Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lucruri importante in viata!
Forum pentru femei - eLady.ro > Divertisment, Timp Liber > Pe langa drum, pe langa gard ...
black_widow
Cu alte cuvinte, ce considerati voi ca va implineste pana in acest moment ca oameni...

Sa ne imaginam ca aveti 90 de ani si cineva urmeaza sa va ia in bratele Lui ocrotitoare foarte curand. Facand o statistica sau un rezumat... ce lucruri importante a-ti avea de mentionat? smile.gif

Eu pana in acest moment pot spune ca:
- sunt mandra ca am putut sa termin o facultate si am avut ocazia sa studiez si sa invat o multime de lucruri
- sunt mandra ca am putut sa iubesc cu adevarat, sincer si din toata inima un barbat
- sunt mandra ca am putut avea prieteni buni si deosebiti, si mai ales o prietena adevarata
... si cam atat deocamdata... tongue.gif

Voi?
carrie30
Sunt mandra ca tot ceea ce am realizat pana acum, am realizat singura, fara ajutorul cuiva, doar Celui de Sus.
Sunt mandra ca ma descurc si ma voi descurca in orice situatie se va ivi.
Si da, sunt mandra de mine pentru ca asa sunt eu, mandra. laugh.gif
Ala80
*iubesc si sunt iubita
*am primit o educatie aleasa de care sunt tare mandra
*stiu sa respect si sa ma fac respectata; stiu sa ascult si sa ma fac ascultata
*stiu sa lupt pentru mai bine (daca prima facultate nu m-a multumit pe deplin, am inceput-o pe a doua)
*stiu ce inseamna emotia si empatia (raritati in aceasta lume guvernata din ce in ce mai mult de "material")
pink_step
cel mai important cred ca e sa fim buni cu cei din jur si cinstiti cu noi insine. in felul asta, vom fi tratati in aceeasi maniera. smile.gif
Teocris
Copilul meu indragostita.gif
Slujba ce o am acum indragostita.gif
Relatia cu sotul meu indragostita.gif magindesc.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.