Help - Search - Members - Calendar
Full Version: fanclab casan
Forum pentru femei - eLady.ro > Hrana pentru Minte si Spirit > Cultura > Muzica
missu
aseara ham ascultat melodia fetzii mele dom le ca care no hausisem pan atuncisha.
se intituleasa ia sei samsinc. si e cantata de casan sianume laurentz. io mam gandit sa fac fanclab deshtia cam ausit ca iese faime delea. si se poate inscrie toate hibricele, oalele cratisele si polonicele. 

astept propuneri de colaporare.
missu
nu propune nimenea nimica? atuncea alt fanclab??
vad_voci
deci ma-nscriu.. jur ca-mi las plete a la cazan.
missu
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :aplauze: am 1 bucata propunere. next?

barbate iti fac numa pui la ceaun toata fiatza mea. si cand o sa ai gura plina o sa-ti cant: SEI SAAAAAAAAAAAAMTINC I UANA SI UATCIU IT  :fluierat:
vad_voci
pai am crezut ca asta inseamna fan cazan..ca iti place sa stai la cratitza. :|
si tare am fost de acord cu asta
invisible
deci eu va mai dau o data sa cumparati albumele lui casan.. hai repede cat e superoferta





[img]http://img.photobucket.com/albums/v703/metalhamster/lc-Maiden.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v703/metalhamster/lc-Megadeth.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v703/metalhamster/lc-Metallica.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v703/metalhamster/lc-Rammstein.jpg[/img]

[img]http://img.photobucket.com/albums/v703/metalhamster/lc-savatage.jpg[/img]
Diana.
Invi, te ramolisi, mama.
Te repeti!
:morideris:
Ai mai pus o data chestiile alea.
Ai uitat?  ;D
invisible
nu, le sterg de acolo si le pun aici, in templu' lu' casan
Diana.
Faca-se voia Invizibilului!  8)
missu
infi, mai facut sa planc de fericire.  :'( :'( multumesc la nesfarsit.  :-*

alti doritori?  ::)
tits_herbert
Eu vin numai daca umpleti peretii cu postere si seara facem ceremonie de invocare a spiritului pierdut si cantam in grup :-X
berbecutza
:hohote: primiti-ma si pe mine in clubul fostru..... casaaannnn ruuuuuulllzzzz  :morideris:
tits_herbert
Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyy somethiiiiiiiiiiiiiiin ai wannnnaaaaaaaaaaaaaaa koooow craaaaaazy, citez din mai multe surse :-X

Si nu ma repet la litere, doream doar sa scot in evidenta aptitudinile mele muzicale. Multumesc
vad_voci
sunt obosit mort. aseara am stat in negocieri cu trupa Bambi pentru o infratire a fancluburilor. astept confirmarea pe mail, fax, porumbel mesager.
berbecutza
nimeni nu canta mai "bine" ca mine... o garanteaza fufetii dupa ce i-am "incantat" cu vocea mea apsolut minunata  :fluierat:
invisible
Eu am primit o confirmare oficiala ca fanclub Ozon, impreuna cu fanclub Talisman examineaza propunerea de a deveni fanclub satelit are marelui Cazan.

Berbecutzo, pentru tine, aseara m-au sunat cei de la Nightwish, inca nu au gasit solista, asteapta sa termini sesiunea sa iti faca o propunere oficiala.
tits_herbert
Da eu sunt complet afona si surda de urechea stanga :-X dar nu ma dau batuta, la club mai ma lasati si pe mine sa interpretez un hit cazan :P, nu?
berbecutza
QUOTE
Berbecutzo, pentru tine, aseara m-au sunat cei de la Nightwish, inca nu au gasit solista, asteapta sa termini sesiunea sa iti faca o propunere oficiala.


pai vesi? stiam ca am potential...numai ca acum sunt ragusita de la raceala  ;)
invisible
am vrut sa fie surpriza... vezi ca pleci in turneul lor mondial din cluj, bistrita, piatra neamt / iasi. Felicitari  :-*
berbecutza
QUOTE
am vrut sa fie surpriza... vezi ca pleci in turneul lor mondial din cluj, bistrita, piatra neamt / iasi. Felicitari  :-*


iiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i will be famous!!!  8)

p.s. astia platesque in creme si lotiuni?  :magandesc:
tits_herbert
Damn se pare ca va trebui sa folosesc si in continuare crema de brusture... :o
carrie30
Mey, deci am inceput lectiile de canto, da? io sono soprana si cant ca o privighetoare. Are casan nevoie de  solista???  :fluierat:
invisible
casan canta pe toate vocile si octavele posibile, si are si 4 inventate special. Deci nu.
invisible
Am definitivat ceremonia de initiere pentru doritoare:

berbecutza
cireaso, ai incurcat-o cu berbate-tu..... te tine numa' in bucatarie  ::)
vad_voci
are acustica mai buna :|
missu
eu fiint sefa va poruncesc sa treceti pan hinitziere facand proba la cazan dupa cum urmeasa:

ross: pui cu cartofi
perpe- oaie la prosap
infi- orce da se se fada
h- pisa cu Hering
fantazica-masline unplute

dupa ce mananc fa sic daca f-acept.
berbecutza
QUOTE
perpe- oaie la prosap


asta e fro alusie sau ce?  :fluierat:
missu
isi sic dupa ce mananc  :fluierat: :-*
Diana.
Io freau sa fa sic ca oPsedatii de casane nu papa decit fassolica!  ???
missu
cine, noi?? fasolica??  :o :o neah. numa da friptane havem parte. nu-i ashea casanishtilor?
missu
acu ca candideaza la ieorovizonu ala, cazanel e tare domle. sa nu -mi recunosc febletzea ca e acoperit de nemiloase sunci. da io tot il iupesc.
Teocris
mai e valabil fanclubu'?
Vreau si eu!!!!
Sa aduc ceva sau e pe gratis?
tararam.gif
Diana.
e pe gratis. trebe doar declaratia de adeziune... smile.gif
Teocris
Ok!
Cine are declarartia ca eu fac adeziunea!IMEDIAT! iloveelady.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.