Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fotograf pentru nunta
Forum pentru femei - eLady.ro > Despre noi si Interesele Noastre > Mirese si nunti
gabisor78
Caut un fotograf bun pt nunta mea ce va avea loc pe 2 iulie anul acesta :)
Daca cunoasteti pe cineva va rog sa-mi spuneti!!
elle_ni
QUOTE(gabisor78 @ Feb 21 2006, 11:34 AM) *
Caut un fotograf bun pt nunta mea ce va avea loc pe 2 iulie anul acesta smile.gif
Daca cunoasteti pe cineva va rog sa-mi spuneti!!



Mda....matusa mea sau varul meu....sau....mai am un numar de telefon al unui tip la care voiam sa apelez in cazul in care matusa mea nu putea veni (am vazut niste albume ale tipului si mi s-au parut super).In ce loc va avea nunta?
Mistaco
QUOTE(gabisor78 @ Feb 21 2006, 11:34 AM) *
Caut un fotograf bun pt nunta mea ce va avea loc pe 2 iulie anul acesta smile.gif
Daca cunoasteti pe cineva va rog sa-mi spuneti!!


daca ai fi pe undeva aproape de Brasov, as veni cu placere ??? smile.gif
Alina Mamurescu
Ma ajutati si pe mine, azi mi-am postat povestioara si nu o gasesc, sunt noua pe aici si asi avea nevoie de putin ajutor...
Diana.
Alina, ne zapacesti!
Ce legatura are fotograful cu ce ai trimis tu CA ARTICOL PENTRU SITE?
Of, Doamne!

Nici macar nu ai rabdare sa te mai uiti unde ai postat de tispe ori acelasi lucru, o tii pe-a ta... sad.gif
Joita lucian
QUOTE(gabisor78 @ Feb 21 2006, 11:34 AM) *
Caut un fotograf bun pt nunta mea ce va avea loc pe 2 iulie anul acesta smile.gif
Daca cunoasteti pe cineva va rog sa-mi spuneti!!

Pai poti sa incerci auto-prmovare, site-ul meu il gasesti cautand pe google !
Elena Beatrice
Nu stiu ce sa zic de fotograf dar uitati aici cateva exemple de fotografii superbe de la nuna: Fotografii nunti
user ban 29 08 2012
Buna
daca este cineva interesat de fotograf bun sa caute pe google alexandra si bogdan dinca. nu vreau sa fac reclama sau ceva de genul insa fotografii mai frumoase ca alea nu am vazut. sora mea a facut cateva dupa nunta pentru ca nu era multumita de cei pe care-i contactasera pentru asta. au iesit super fotografiile, sunt genul de foto spontane, artistice, ce sa mai, excelente. mai stiu pe cineva cosmin marincea daca va intereseaza, de asemenea sa cautati pe net. preturile la primii, mie mi se par cam mari, insa merita!
Andra Savuica
Eu l-am avut pe george ionita ca fotograf la nunta, au iesit foarte dragute pozele
doinitza
QUOTE(gabisor78 @ Feb 21 2006, 11:34 AM) *
Caut un fotograf bun pt nunta mea ce va avea loc pe 2 iulie anul acesta smile.gif
Daca cunoasteti pe cineva va rog sa-mi spuneti!!

de ce nu incerci sa ceri niste oferte de la fotografii cu bloggeri , asa poti intra mai intai pe blog vezi pozele cum sunt si abea dupa il contactezi wink.gif
Diana.
Fotografii cu bloggeri ? Poate fotografi cu blog smile.gif
Andreea0312
Salutare dragi miresici! Ma numesc Andreea Simion si doresc sa ma specializez in fotografia de nunta. Ce-i drept, pentru a face asta trebuie sa incep de undeva.
Ofer serviciile mele foto complet gratuit (eventual chiar pentru o sedinta inainte sau dupa nunta, cum doriti), pentru ca as dori sa incep sa-mi fac un portofoliu.
Daca sunteti dragute sa ma ajutati, aici aveti cateva fotografii facute de mine ca sa va faceti o idee http://www.facebook.com/media/set/?set=a.5...0675&type=3 . Mentionez ca sunt din Bucuresti.

Va pup si va doresc mult succes!
Diana.
Buna, Andreea! Te rog frumos sa mai citesti o data regulamentul forumului. Multumim.

PS: Imi place foarte mult fata cu turban albastru. smile.gif

Si spune si tu ca esti prietena cu Oana si Andrei, da? smile.gif
Emanuel Zainea
Nunta este un moment unic in viata si trebuie sa fie special. Amintirile sunt tot ceea ce mai ramane in urma unei zile pline de emotii, de drumuri de colo-colo. Cum poti surprinde un astfel de moment decat prin fotografii de nunta senzationale? Un album foto iti garanteaza faptul ca nu vei uita nici o secunda din ziua in care ai decis sa iti unesti destinul de persoana care iti este acum alaturi.

Aici intervin eu. Tot ce imi doresc este sa imi permiti sa captez trairile voastre din acea zi, clipele ce nu se vor mai intoarce dar care pot fi imortalizate prin obiectivul aparatului foto. Consider ca am in mana arma care poate opri trecerea timpului: aparatul foto!

Tu si sotul/sotia sunteti centrul atentiei mele din acea zi minunata! Vreau ca totul sa iasa bine si, mai mult decat orice, ma pun in locul vostru. Ma gandesc mereu cum mi-ar placea mie sa arate albumul meu foto, cum as vrea sa iasa fotografiile de nunta. Ma folosesc de cadru, fie ca nunta este in Bucuresti, fie ca este in alt oras… Daca stii cum sa privesti viata, lumea… gasesti un cadru ideal pentru a surprinde cele mai frumoase fotografii de nunta!

Vizitati site-ul: Fotograf pentru Nunta

Fotograf Nunta Emanuel Zainea
Intrarea Filioara, Nr. 2
Bucuresti, Bucuresti 010605
Romania
Telephone: +40 765 175 929
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.