Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Video si poze, poze, poze... ! Cu animalute!
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Animale de Companie
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
Meg
desi am umplut forumul cu pozele pisicii mele, nu pot sa ma abtin.. deci.. here she is:



aici ne alintam..
:-* :-*
of ce mi-e dor de ea..  :'(
MonicutzaB
imi cer scuze. :frustraree:

acum ca am invatat sa pun poze regulamentar ... :D

noi nu stam direct pe nisip, da!? 8)


asta imi place rau! :)
Meg
hehe, ce dulcic e in prima!
Diana.
Super-catel!
Sa-ti traiasca!
Cum il cheama?
MonicutzaB
multumesc mult, m-ati umplut de mandrie materna!!!  :D
il cheama Jotis ... mai nou am descoperit ca ii place mult numele de Edy!!! adica chiar raspunde daca il strigi asa!  :hohote: cred ca nici noi nu suntem foarte sanatosi!  :P
Diana.
Jotis? Hm... vad Grecia... acum Jotis... vreo legatura cu tara lui Homer? Daca nu sint indiscreta, evident.

Apropos, Bonitei mele cind ii spui ca e "koukla" (inseamna "papusa" in greaca), da din coada ca bezmetica.  :)
MonicutzaB
se pare ca soarta a vrut ca Jotis sa ajunga in Grecia!  ;) in rest, nici un fel de legatura.
:-*
Meg
e frumos, manca-l-ar mamica smile.gif

uite si maimutzica mea cu o privire: '-Bey, ma lEsi??' ;D



wub.gif
catalina77
Grasa din poza se numeshte Tzitzi si a fost culeasa de pe strada de Flory24. Acum locuieste la curte, la prietenul Florentinei...este super jucausha, cuminte si-i place la nebunie sa pozeze. biggrin.gif



tits_herbert
he he ce simpatica e!
cecylly
e superba!
catalina77
E mititica, exact nu stiu cat are dar nu mai mult de 3 luni. Mananca de sparge...si e intr-o continua alergare smile.gif

PS: Cred ca Flory va fi foarte incantata cand o va vedea aici... wink.gif
Flory24
Asa e Cata...sunt f incantata ca Tzitzi e pe acest forum,si cand te gandesti ca acu vre-o 1 luna era pe strada(acu e mare vedeta:D)

oricum mersi pt gest:D pupici la toata lumea kiss.gif kiss.gif kiss.gif
Diana.
Bravo, Flory, Tzitzi merita sa traiasca alturi de niste stapini iubitori... 322.gif
mirruMe
iar el este cel mai iubit de pe planeta...rickie!


Diana.
He, he, ce fatulie are... Sa-ti traiasca, Mirru!
mirruMe
multumim frumos (si eu si rickie)...doar ca mi-e taaaaare dor de el..l-am dus la mama vara trecuta, prea era singurel toata ziua!
Flory24
Mersic Diana pt complimentul facut...Tzitzi e o dulceata de catzel si e cuminte ,jucausha,harnica...e catzelu

ideal pt mine,dar...numai ca nu o pot tine la mine:(

Mamei mele nu-i plac cainii:((
Diana.
Imi pare rau, Flory... sad.gif
Ca sa va inveselesc, v-o arat si eu pe zgaibuta mea, Boni... ma duc la parinti de Paste, asa ca o sa fie o pupaceala in toata regula, mai ales ca nu am vazut-o de ceva vreme... Numai uitati-va ce moaca are, draga de ea... laugh.gif










Si tot Boni, cu puiul de porumbel, dragostea ei cea mare...
Szimcsi
Ce frumusete mica indragostita.gif Sa iti traiasca Diana si sa fie sanatos smile.gif
Diana.
Saru` mina! E o figura de catelusa.. acuma s-a mai ingrasat, dupa tratamentul pentru gastrita (da, catel cu gastrita, daca ati mai auzit asa ceva!) a pus 1,6 kile pe ea intr-o saptamina... de doi ani de cind e la "bunici" (adicatelea la ai mei parinti care au pus stapinire pe ea)... s-a mai ingrasat, acuma nu mai e numai blana, piele si oase... si face ce vrea ea din toata lumea...
laugh.gif
Meg
mai intru din cand in cand sa va vad bestiutzele.. si sa-mi mai treaca dorul de maimutzica mea de acasa..
ai mei se muta la casa si o vor lua si pe ea.. oare cum o sa se descurce? si n-o sa fiu acolo.. sad.gif
Diana.
Mistacule, ia-ti un canche: nu lasa par, e foarte istet si jucaus, invata repede orice si are si memorie sa tina minte!
smile.gif

Nici mama mea, nici tatal meu nu au vrut catei cind eram mica... ei, acum dorm cu aia mica in pat si e scandal cine o ia la somn!
smile.gif
cecylly
biggrin.gif
sa va spun cum e la mine.
cainele este "sufletelul meu iubit"
pisoiul este "papusica mea"
si omu' - "dragostea vietii mele"
acum ma gandesc cum o sa-i spun fetitzei care o sa vina pe lume in septembrie, sper. magindesc.gif
Diana.
Nu conteaza, sanatoasa sa fie Ceci!

Zetta, a mea e "apricot"... au canicheii astia niste feţe...

kary, nu se vede poza... sad.gif

Forte, mai adaug si eu la lista ta citeva "alintaturi: "nesimtita", 'puiu` mamei", "zgaiba aia mica", "spionul chinez", "scirba mamei mica", "iubita", "copilu`", "cupilu`"... si asa mai departe... smile.gif
catalina77
Haideti sa va arat scarbele mele (de drag le zic asa) de la tzara :

Sunt doi...frati, indentici numai ca unu e al draq de nu-l incape pielea si celalalt e fraier rau smile.gif

rautaciosul:

fraierutzul: wub.gif
girl22
rossdale, ce rasa e "pix"-ul tau?
rossdale
Pix este de marca cocker gordon model 1997, full options, putin tunat din cand in cand la freza..

cred ca difera de cel spaniel ca are botul mai ascutit putin si urechile parca putin mai scurte..
fortelady
va era dor de mineeeee?
tits_herbert
Mama ce ochi are! Miauu! biggrin.gif
berbecutza
ihihii ce scumpic e! smile.gif
buburuzazuza
Mademoiselle....si sa nu radeti , da? pistolar.gif
lilith
QUOTE(Meg @ Dec 4 2006, 06:58 PM) *
n-are nime un matz (fetita) birmanez? mic? as vrea sa-l iau pt cineva..

uite o fetita frumoasa!


ce zici? iti dau numarul de telefon? doar ca pisicutza e in petrosani... dar sigur se poate rezolva cu transportul smile.gif
Meg
ui. ce frumoasa e.. cate luni are? smile.gif eu vreau una pana in 3 luni..
Ala80
nu eu, iubitul. sad.gif
fortelady
sad.gif de ce? [daca nu sunt indiscreta]
Ala80
tu? niciodata. biggrin.gif
face multa galagie si ii umple costumele de par. sad.gif
cu galagia o rezolv (il castrez), dar cu parul....
nu prea imi vine sa-l tund.
lilith
eu daca as avea de ales intre iubit si "copilasii" mei blanosi, as alege fara sa stau pe ganduri copilasii. ambii sunt salvati din strada. i-am luat sa am grija de ei si sa-i iubesc... nu mi-as ierta nici o clipa faptul ca mi-am batut joc de ei trimitandu-i departe de mine, de mamica lor... dar am noroc de un prieten care, desi mi-a zis ca un al doilea animal in casa nu va mai primi, cand a venit asta mica a adorat-o din prima clipa. e "fata" lu tata, si nu m-ar pune sa aleg intre el si animalutze...
ala, sper sa nu ma intelegi gresit, imi pare tare tare rau ca trebuie sa treci prin asta... sad.gif

pana una alta, o poza cu motanul meu si cel mai bun prieten al lui biggrin.gif

fortelady
"lumea intreaga pareaaaaa o portocaalaaaa"
Bandi cu portocala :



ZIBBA
hai sa va arat si eu "minunea"mea...



ti-am editat eu postul ca sa se vada ambele imagini. frumos cutzu, sa-ti traiasca!
fortelady
Diana.
Sa maince mama pe ei de blanosi...
biggrin.gif
Bandi are stofa de iubitor de vitamine...

Zibba, cutu tau e fetita? Ca mie asa imi pare. Sa-ti traiasca! smile.gif
jolie
Tare dragut forum...eu sunt noua pe aici.
Ea este scumpica mea, Jolie.
jolie
Multumesc....
Juniorul este baiat mare...si teribil de obraznic...
Meg


Bella. Iubirea pentru pisi ramane smile.gif
Philia
ce ochi frumosi are ....
katy87
ce frumuseti!!!!!!!!! indragostita.gif
contraste


Buna ziua!
Eu sunt Păpuşica !

Sunt o floare între flori!

Meg
Doamneee, contraste, ce mustacioasa ai! pisicile cu ochi albastri sunt slabiciunea mea!
sa ti traiasca smile.gif
contraste
Bine, dacă spui că pisicile cu ochi albaştri sunt slăbiciunea ta, poftim ca să ai trei slăbiciuni!




Aşa, doar în poză, fiindcă în realitate sunt ale mele.
katy87
contraste sunt superbe,sa-ti traiasca. kiss.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.