cine e Irinel Columbeanu :D
Meg
invi.. nici acu nu-s prea sesizata..  ??? ti se pare :)
blondina
Si ce daca Iri e mai scund cu un cap decat monica..Se urca pe portofel si gata! S-a rezolvat problema diferentei de inaltime.  :fluierat:
tits_herbert
:morideris: :morideris:
intelepciune
catalina77
Eu nu pot decat sa o felicit! Bravo ei! Pe cuvant de onoare daca nu o apreciez ca e fata desteapta...ce ar fi facut cu un amarastean care-shi face probleme pentru ziua de maine?
mititik
Eu una as fi preferat un "amarastean care nu stie ce o sa faca maine" decat unul de care sa imi fie scarba sa ma ating!
catalina77
Poate iti e tie...ei nu. Si acum sincer, Iri nu arata chiar nashpa, cunosc tineri care arata nashpa rau fatza de el. E un tip cat de cat rasat, ultra fricheshuit...nu vad care e problema. Pe cuvant, eu una o admir pentru ca a fost shmechera si a pus mana pe el. Din cate am vazut la tv, dupa cum vb.,  prea desteapta nu e dar pe un alt post tv. a fost prezentata drept "eleva eminenta"  ::)
mititik
Nu stiu care e ala destept, Iri sau ea? Parca vad ca pana la anul Irinel se plictiseste (cum a facut si cu Ana Lesko) si isi cauta alta pipita!
Nu e vb de cat e sau nu de urat, dar ce Dumnezeu, cred ca e mai in varsta decat tatal meu! Mi-ar fi pur si simplu sila sa ma bag in pat langa el :-!
catalina77
Daca o ia de nevasta se alege si ea cu ceva...si lasa ca si Ana din ce a fost s-a ajuns si ea. La fel si Romanitza...Sa-i fie recunoscatoare ;)
mititik
Ma pot realiza si singura, fara sa "pup" un bosorog libidinos in f*** (scuzati expresia). In felul asta ma pot uita si cu mandrie in oglinda!
catalina77
Unele femei nu gandesc ca tine. Personal nici nu as sta pe ganduri  :fluierat: :hainoroc:
bebi_mic
mititik sunt de acord cu tine ;) nici eu nu m-as atinge de mosul ala scarbos. si decat tata e mai batran, cred ca are aceeasi varsta cu buni meu. e o capiata fata aia,  :fluierat:
Onuka
..."de gustibus non disputabant"... ???fiecare cu preferintele lui.Si eu sunt de parere-au mai exprimat-o cativa inaintea mea-ca o astfel de relatie nu va rezista.Acum,Monicai ii mai dau circumstante atenuante...e un copil imatur(cu toate ca o cam cauta cu lumanarea)dar ma intreb ce-o fi in capul lui Columbeanu :magandesc:
blondina
Barbatii in varsta care ies cu fete mult mai tinere decat ei (mai tinere cu 20,30,40  ??? de ani) incearca sa se amageasca.Nu vor sa accepte faptul ca imbatranesc.Stand langa o persoana tanara,se simt si ei tineri.Dar sunt foarte foarte putine cupluri de acest gen care rezista.Intotdeauna va aparea una mai tanara..sau unul cu bani mai multi.
Onuka
:floricele:mare adevar grait-ai blondina... :-*
tits_herbert
Eu cred ca acest Columbeanu se gandeste asa: De ce nu?
Care in locul lui nu ar face la fel, pai daca bani are, "faima are" de ce sa nu aiba si o femeie pe masura (la aspectul fizic ma refer) ca doar nu a luat-o sa poarte discutii filosofice pana la 5 dimineata.
Asta stii, asta faci, de ambele parti.
Monica a vazut o sansa ( in opinia ei si poate si a altora) si a profitat de ea.
carrie30
Corect, decat sa stai langa un lache care te face sa mai si suferi.  >:(
catalina77
Da, dar stai ca il iubeshti. :hohote: Stai cu burta goala, cu teama zilei de maine...dar iubeshti!

Fetitza asta, Monica...asa cum zice prietena mea North, "nu va manca mamaliga decat din perversiune". :D

Haideti sa nu fim ipocrite...
Danutza
I WANT IT FRESH!!!    si cu asta am spus totul  :P
invisible
Danutza, defineste "Fresh" daca se poate  :P
Ciresica
definesc eu fresh... sa nu-i miroasa buletinu' a mucegai  :-X
invisible
ciresico, spre deosebire de alte lucruri, buletinu' se schimba din 10 in 10 ani  :evil:
Ciresica
stiu si azi se face si din plastic, dar nu despre asta e vorba :D daca tii neaparat sa nu-i miroasa certificatul de nastere a mucegai  :P
invisible
plasticu' asta e una din cele mai bune inventii. La fel si curentul electric.  ::)
mititik
Eu nu ma gandesc decat ca daca as iesi cu unul ca Irinel doar pt bani, poate ca as avea tot ce imi pot dori eu din punct de vedere material, dar iubire, liniste sufleteasca, implinire ioc! Si atunci ce am rezolvat? Am bani, dar fericire 0!
Pot munci si eu sa fac bani, nu-mi doresc neaparat sejururi la cel mai faimos hotel de 5 stele din Dubai, 5 vile si 10 masini. Vreau numai un trai decent, ceea ce sunt convinsa ca imi pot oferi si singura alaturi de cineva serios de varsta mea, pe care il iubesc si care ma iubeste!
Danutza
Are 7 stele ala din Dubai :)) dar nu asta conteaza...dak e fresh...FRESH sa fie :D
angelito
Mai fetelor, si baietilor, dar "Iri" nu e numai batran, e si ridicol  :frustraree:!!!! Arata ca un personaj de desene animate (mie cel putin asa mi se pare), iar "stilul" lui... ce sa mai vorbim, e de-a dreptul unic  :o :-X! Si impreuna arata grotesc, dupa parerea mea, ca sa nu mai spun ca nu sunt convinsa ca fata avea peste 18 ani cand au inceput ei idila (corupere de minori?!)...  :-

In fine, eu chiar nu inteleg aceste relatii, si ma intreb daca o fata care arata atat de bine si mai e si putin "destupata" (sa presupunem...) chiar nu poate avea un o viata asa cum isi doreste fara sa fie nevoita sa faca astfel de compromisuri?! Vorba fetelor, cand ma gandesc ca trebuie sa ajungi in pat cu el...  :- :- :- :- :- :-
tits_herbert
nu are 7 stele, maximul e de 5 :P
invisible
tits, nu stii nimik, in dubai SUNT 7 stele :P

http://www.dilos.com/hotel/3273

convinge-te  :fluierat:
tits_herbert
bine, bine cum spui tu invisible 8)
northstar
ce apreciez eu la Monica asta e faptul ca face eforturi considerabile pentru a-si intra in rolul nevestei respectabile.Ultimele  instantanee mondene au surprins-o cu chilotzi pe ea,mey,in public!va datzi seama ce progres?????????!!!!!!!!!!!!
acum ,fara a fi carcotasha,trebuie sa recunosc ca mi-ar fi priit si mie un sejur la Burj-al arab,dar dintre  2 moshi,il preferam pe Bolton. :estiok:
tits_herbert
;D bine ca nu l-ai ales pe caratistul celalalt :D
invisible
eu cred ca acest topic este prea subiectiv :evil: Daca ar fi fost vorba de Sean Connery sau DeNiro, probabil ca nu ati mai fi comentat atata despre diferenta de varsta :D
si northstar, pai da, acum fata este constienta de noul ei statut in societate si incet incet incearca sa se adapteze :P
catalina77
Io cred ca voua va e ciuda  :P :morideris:
northstar
mey,herby,ai fost tare de tot!la caratist nu ma bagam ,caci intre 2 linguri de caviar,cred ca ma si farda gratuit!cica Segal ala cand ti-o da,o simtzi ca lumea! :D
  Sean Connery a fost el bun,si e inca,dar pentru mama-mea,mey! :morideris:
tits_herbert
:offtopic:
asa mey northstar Pescarusul, uitasem cum il cheama :D
invisible
sunteti infidioase  :fluierat:
northstar
da,mey,invidioase pe portofel.Cred ca ala o duce cel mai bine,e mereu plin! :P
northstar
,,Firma'' fiind  denumirea ghidusha  a prelungirii portofelului lui IRI???????????? :  ;)
Crezi ca Monica reuseste performantza asta?????ca la el au lucrat numai profesioniste,Leskova,Romanitza,Blanche,etc.
oare de aia le-o fi concediat ,,mogulul'',ca nu i s-a ridicat pin la cer??????????Firma,bien sur!
invisible
eu cred ca este o evolutie fireasca a lucrurilor, dorintele si aspiratiile omului se schimba, nu stiu, ma gandeam sa leg cumva pe iri de piramida lui maslow dar cred ca ar trebui inventate niste nivele in plus :D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.