Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce reprezinta avatarul personal?
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ...
Pages: 1, 2
sorin
In avatarul meu apar eu calare pe un ATV smile.gif

Dar in curand am sa-l schimb cu un catar :hainoroc: :hainoroc:

Sorin.

Daca esti tu, se pare ca esti o super draguta "strengarita" tongue.gif tongue.gif

Ia baga una mai detaliata, sa vezi ce comentarii baga si Mistaco :morideris: :morideris: valea.gif

:-* Sorin.



Sorin.
Mistaco
eu as pune ceva insa mi-e frica sa nu creada lumea ca-s laudaros!!!!!!!!!!
sorin
Baga Coane ca aici e free :)  Si lasa ca eu iti sunt martor ca esti modest :fluierat: :fluierat:

Sorin.
Mistaco
nu bag nimic!!!!!!!!!!! ;)
albinuza
la mine e shakira  :D
ca io inca nu m-am prins cum draq se pun poze  :-X
:-*
Mistaco
la mine este pirtia de la Poiana Brasov inainte de Craciun, cind nu era zapada si functionau "tunurile'!!!!!!!!!! :-*
Meg
..The Black Princess.. la mine.. imi place ce privire arunca tipa..
:-*
blondina
Eu aveam un inger blond  >:(   :fluierat: acum am o pisica  8)
carrie30
La mine e clar.. sau nu ?  :P
invisible
eu nu vad nimic, scrie doar "nevinovata ca un prunc"  ???
tits_herbert
devdas ai schimbt mata aia frumoasa?  :'(
la mine e ceva special :-*
carrie30
Invi, nu vezi tu, dar am poza  8)


p.s. pentru alti forumisti: se vede avatarul meu or ba?
22ank
pai ma plictisisem sa caut, nu mi se parea nimic ca mi s-ar potrivi, asa ca rezultatul se vede.  :fluierat:
berbecutza
avatarul meu sice asa : "proud owner of a vagina" nu stiu ce ar mai trebui adaugat  :fluierat: fiecare interpreteaza cum vrea  ::)
Cleo
berbeee  ;D :morideris: ...
catalina77
Carrie, avatarul tau NU SE VEDE. :(

Si acum al meu...e o lalea fratilor! :D Pentru cei ce au crezut altceva...sa le fie rusine :P
Mistaco
:o 8) ::) :hainoroc: :'(
si-mi facusem...................... numai idei ;D :morideris: :morideris: ;D :rusinosul:
aia care va pupa si-apoi va-njura
QUOTE
Carrie, avatarul tau NU SE VEDE. :(

Si acum al meu...e o lalea fratilor! :D Pentru cei ce au crezut altceva...sa le fie rusine :P


Cata,
de pe mess. am vrut sa-ti zic...e betoign avatarul :hohote:

ON topic: aia din avatar mi-s io, se-ntelege, nu? ...in tinerete :P
Delphina
Mie mi se pare ca ne tinem de prostii.  :D
Dore
Avatarul meu reprezinta felul in care privesc lumea...de jos in sus, in alb si negru  :D.
Imi seamana cumva...adica daca m-as machia bine de tot si as face poza alb-negru as fi tare aproape de imaginea asta.  :P
blondina
L-am schimbat..acum reprezinta poza mea..
missu
avatarul meu ma reprezinta in sensul ca : scrie cine sunt.  :fluierat: si ma uit spre voi, va fac semn, sunt colorata pt ca asa imi place sa traiesc, nuantat, si mai ales sunt vesela.

:-*
Diana.
Carrie, io iti vaz avatarul...
Al meu reprezinta una bucata femeie blonda.
:D
fortelady
eu am un personaj bataush de anime (in ciuda aspectului fragil, pocnesc de nu se vede pe cine ma calca pe coada)  :hainoroc:
Onuka
foto proprie,dar cred ca nu se vede prea bine...  :-Xtre'sa caut alta...
pink_step
la mine reprezinta o fata altruista, o noapte si un costum de baie roz... :P
onutzza
e poza cu mine si piticu' meu. azi am aflat si eu cum se adauga  :rusinosul:
tits_herbert
pe mine vazuta pe negativ closedeyes.gif
Ala80
just me!
missu
l-am schimbat si eu. acu ma reprezinta si mai bine. asta am sa fiu de-acu incolo. dry.gif
Diana.
Sa resuscitam topicul, ca multa lume si-a schimbat avatarul in ultima vreme (inclusiv eu! ) wink.gif
So, avatarul meu din prezent reprezinta un ochi; mesajul abscons: spammeri, pazea, ca-s cu ochii pe voi! morderis.gif
chintesenta_raului
al meu e una bucata tanti dupa care sunt eu moarta in_love.gif carmen kass biggrin.gif
Teocris
Al meu avatar este o pozica a cantaretei mele favorite, Amy Lee ( Evanescence - pentru cine nu stie 322.gif )




Vanillina_77
Si avatarul meu spune ceva despre mine:

un pic visatoare balon.gif , dar in nici un caz imprezenta tongue.gif



Szimcsi
Al meu, schimbat azi reprezinta motto-ul meu personal biggrin.gif
Diana.
Egoista mica! laugh.gif
Cindy
Maat, un fel de ochiul lui Big Brother?! biggrin.gif Watch out, I'm watching you! biggrin.gif Extraordinar de frumos totusi..

Eu am fost foarte fidela cu avatarul meu. Imi place Keira si mi se pare ca in poza asta seamana putin cu mine, inclusiv la expresie si privirea profunda. smile.gif (I mean eu sunt foarte profunda)
Laryss_A
Sweet, eu zic ( din cat te-am vazut pe bucatele ) ca esti cu mult mai frumusica decat Keira wink.gif Mie nu mi se pare o frumusete ea.

Avatarul meu era initial un .gif pe care cred ca l-am pus eu gresit . Catelul lingea ecranul si avea ceva asa....foarte prietenos in gudurarea lui smile.gif
entity
al meu e la fel ca semnatura(ca-mi place mie sa am semnatura) ,Hugh Laurie obsesia mea si un om pe care-l admir.
miradoniz
o să reprezinte un user nervos presupun.

cu "interes"
scorpirescu
reprezinta pe cuti frumos.
Diana.
Eu il iubesc pe cutu` tau. E simpatic foc, cred ca ti-am mai spus. smile.gif
scorpirescu






Girlish
Care avatar?! :-"
Diana.
Pai daca nu ai, ce sa-ti facem? laugh.gif

sorpi, il iubesc pe cutu tau!
scorpirescu
Nu-i al meu. Nici nu-l cunosc, dar e cel mai frumos din lume. indragostita.gif
Bia
Al meu reprezinta 2 personaje din Winnie the Pooh imbratisate si iubarete. Mesajul: Iubiti-va! E cel mai frrumos lucru.
Neith
Cred ca unu dintre ele se cam sufoca mf_surrender.gif
Diana.
Da`avatarul meu cel nou nu va place?! laugh.gif

Marit arata cam asa... wink.gif
Lexie
Ti se potriveste perfect in momentul de fata laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.